Opublikowano 6 Marca 201412 l Sprawdź tutaj: Zobacz dział - .: OGŁOSZENIA :. • .: AUDI KLUB POLSKA :. • Nie walają się komuś może w garażu zaciski Girling 60? Jakby ktoś robil upgrade hamulców: Zaciski hamulcowe BREMBO 4 i 6 Tłoczkowe - Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum
Opublikowano 6 Marca 201412 l ceny srednie, ten 6tlok mocno ztyrany chyba a dwutlok z a8 to taki sredni, jak juz ktos laduje 360mm to na lepszym zacisku a nie na takim
Opublikowano 6 Marca 201412 l Pojechał z ta ceną zacisku od A8 Nikt tego g.... nie chce nawet w cenie zlomu
Opublikowano 7 Marca 201412 l Witam czy ktoś sie orientuje jaki adapter oraz z jakiego modelu tarcze musiałbym zamontować aby założyć takie zaciski do a4 b6 ? Oraz mam jeszcze jedno pytanie czy takie zaciski zmieszczą sie na avus III 18 Zaciski Audi RS6 RS5 RS4 R8 STI EVO 8-Tłoczkowe (4020547776) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
Opublikowano 7 Marca 201412 l adapter od rs6 c5 dokladnie taki ZACISKI RS4 RS5 RS6 8 TŁOCZKOWE BREMBO JARZMO PRZE (4016853970) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. tarcze 364x32 z tego co pamietam ale tomasz ci pewnie napisze dokladnie koles ma tez w ofercie takei zaciski tylko nie regenerowane ale z jarzmami Zaciski Audi RS6 RS5 RS4 R8 STI EVO 8-Tłoczkowe (4038200884) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
Opublikowano 7 Marca 201412 l Mam 345 wiec wiem co jest grane tylko czy 360 albo nie wiem 390 to już lekka przesada?
Opublikowano 8 Marca 201412 l tarcza pasuje 345mm, potrzebuje zrobić cuda by się całość zmieściła w 17" felgę dlatego potrzebuje podstawę na której można przymierzyć zestaw.---------- Post dopisany at 15:12 ---------- Poprzedni post napisany at 15:11 ---------- A to niby dlaczego ? Dobry duży tani zacisk, duży i tani klocek z duża powierzchnią tarcia. pod 17 fele masz zestaw ZL/ZR 17 6 tlokow lub ten mniejszy zacisk 4 tloki -----tarcza idzie 330x32 muszisz tylko kupic sruby z nakretkami do tego.......ja z tych chebli jestem mega zadowolony i moge polecic ---------- Post dopisany at 10:31 ---------- Poprzedni post napisany at 10:29 ---------- tarcza pasuje 345mm, potrzebuje zrobić cuda by się całość zmieściła w 17" felgę dlatego potrzebuje podstawę na której można przymierzyć zestaw.---------- Post dopisany at 15:12 ---------- Poprzedni post napisany at 15:11 ---------- A to niby dlaczego ? Dobry duży tani zacisk, duży i tani klocek z duża powierzchnią tarcia. pod 17 fele masz zestaw ZL/ZR 17 6 tlokow lub ten mniejszy zacisk 4 tloki -----tarcza idzie 330x32 muszisz tylko kupic sruby z nakretkami do tego.......ja z tych hebli jestem mega zadowolony i moge polecic a i kazda tercze 345x32 czy 330x32 musisz otwor centrujacy powiekszyc o 1mm z 67 na 68 dodatkowo zacisk zl/zr 17 musisz sciac w nim uszy o 1,3 do 1,5mm zeby tarcza idealnie lezala w zacisku...koszt u tokarza to 100zl za pare
Opublikowano 8 Marca 201412 l Dokładnie 0.8mm, jak roztoczysz o 1 mm to tarcza straci centrowanie i bedzie luźna na piascie.
Opublikowano 8 Marca 201412 l Nie u mnie 345 sie przegrzewaly To chyba nogi z hamulca nie zdejmujesz U mnie jest 320 i jedyne co może to zagrzać to EDS w zimie Wcześniej nawet 288 na torze dawało radę tylko trzeba krótko a porządnie klepnąć w hamulec
Opublikowano 8 Marca 201412 l Nie u mnie 345 sie przegrzewaly To chyba nogi z hamulca nie zdejmujesz U mnie jest 320 i jedyne co może to zagrzać to EDS w zimie Wcześniej nawet 288 na torze dawało radę tylko trzeba krótko a porządnie klepnąć w hamulec no nie wątpię ale chyba na takim
Opublikowano 9 Marca 201412 l miałem 288 tarcze brembo ORO i klocki ferrodo DS... potrafiłem taki zestaw zagotowac, przy 320 za kazdym razem spokojnie wyhamuje. 288 to sie nadaje ale do IBIZY albo max GOLFA
Opublikowano 9 Marca 201412 l Siema orientuje się ktoś po czym poznać czy zacisk od a6c6 3.0 jest pod tarcze 321 czy 347 , kupiłem zaciski i nie mam bladego pojęcia jakie tarcze do tego kupić .
Opublikowano 9 Marca 201412 l Orientuje się ktoś czy do hamulców 300 z zaciskami z RS4 na tył wejdą koła 16" "biedrony"?
Opublikowano 9 Marca 201412 l Siema orientuje się ktoś po czym poznać czy zacisk od a6c6 3.0 jest pod tarcze 321 czy 347 , kupiłem zaciski i nie mam bladego pojęcia jakie tarcze do tego kupić . Z tylu zacisku masz trzy cyfry, dla 345/7 masz 981 i 982 ---------- Post dopisany at 11:39 ---------- Poprzedni post napisany at 11:33 ---------- Orientuje się ktoś czy do hamulców 300 z zaciskami z RS4 na tył wejdą koła 16" "biedrony"? Trzeba bylo napisac czy hamulce tyl z S4 300mm wejda pod biedrony Jutro sprawdze I dam Ci znac
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto