Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Wyświetleń 1,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

załozyłem tylko zaciski i tarcze, przewody wszystkie co do jednego zostały upier....one, zwykły zlom :facepalm:

jutro zapodam linki od ręcznego i zapodam 4-tłoki z perforowaną tarczą 345mm a w poniedziałek wleci oplocik :wink:

Opublikowano
:slina:
Opublikowano

śliń, sie sliń a ja spać dzisiaj nie będę mógł przez te uyebane przewody :facepalm:

musze jutro pozarabiac nowe końcówki i wytoczyć z nierdzewki nowe wkrętki M10X1, bleeeeeeeeeeeeeee.....

Opublikowano

Nie podejdą z czegoś ?

---------- Post dopisany at 23:59 ---------- Poprzedni post napisany at 23:58 ----------

Te przewody ;)

Opublikowano

Art, upier.....łem te przewody które ida w podwoziu, kilka dni moczenia w płynie hamulcowym nie daly żadnego rezultatu

no nic, jutro cos wykombinuję, jak znajde czas, a mam go coraz mniej bo auto za kilka dni wyjeźdza z PL i wszystko musi byc na zicher

Opublikowano

I o so chodżi ???

Wstaw jeden długi 71cm chyba ?!?! w oplocie....nie podpowiem gdzie takie,czarne kiedyś wysłałeś :decayed:

---------- Post dopisany at 00:08 ---------- Poprzedni post napisany at 00:06 ----------

Jeśli mówimy o tych samych :wink:...:whistling::decayed:

---------- Post dopisany at 00:29 ---------- Poprzedni post napisany at 00:08 ----------

5nr3.jpg

1t4s.jpg

Chyba ,że ten sztywny też rozwalony masz :kwasny:

Opublikowano

Właśnie mówię o tym sztywnym :facepalm:

Opublikowano

Hamulce z A4 B8 podejdą do A6 C6?

Opublikowano

przod bez tarcz, a tyl to niech ktos madrzejszy napisze, pewnie tez bez tarcz

Opublikowano

A co zrobić żeby zmienić hamulce z 321 na 347 w c6 zacisk zostaje stary? tylko jarzmo tarcza oraz klocki?

Opublikowano

Najlepiej zaciski z jarzmami i oslonami

---------- Post dopisany at 15:15 ---------- Poprzedni post napisany at 15:14 ----------

Hamulce z A4 B8 podejdą do A6 C6?

Po małej przeróbce owszem :wink:

Opublikowano

Dav a same jarzma nie podejdą przy swapie z 321 na 347? znajomy mi mówił że w b7 tylko zmienił jarzmo w 3.0 TDI i miał hamulce z S4

Opublikowano

Mozna ale zacisk 345/7 jest minimalnie inny i przy zmianie jarzm w zacisku 320mm moze blokować klocek w zacisku.

Opublikowano

Rozumiem dziękuje:hi:

Opublikowano

Dev, zacisk tylny od 3.0 tdi mam uwalona gumke ( oslonke ) na prowadnicy zacisku z jarzmem. Dostane to w IC?

Opublikowano
Dev, zacisk tylny od 3.0 tdi mam uwalona gumke ( oslonke ) na prowadnicy zacisku z jarzmem. Dostane to w IC?

Wysłać Ci z klockami?:whistling:

Opublikowano

Jaki koszt?

Opublikowano
Jaki koszt?

Drogie to w uj w porównaniu do lucasa pod 245/255. Około 40zł za kpl na jedną stronę:kwasny:

Opublikowano

Dobra, daj na dwie strony, przelewem sianko dosle...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.