Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zimmermann i ori klocek lub zimmermann i fds. Mam conieco w razie co ;-)

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Wyświetleń 1,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
tak przygotowane do mocy około 300+ , zreszta mozesz mi podpowiedziec bo mi sie swieci od jakiegos miesiaca moze 2 kontrolka przy odpaleniu auta hamulca mryga 3 razy na fisie i gasnie i troche

To oznaka słabego aku

Opublikowano
A polecacie jakieś tarcze dobre i klocki do zestawu z S4
ja testuje Rotingera i dają rade
Opublikowano

DEV, daj maila

Opublikowano

po ....uj ? masz nr

Opublikowano

no dobra, jutro dzwonie...

Opublikowano

pisz, co chcesz, jutro moge być mocno zajety

Opublikowano

Witam , teraz mam problem z hamulcami ,po założeniu kół 17" z oponami 245/45/17 sporo mi spadła skuteczność hamowania dodam że mam z przodu tarcze 280mm, poczytałem już że chłopaki na forum wrzucają do swoich furek większe tarcze i klocki, czy ktoś mi poradzi co musiał bym kupić i od jakiego modelu żeby też zrobić sobie taką przekładkę. O i jeszcze jedna sprawa czy po wymianie nie będzie mi to przeszkadzać w założeniu zimowych kół na 15 calowych felgach.

Opublikowano

jest tylko jedna mozliwosc: 288/25mm

ale do B6 to i tak tragedia :facepalm:

zmieniaj koła i pakuj minimum 320 mm

mam co potrzeba :wink:

Opublikowano

Kurcza czyli chcąc zakładać opony 15" na zimę nic nie pokombinuję z hamulcami :kwasny: Nawet 312 jak bym założył , troszkę szkoda mi tych felg ori 15 założyłem na nie nowe zimówki.

DEV daj do siebie jakiś kontakcik.

Opublikowano

Numer do Dev'a masz pod jego wpisem:wink:

Opublikowano
jest tylko jedna mozliwosc: 288/25mm

ale do B6 to i tak tragedia :facepalm:

zmieniaj koła i pakuj minimum 320 mm

mam co potrzeba :wink:

o ile wiem AVB ma właśnie tarcze 280 co rzeczywiście jest dramatem.

toma085 zmieniaj na 320. Dev ogarnie Ci temat hamulców.

Zimówki wtedy conajmniej 16"

Opublikowano

Wysłałeś? :decayed:

Opublikowano

Dev to to to lepiej hamuje niz zacisk z s4 ?

wczoraj pojezdzilem a6 c5 z heblami 320 czy tam 321 i w porownaniu to moich 312/288 to jest niezla przepasc ;/ a tam jeszcze ciezsze auto.. powoli szukam alternatywy.. jakis zacisk z prosche siada w felge 17" ?

Opublikowano

Siada na 17" na wymiarze 330mm

Ciezkie do zdobycia

Mam 4tloki na tarcze 345 mm, ktore wchodza pod 17tke

Opublikowano

Dev czy przy przejściu z 312 na 320 potrzeba zmieniać osłony czy nie ? bo już mi się mętlik zrobił

Opublikowano

nie, nie trzeba

Opublikowano
Siada na 17" na wymiarze 330mm

Ciezkie do zdobycia

Mam 4tloki na tarcze 345 mm, ktore wchodza pod 17tke

a moglbys podac jakis model tych zacisków, albo od czego są.. ? Pogrzebie troche..

Opublikowano
:grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.