Opublikowano 9 Marca 201412 l Pytanie do Deva: za ile miałbys komplet wszystkiego co jest potrzebne do przejscia z serii na cos co wejdzie pod biedrony, razem z malowaniem proszkowym? Chodzi mi o sam przód w najlepszej Twoim zdaniem konfiguracji . Pozdrawiam 1230 z wysylka DEV też nie dawno pytałem ile komplet pod biedronke czy możesz wymienić wszystkie elementy?
Opublikowano 9 Marca 201412 l Nic sie nie zmienilo, info ponizej Czyli gdzie? Z tapatalka pisze i nic poniżej nie ma :-)
Opublikowano 9 Marca 201412 l A jak mam naciapane z tyłu 974 tzn. że tarcze 321 tak mam to rozumieć ?
Opublikowano 9 Marca 201412 l Nic sie nie zmienilo, info ponizej Czyli gdzie? Z tapatalka pisze i nic poniżej nie ma :-) zadzwoń
Opublikowano 9 Marca 201412 l Panowie jaki zestaw naprawczy do afn 99 kombi bez q kupic ? Moze ktos ma ? Wysłane z mojego GT-I9100
Opublikowano 10 Marca 201412 l Nie u mnie 345 sie przegrzewaly To chyba nogi z hamulca nie zdejmujesz U mnie jest 320 i jedyne co może to zagrzać to EDS w zimie Wcześniej nawet 288 na torze dawało radę tylko trzeba krótko a porządnie klepnąć w hamulec no nie wątpię ale chyba na takim http://www.prawodrogowe.pl/email/foto2009/300-13.jpg Na takim to hamulca nie trzeba używać
Opublikowano 15 Marca 201412 l Niebawem zmienięheble na 320 i zaleję świeży płyn , zaproponowano mi Ate blue racing, czy to dobry płyn ?
Opublikowano 15 Marca 201412 l Siema orientuje się ktoś po czym poznać czy zacisk od a6c6 3.0 jest pod tarcze 321 czy 347 , kupiłem zaciski i nie mam bladego pojęcia jakie tarcze do tego kupić . Na zacisku powinno byc 981/982 dla 345mm 971/972 dla 320mm
Opublikowano 15 Marca 201412 l Blu musisz bezwzglednie wymieniac max co 2 lata Typ200 co 3 lata punkt wrzenia na sucho i na mokro jest taki sam
Opublikowano 15 Marca 201412 l Dev, paczuszka już spakowana - tak jak gadaliśmy, w poniedziałek wyśle takie cóś dostaniesz, oczywiście poza osłonami
Opublikowano 15 Marca 201412 l co mam z tym zrobić ? zestawy naprawcze wrzucić Nigdy tego nie robiłem, więc tak jak Ci gadałem, wole żebyś Ty to ogarnął i przynajmniej będe pewny że będzie dobrze wszystko pozakładane
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto