Opublikowano 20 Lipca 201510 l Trzymaj obroty na 2500 i lewa noga dotknij hamulca to oknem wylecisz. Czasem się zastanawiam jak poprawić podcisnienie na większe przy niskich obrotach? Edytowane 20 Lipca 201510 l przez POWER-KRIS
Opublikowano 20 Lipca 201510 l to jest cala tajemnica, automaty maja bardziej rozbudowane podcisnienie i tyle, jesli chcesz miec pedal jak w automacie - najprosciej jest zwiekszyc serwo, wieksza plaszczyzna wspomagania = szybsza reakcja na nacisniecie pedału, tylko pytanie czy np z innych aut bedzie wieksze?w b5 polift/b6 serwo podwojne ma 7 i 8 cali, dwie membrany, w touarego chyba 9 u 10, wiec jest ogromne
Opublikowano 20 Lipca 201510 l W automatach jest dodatkowa pompa podciśnienia ...jest ona montowana w tym koszyczku obok zbiorniczka płynu od wspomagania.
Opublikowano 20 Lipca 201510 l Yo. Tylko czym ja wysterowac i jak? http://www.nanodatex.pl/parts/part/vag-8E0927317.html
Opublikowano 21 Lipca 201510 l Miałem kilka razy na montażu a6 w auto macie i ta pompka tam była...jakoś szczególnie wagi do tego nie przywiązywałem. Jedną rzeczą jaką zaobserwowałem to występowała ona w aucie z multitronikiem. W zwykłym automacie tego nie było.
Opublikowano 21 Lipca 201510 l Z Tiptronic'iem współpracuje elektryczna pompa o numerze 8E0 927 317F zamieniona w 2011r. na wersję z końcówką H, montowaną min. w RS4/RS5 B8 a nawet w R8 Edytowane 21 Lipca 201510 l przez BeyerBrown
Opublikowano 21 Lipca 201510 l Coś chyba wymodze na zasadzie krancowki przy pedale gazu, żeby to startowało od zapalenia do 1/4 skoku pedału czyli tylko na niskich obrotach. Chyba że da się wykorzystać sygnał z n18 bo on też chyba by się nadawał do zalaczania przekaźnika od pompki. Edytowane 21 Lipca 201510 l przez POWER-KRIS
Opublikowano 22 Lipca 201510 l Hamulce odpowietrzone, jest lepiej Po ilu km całość się dociera tak, że zaczyna hamować na 100% możliwości? Przydałoby się też ogarnąć przewody hamulcowe na tylnej osi, bo ze względu na to, że zaciski nie są ori S4 musiały zostać wymienione przewody na takie, co mają mniejszą średnicę gwintu tj.10mm (ori mają 12mm). Niestety obecnie wygląda to tak: https://drive.google.com/file/d/0B0dJexHLU-b8VkN6a2EzQVIwbUk/view?usp=sharing Węże idą niebezpiecznie blisko ruchomej części zawieszenia... mechanik radził mi by założyć przewód podobny do ori: z tą różnicą, że płaska końcówka (Banjo) musi mieć otwór przystosowany pod śrubę hydrauliczną M10. Z jakiego auta przypasuję taki wąż? Edytowane 22 Lipca 201510 l przez BeyerBrown
Opublikowano 22 Lipca 201510 l jaki jest koszt piast na przód ? mam chyba krzywe, pulsuje mi przy mocniejszym hamowaniu. Zestaw ma z 7000km przejechane. Będę musiał liznąć tarcze po wymianie piast na nowe ?
Opublikowano 22 Lipca 201510 l Up slo. Ja miałem ten sam przypadek :)nowe tarcze wszystko a po 2-3 tysiącach znów to samo bicie :/ Postanowiłem wymienić piasty, ale... piasta jedna kosztuje w granicach 70 dych + te nieszczęsne łożysko. A ze nie chciałem byle czego to chciałem te co ida na pierwszy montaż w adui ( nie pamiętam marki ) koszt jednego łożyska 220 zl :/ dwie strony i wychodzi 600zl. Tarcze raczej musisz lizać
Opublikowano 22 Lipca 201510 l Polecam łożyska SKF-a Z tym, że nawet najlepsze łożysko przedwcześnie się zużyje, jak za jego wymianę weźmie się kowal
Opublikowano 22 Lipca 201510 l jaki jest koszt piast na przód ? mam chyba krzywe, pulsuje mi przy mocniejszym hamowaniu. Zestaw ma z 7000km przejechane. Będę musiał liznąć tarcze po wymianie piast na nowe ? Tak. Tylko też musi być to dobrze zrobione
Opublikowano 23 Lipca 201510 l sz karwa, znowu koszta. no a mozna zle zalozyc piasty ? chyba ciezko ?
Opublikowano 24 Lipca 201510 l kuwa ty se jaja ze mnie robisz ? Toć Ci pisze jak jest jakie jaja Z przodu odkręcasz 4 śruby zwalasz starą i przykręcasz nową. żadnego wciskania tutaj nie ma. tył to samo tylko nie wiem ile śrub
Opublikowano 24 Lipca 201510 l Slo, ja tez nie kupowałem nowych, kolega z forum mi przyslal piasty z łożyskami i wszystko hula i gra:)
Opublikowano 24 Lipca 201510 l aa bo mówisz że to musi być dobrze zrobione to się pytam jak można źle założyć piasty Patryk mówisz żebym używki zakładał ?
Opublikowano 24 Lipca 201510 l aa bo mówisz że to musi być dobrze zrobione to się pytam jak można źle założyć piasty Patryk mówisz żebym używki zakładał ? Chodziło mi o toczenie tarcz
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto