Opublikowano 23 Maja 201412 l dzienks za info ---------- Post dopisany at 09:23 ---------- Poprzedni post napisany at 09:20 ---------- z przodu mam 345 to na tył 330 nie bedzie za dużo?
Opublikowano 23 Maja 201412 l nowe auta mają takie konfiguracje ---------- Post dopisany at 09:39 ---------- Poprzedni post napisany at 09:38 ---------- gdyby nie koszt i dostępność 330 sam bym swój tył podmienił
Opublikowano 23 Maja 201412 l ma ktoś foto jarzma pod 300mm na tył ---------------- i numer tarcz 330mm tył bo jest kilka wysokości
Opublikowano 23 Maja 201412 l Tarcza ma 36 mm ---------- Post dopisany at 18:52 ---------- Poprzedni post napisany at 18:50 ---------- nowe auta mają takie konfiguracje ---------- Post dopisany at 09:39 ---------- Poprzedni post napisany at 09:38 ---------- gdyby nie koszt i dostępność 330 sam bym swój tył podmienił Za 600 Ci to ogarne
Opublikowano 23 Maja 201412 l Jak wygląda sprawa tyłu z 2.0 TDI BPW B7, a 2,5 TDI B6 ? Jaka jest różnica, trzeba zmieniać całe zaciski? Na przód zamontowałem 312mm (oryginalnie było 288mm), opłaca się coś robić z tyłem czy seria wystarczy?
Opublikowano 23 Maja 201412 l 312 to nędza do B6/7, minimum to 320/288mm ---------- Post dopisany at 21:02 ---------- Poprzedni post napisany at 20:59 ---------- Gdy zwiekszasz przód musisz zwiekszyc tyl i odwrotnie
Opublikowano 23 Maja 201412 l Ale jest jakaś różnica (i jaka) w tyle, jak fabrycznie było 288, pomiędzy 312 z przodu?
Opublikowano 23 Maja 201412 l Przód po swapie z 288mm i zamontowaniu jarzma, nowych tarcz 312mm i klocków jest bardzo odczuwalny, na 320 pewnie i tak pewnie dużo lepiej, tylko właśnie zastanawia mnie tył, czy coś opłaca się zmieniać przy 312mm, co prawda niektórzy z 288mm wrzucają 320mm z przodu i tyłu nie zmieniają...
Opublikowano 23 Maja 201412 l 245x10 na tyle to w b5 to jest shit, nie mowiac o 200kilo ciezszych b6/7, to samo 255x10
Opublikowano 23 Maja 201412 l Ogolnie to niewielka ale odczuwalna No trochę czuć mię gadaj:nose: jeszcze nie przypalilem 312 co na 288 się zdarzało:whistling:
Opublikowano 23 Maja 201412 l ALT nie poszalejesz bo oleju zabraknie Miałem 312, zmieniłem na 320 i różnica jest naprawdę duża.
Opublikowano 23 Maja 201412 l Przód po swapie z 288mm i zamontowaniu jarzma, nowych tarcz 312mm i klocków jest bardzo odczuwalny, na 320 pewnie i tak pewnie dużo lepiej, tylko właśnie zastanawia mnie tył, czy coś opłaca się zmieniać przy 312mm, co prawda niektórzy z 288mm wrzucają 320mm z przodu i tyłu nie zmieniają... Po małym objechaniu kilku różnych konfiguracji...dochodzę do wniosku ,że tył i przód powinny mieć bardzo zbliżone "formaty" /wielkości
Opublikowano 23 Maja 201412 l To może ktoś chce jarzma i tarcze 300mm praktycznie nowki. Cos kolo 6tys przebiegu?? Ja bym na 330 zmienil:naughty: Dev cos potrzeba?jakie koszta?
Opublikowano 23 Maja 201412 l .....nowe auta mają takie konfiguracje ---------- Post dopisany at 09:39 ---------- Poprzedni post napisany at 09:38 ---------- gdyby nie koszt i dostępność 330 sam bym swój tył podmienił Za 600 Ci to ogarne Panie Kolego.....gdybym miał wolne 600 to bym sobie życie na nowo ułożył .... ---------- Post dopisany at 22:23 ---------- Poprzedni post napisany at 22:22 ---------- A tak serio....to w następnym heblu będę kiedyś kombinował
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto