Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

330?

RS6, A8 D3, phaeton

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Wyświetleń 1,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A6 c6

Opublikowano
a 330/22 to od czego :jerk:

Nie Twoja sprawa :tonguemad:

:grin:....jakiś spięty jesteś :naughty::decayed:

Opublikowano

dzienks za info

---------- Post dopisany at 09:23 ---------- Poprzedni post napisany at 09:20 ----------

z przodu mam 345 to na tył 330 nie bedzie za dużo?

Opublikowano

dobrze będzie :naughty:

Opublikowano

w zimie nie będzie jajec że ABS wcześniej wyzwoli?

Opublikowano

nowe auta mają takie konfiguracje :wink:

---------- Post dopisany at 09:39 ---------- Poprzedni post napisany at 09:38 ----------

gdyby nie koszt i dostępność 330 sam bym swój tył podmienił :decayed:

Opublikowano

ma ktoś foto jarzma pod 300mm na tył

----------------

i numer tarcz 330mm tył bo jest kilka wysokości :kwasny:

Opublikowano

Tarcza ma 36 mm

---------- Post dopisany at 18:52 ---------- Poprzedni post napisany at 18:50 ----------

nowe auta mają takie konfiguracje :wink:

---------- Post dopisany at 09:39 ---------- Poprzedni post napisany at 09:38 ----------

gdyby nie koszt i dostępność 330 sam bym swój tył podmienił :decayed:

Za 600 Ci to ogarne :wink:

Opublikowano

Jak wygląda sprawa tyłu z 2.0 TDI BPW B7, a 2,5 TDI B6 ? Jaka jest różnica, trzeba zmieniać całe zaciski? Na przód zamontowałem 312mm (oryginalnie było 288mm), opłaca się coś robić z tyłem czy seria wystarczy?

Opublikowano

312 to nędza do B6/7, minimum to 320/288mm

---------- Post dopisany at 21:02 ---------- Poprzedni post napisany at 20:59 ----------

Gdy zwiekszasz przód musisz zwiekszyc tyl i odwrotnie

Opublikowano

Ale jest jakaś różnica (i jaka) w tyle, jak fabrycznie było 288, pomiędzy 312 z przodu?

Opublikowano

Ogolnie to niewielka ale odczuwalna

Opublikowano

Przód po swapie z 288mm i zamontowaniu jarzma, nowych tarcz 312mm i klocków jest bardzo odczuwalny, na 320 pewnie i tak pewnie dużo lepiej, tylko właśnie zastanawia mnie tył, czy coś opłaca się zmieniać przy 312mm, co prawda niektórzy z 288mm wrzucają 320mm z przodu i tyłu nie zmieniają...

Opublikowano

245x10 na tyle to w b5 to jest shit, nie mowiac o 200kilo ciezszych b6/7, to samo 255x10

Opublikowano
Ogolnie to niewielka ale odczuwalna

No trochę czuć mię gadaj:nose: jeszcze nie przypalilem 312 co na 288 się zdarzało:whistling:

Opublikowano

ALT nie poszalejesz bo oleju zabraknie :decayed:

Miałem 312, zmieniłem na 320 i różnica jest naprawdę duża.

Opublikowano
Przód po swapie z 288mm i zamontowaniu jarzma, nowych tarcz 312mm i klocków jest bardzo odczuwalny, na 320 pewnie i tak pewnie dużo lepiej, tylko właśnie zastanawia mnie tył, czy coś opłaca się zmieniać przy 312mm, co prawda niektórzy z 288mm wrzucają 320mm z przodu i tyłu nie zmieniają...

Po małym objechaniu kilku różnych konfiguracji...dochodzę do wniosku ,że tył i przód powinny mieć bardzo zbliżone "formaty" /wielkości ;)

Opublikowano

To może ktoś chce jarzma i tarcze 300mm praktycznie nowki.

Cos kolo 6tys przebiegu??

Ja bym na 330 zmienil:naughty::naughty:

Dev cos potrzeba?jakie koszta?

Opublikowano
.....
nowe auta mają takie konfiguracje :wink:

---------- Post dopisany at 09:39 ---------- Poprzedni post napisany at 09:38 ----------

gdyby nie koszt i dostępność 330 sam bym swój tył podmienił :decayed:

Za 600 Ci to ogarne :wink:

Panie Kolego.....gdybym miał wolne 600 to bym sobie życie na nowo ułożył :grin::wink: ....

---------- Post dopisany at 22:23 ---------- Poprzedni post napisany at 22:22 ----------

A tak serio....to w następnym heblu będę kiedyś kombinował :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.