Opublikowano 14 Lipca 201510 l Zbij troche cene i popytaj jakie sa tarcze i w jakim stanie. Jesli maja cos mięsa i sa np ori to warto bo składanie tego wyjdzie więcej. Najlepjej kupić bez tarcz i klocków i przewody też nie są Ci potrzebne
Opublikowano 14 Lipca 201510 l widac na oko ze tarcze to szrot, rantu po 1.5 mm z kazdej strony pewnie
Opublikowano 14 Lipca 201510 l Autor Zbij troche cene i popytaj jakie sa tarcze i w jakim stanie. Jesli maja cos mięsa i sa np ori to warto bo składanie tego wyjdzie więcej. Najlepjej kupić bez tarcz i klocków i przewody też nie są Ci potrzebne zaciski 600-800 tarcze 600-700 klocki 250-400 i wszystko nowe...
Opublikowano 14 Lipca 201510 l ja bym mu zaproponowal 1.4 tysia i neich sie cieszy, bo o ile zaciski moga byc ok to reszta to szrot
Opublikowano 14 Lipca 201510 l No to właśnie o tym mówię. Zasme zaciski i oslony 1500 warte a jak klocki i tarcze ok to za calosc z 200 można dołożyć Edytowane 14 Lipca 201510 l przez davidlive
Opublikowano 15 Lipca 201510 l Reasumując... Jeżeli w ogłoszeniu jest komplet tak jak koleś pisze to w zasadzie nic więcej mi już nie potrzeba do montażu? No ewentualnie jakieś malowanie w oczojebny róż...
Opublikowano 15 Lipca 201510 l Linki ręcznego, bo w Twoim roczniku będą za krótkie. Mimo wszystko targuj cenę!
Opublikowano 15 Lipca 201510 l Linki ręcznego, bo w Twoim roczniku będą za krótkie. Mimo wszystko targuj cenę! o jakieś 500 by było dobrze zejść
Opublikowano 15 Lipca 201510 l Koledzy, warto interesować się tym zestawem czy za dużo rzeźbienia...? http://allegro.pl/zaciski-tyl-audi-a4-s4-rs4-b6-b7-pod-tarcze-330mm-i5510008949.html
Opublikowano 15 Lipca 201510 l Panowie potrzebuje szybkiej odp gdyż jestem w trakcie wymiany tylnich 244 na 288 Sprawa dotyczy tarcz 288 sa one większe od strony piasty tzn w starych miejsce na piastę ma cos ok. 13cm a w nowych ok. 16cm. Czy to normalne czy mam złe tarcze?
Opublikowano 15 Lipca 201510 l Ogólnie wszystko pasi otwory na śruby etc. jedynie to wgłębienie w tarczy w ktore wchodzi piasta jest większe. Zaraz zrobie fotkę bo cieżko mi to wytłumaczyć Ogólnie wszystko pasi otwory na śruby etc. jedynie to wgłębienie w tarczy w ktore wchodzi piasta jest większe. Zaraz zrobie fotkę bo cieżko mi to wytłumaczyć https://imageshack.us/i/exC0pMfej Ogólnie wszystko pasi otwory na śruby etc. jedynie to wgłębienie w tarczy w ktore wchodzi piasta jest większe. Zaraz zrobie fotkę bo cieżko mi to wytłumaczyć Ogólnie wszystko pasi otwory na śruby etc. jedynie to wgłębienie w tarczy w ktore wchodzi piasta jest większe. Zaraz zrobie fotkę bo cieżko mi to wytłumaczyć https://imageshack.us/i/exC0pMfej https://imageshack.us/i/p5ewDQQzj
Opublikowano 15 Lipca 201510 l Autor Ogólnie wszystko pasi otwory na śruby etc. jedynie to wgłębienie w tarczy w ktore wchodzi piasta jest większe. Zaraz zrobie fotkę bo cieżko mi to wytłumaczyć Ogólnie wszystko pasi otwory na śruby etc. jedynie to wgłębienie w tarczy w ktore wchodzi piasta jest większe. Zaraz zrobie fotkę bo cieżko mi to wytłumaczyć https://imageshack.us/i/exC0pMfej Ogólnie wszystko pasi otwory na śruby etc. jedynie to wgłębienie w tarczy w ktore wchodzi piasta jest większe. Zaraz zrobie fotkę bo cieżko mi to wytłumaczyć Ogólnie wszystko pasi otwory na śruby etc. jedynie to wgłębienie w tarczy w ktore wchodzi piasta jest większe. Zaraz zrobie fotkę bo cieżko mi to wytłumaczyć https://imageshack.us/i/exC0pMfej https://imageshack.us/i/p5ewDQQzj Skoro tarcza ma większy promień to musi gdzieś być większa. Przecież klocek nie zmienia za bardzo wielkości. Zresztą nie w tym miejscu jest centrowanie.
Opublikowano 15 Lipca 201510 l Czyli co? Tarcza dobra czy nie? Złożyłem do kupy i wszystko ok. Tylko nie jestem pewien czy mi śrub nie pourywa.
Opublikowano 15 Lipca 201510 l Jest ok. Jak na pierścieniu centeujacym dobrze siedzi to nic nie ma prawa sie stać.
Opublikowano 15 Lipca 201510 l Na pierścieniu centrującym siedzi jak ulał. Dzieki wszystkim za podpowiedzi, zabieram sie za druga stronę
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto