Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
1 minutę temu, Dev napisał:

Jaka jest wysokość tarczy z przodu ?

wydaje mi się, że 46.5

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Wyświetleń 1,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

@DEV - chciałem wysłać PRIV ale nie da rady ? Nie masz może gdzieś w gratach ładnego tłoczka do zacisków ATE fi 42 i 55,5 długość? (konkretnie A8 D3 360mm) - albo podpowiesz czy można użyć zamiennika czy szukać ori? Potrzebowałbym też komplet gumek (uszczelnienia, osłonki, prowadnice). Najchętniej ori.

EDIT:   Już nic, kupiłem 3-ci zacisk jako dawcę ?

Edytowane przez pawelosinski83

Opublikowano

Dev z takim poświęceniem ogarniasz hamulce innym ze o swoich zapomniałeś ? 

Ps. Grubo ?

Czego tak sie zrobiło? 

Edytowane przez Patryk94

Opublikowano

Jak to z czego ?

Wytarlo klocek do tego stopnia że przeleciał przez jarzmo 

Opublikowano

345mm z zaciskiem s4b6 + 330 na zacisku z t5 będzie zbilansowane?

Opublikowano

345/325

Tak to będzie wygladac

Opublikowano

a 330 nie nada? bo do allroada bedzie ciezko o tarcze

Opublikowano

325, jak założysz jarzma i klocki to się zorientujesz o czym mowa 

Opublikowano
2 minuty temu, Dev napisał:

325, jak założysz jarzma i klocki to się zorientujesz o czym mowa 

w c5 i allroadzie chyba to wyglada inaczej bo ludzie tak latają

Opublikowano
1 minutę temu, mophk napisał:

w c5 i allroadzie chyba to wyglada inaczej bo ludzie tak latają

Co Ty tam wiesz... w nogach śpisz...

Opublikowano
Teraz, Dev napisał:

Co Ty tam wiesz... w nogach śpisz...

raz piszesz tak raz inaczej, sa ludzie na takim zestawie, to co mam wiedzieć?

Opublikowano

Przecież już Ci pisalem , złożysz to zobaczysz o co kaman

 

Nie stresuj sie

Opublikowano

Napisał Ci przecież - ludzie jeżdzą, ale w praktyce wychodzi 225, albo zostawisz tarcze serie i bedziesz mial niedotarty rant, albo do tokarza i zebrać 5 mm ze średnicy.

Opublikowano
32 minuty temu, HOLMATRO napisał:

Napisał Ci przecież - ludzie jeżdzą, ale w praktyce wychodzi 225, albo zostawisz tarcze serie i bedziesz mial niedotarty rant, albo do tokarza i zebrać 5 mm ze średnicy.

no dobra, ale te 330 w czymś przeszkadza? nie widze sensu dopłacać tylko żeby nie było "rantu"

Opublikowano
29 minut temu, mophk napisał:

no dobra, ale te 330 w czymś przeszkadza? nie widze sensu dopłacać tylko żeby nie było "rantu"

jak tego nie przetoczysz to ch...wo bedzie wyglądac

Opublikowano

nie będzie gorzej niż 300mm z adapterem do zacisku z s4 b5 fl ;) 
czyli to co pisalem jest ok?

Opublikowano
2 minuty temu, mophk napisał:

nie będzie gorzej niż 300mm z adapterem do zacisku z s4 b5 fl ;) 
czyli to co pisalem jest ok?

bedzie gorzej, bo w B5 jest nieuzywany srodek a u Ciebie bedzie to widac na obrysie

Opublikowano

przeżyje ;) czyli zacisk t5, jarzmo z c6 pod 330mm, klocek t5, tarcza jaka? i co z piastą? czy trzeba czegoś jeszcze?

Opublikowano
7 godzin temu, mophk napisał:

przeżyje ;) czyli zacisk t5, jarzmo z c6 pod 330mm, klocek t5, tarcza jaka? i co z piastą? czy trzeba czegoś jeszcze?

Napisz do rsDziadek on robi takie zestawy, profi ogarniete, zaraz kolejne pytanie dasz o blache osłonowa. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.