Opublikowano 21 Czerwca 201412 l Będzie pasować, tylko tarcze są bardzo drogie, chyba ze kupisz tarcze od merca dużo tańsze i deczko je liźniesz, rozmiar 334mmx32mm
Opublikowano 21 Czerwca 201412 l Będzie pasować, tylko tarcze są bardzo drogie, chyba ze kupisz tarcze od merca dużo tańsze i deczko je liźniesz, rozmiar 334mmx32mm Piteros Ty nie jestes synem Dev'? Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2
Opublikowano 21 Czerwca 201412 l nie ale przerabialem konkretnie podobny setup wiec na ten temat wiem troche
Opublikowano 21 Czerwca 201412 l Witam Panowie. Mam zamiar troszkę polepszyć hamulce w mojej s'ce i znalazłem coś takiego : Zaciski Brembo Porsche Audi S4 RS4 B5 345x30mm (4340017320) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. . Czy ten zestawik podejdzie ? oczywiście mowa o s4 b6 na felgach 18" Ewentualnie co by trzeba było zmienić. Jestem zielony w temacie Pozdrawiam
Opublikowano 21 Czerwca 201412 l Felga potrzebna z ET35, jak bedzie wiecej to nie założysz na auto. Ogolnie setup do d....py.
Opublikowano 21 Czerwca 201412 l To co polecisz kolego zamiast tego ? znalazłem jeszcze taką firmę : AM-BRAKES - Wyczynowe hamulce dla Twojego auta te zaciski 6 tłoczkowe w miarę niezłej cenie .
Opublikowano 21 Czerwca 201412 l kurna te same zaciski odmalowane i z innym logiem... a cena tarcz i klockow z przebitka ceny dwukrotna... ze ktos im to kupuje (cena tarcz 312mm - 750zł ) spawn jesli chcesz poczuc naprawde roznice to musisz zwiekszyc rozmiar tarczy, ten 6tlok jest ok ale to jest na ta sama tarcze co masz teraz, a ona przy mocnym upalaniu i tak jest cienka nie wazne jaki bylby na niej zacisk
Opublikowano 21 Czerwca 201412 l 1500 zł tylko pytanie czy to za jeden czy za komplet ... raczej komplet bo np do touarega kosztują używki średnio 1200 a teoretycznie to to samo (o ile się nie mylę)
Opublikowano 21 Czerwca 201412 l nawet jak za dwa to jest to cena z gornej polki... zwykle chodza po ok 1200
Opublikowano 21 Czerwca 201412 l 1500 zaciski , 250 jarzmo, tarcze ok 1500, klocki 700 ... I pytanie czy na strone czy na oś... nawet jak na oś... to to malo nie jest... a co z tylem? Zostawisz serie?
Opublikowano 21 Czerwca 201412 l jarzm do 6 tlokow nie ma, ale sruby musisz kupic inne, za okolo 3 dychy komplet
Opublikowano 21 Czerwca 201412 l Z tyłu zostawię serie (przynajmniej na razie ) Co do jarzma to tam na stronce są do 6 tłoczkowych po 250 zł klocki można znaleść spokojnie za 500 no i tarcze np takie : ZIMMERMANN SPORT TARCZE PRZÓD AUDI S4 B6 B7 345mm (4300199250) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ---------- Post dopisany at 20:33 ---------- Poprzedni post napisany at 20:31 ---------- Kolego Dev dałeś tylko fotkę
Opublikowano 21 Czerwca 201412 l I to wystarczy, zacisk 4-tloczkowy Brembo Tarcza 345mm z B6/7, całość P&P, sam na tym jeżdżę.
Opublikowano 21 Czerwca 201412 l spawn bierz od tomka, cenowo bedizesz zadowolony, a i hamulce tez pierwsza klasa i tyle w temacie
Opublikowano 21 Czerwca 201412 l Od Tomka czyli od Dev'a tak ? jeśli masz jakieś ogłoszenia to podeślij poproszę
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto