Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jarzma tez wrzuciłes do paczki ?

po co ?

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Wyświetleń 1,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Czy warto zmienić tył z 245 na 255? Jakie tarcze wrzucić? Klocek Ferodo premier.

Opublikowano
Czy warto zmienić tył z 245 na 255? Jakie tarcze wrzucić? Klocek Ferodo premier.

Moim zdaniem taka zmiana nie ma sensu... :thumbdown:

Opublikowano

jak juz to minimum 288/12 mm

Opublikowano
Blu musisz bezwzglednie wymieniac max co 2 lata

Typ200 co 3 lata

punkt wrzenia na sucho i na mokro jest taki sam

Ś licznie dziekuje za info , jakis smar tez jest potrzebny ?

Opublikowano
jarzma tez wrzuciłes do paczki ?

po co ?

Żeby móc więcej zapłacić :decayed: za kuriera :wink:

Opublikowano
jarzma tez wrzuciłes do paczki ?

po co ?

Żeby móc więcej zapłacić :decayed: za kuriera :wink:

Don't worry - jarzm nie spakowałem :wink:

Opublikowano
Blu musisz bezwzglednie wymieniac max co 2 lata

Typ200 co 3 lata

punkt wrzenia na sucho i na mokro jest taki sam

Ś licznie dziekuje za info , jakis smar tez jest potrzebny ?

Smar ??? Do czego ???

Opublikowano
Blu musisz bezwzglednie wymieniac max co 2 lata

Typ200 co 3 lata

punkt wrzenia na sucho i na mokro jest taki sam

Ś licznie dziekuje za info , jakis smar tez jest potrzebny ?

Smar ??? Do czego ???

Sorki za te bzdury :doh:

Opublikowano
jak juz to minimum 288/12 mm

Ale jak z tyłu będzie 288 to z przodu musi być 320 a żeby mogło być 320 to musi być felga min 16, a taka nie jest.

Musze wymienić tarcze na nowe, dlatego pytam bo można przy okazji założyć większe.

A jest jakaś odczuwalna różnica między 312/255 a 288/245?

Opublikowano

Na wielu stronach tego watku masz odpowiedz na swoje pytanie dokladnie kilka postow wstecz tez masz odpowiedz jednego ze specow. Odpowiedz nieoplacalne jak z 288/245 zmieniac to na min 320/288

Opublikowano

To 312tki, tylko przod podejdzie.

Opublikowano

W opisie pisze że przód 320 a tył 280

Opublikowano

Dokładnie 312/286, w golfie nie bylo 320mm.

Po za tym zacisk jest taki sam jak 288mm.

320 i 345mm sa większe i 3 czesciowe.

Opublikowano
Na wielu stronach tego watku masz odpowiedz na swoje pytanie dokladnie kilka postow wstecz tez masz odpowiedz jednego ze specow. Odpowiedz nieoplacalne jak z 288/245 zmieniac to na min 320/288

Napisałem że na 320/288 nie mogę bo mam felgi 15, więc chyba lepiej na 255 niż wcale, różnica w cenie to ok 10zł/szt.

Opublikowano

W sumie podczas codziennej jazdy nie odczujesz tego za bardzo moze jedynie podczas gwaltownego hamowania na expresowce jak np tir postanowi wyprzedzic tira i nie zwraca uwagi ze lewym pasem jedzie A4B6 tak mialem ja 3lata temu jadac wersja 2,5tdi a tam bylo 312/255, wiele razy myslalem ze przy 288/245 nie wyhamowalbym i wjechal w tyl naczepy. Moze rozwaz zmiane kol na min16" biedronki bo tam juz 320/288wejdzie a zmiana bedzie duza no ale i koszta znacznie wieksze :/

Opublikowano

Zmiana hamulcow na 320/288mm jest odczuwalna podczas zwyklej jazdy. A gdy chesz poganiac po ekspresowce masz 100% pewnosci ze wyhamujesz z dużej prędkości

Opublikowano

O czlowiek codziennie dowiaduje sie czegos nowego, a myslalem ze tylko jako rajdowiec bede mogl docenic wieksze hanulce, a dla niedzielnego kierowcy to zadna roznica by byla. Ale jak mowisz ze odczuje roznice heblach w zakorkowanym miescie to super ;)

Opublikowano

Nie jestem co prawda specem od hebli ale potwierdzam że 320 to udany zakup :wink: Co prawda miałem wcześniej fabryczne 312, różnica w średnicy nieduża, ale czuć poprawę hamowania, zacisk jest inaczej zbudowany, nie pracuje tak jak 312. Next stop 345 :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.