Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Poszukuję osłon do tarczy 288mm tył a4b7 napęd przód. Ma ktoś może? 

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Wyświetleń 1,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Czy oplot HELa pasuje zamiennie do zacisku tył 288 /300 z eski ? Bo chce kupić komplet przód tył, ale chwile pojeździć na secie 345/288 a potem wrzucę 300 na tył, a wszystkie przewody chciałbym wymienić przy okazji wsadzenia 345. 

Opublikowano
23 godziny temu, HOLMATRO napisał:

Czy oplot HELa pasuje zamiennie do zacisku tył 288 /300 z eski ? Bo chce kupić komplet przód tył, ale chwile pojeździć na secie 345/288 a potem wrzucę 300 na tył, a wszystkie przewody chciałbym wymienić przy okazji wsadzenia 345. 

Wszystko pasuje p&p

Jak chcesz to mam oplot HELa

Opublikowano
W dniu 15.01.2019 o 20:05, Dev napisał:

Wszystko pasuje p&p

Jak chcesz to mam oplot HELa

Zadzwoń do mnie bo na wersji mobilnej nie widzę twojego numeru 

698 683 503

Opublikowano

Panowie jest ktoś w stanie potwierdzić na podstawie zdjęcia, że te przewody będą pasować do exeo i zestawu 345/300? Klient twierdzi że pasują do a4b7 i sprzedaje to co na zdjęciu. Czegoś brakuje ? 

Screenshot_20190118-193224_OLXpl.jpg

Opublikowano
38 minut temu, Bartus012 napisał:

Panowie jest ktoś w stanie potwierdzić na podstawie zdjęcia, że te przewody będą pasować do exeo i zestawu 345/300? Klient twierdzi że pasują do a4b7 i sprzedaje to co na zdjęciu. Czegoś brakuje ? 

Screenshot_20190118-193224_OLXpl.jpg

Jak mamy Ci potwierdzić ze zdjęcia? Końcówki się zgadzają ale rozmiary złączek możemy wróżyć z fusów. Jesli pasowalo do B7 będzie pasować i do Exeo.

Opublikowano

Brakuje srub i podkładek do tylnych zaciskow

Opublikowano
7 minut temu, Dev napisał:

Brakuje srub i podkładek do tylnych zaciskow

Dasz radę mi to ogarnąć przy regeneracji zaciskow?

Opublikowano
1 minutę temu, Bartus012 napisał:

Dasz radę mi to ogarnąć przy regeneracji zaciskow?

zdejmiesz sobie ze starych przewodów

Opublikowano

na jakich gratach(zacisk/jarzmo/oslona?) najlepiej ogarnac swap tylu do b6 na 330mm? i co z recznym? 

Edytowane przez DivaynEays

Opublikowano
3 minuty temu, DivaynEays napisał:

na jakich gratach(zacisk/jarzmo/oslona?) najlepiej ogarnac swap tylu do b6 na 330mm? i co z recznym? 

@rs dziadek jego pytaj, powie, zrobi, wyśle

Opublikowano
3 minuty temu, HOLMATRO napisał:

@rs dziadek jego pytaj, powie, zrobi, wyśle

dzieki ?

Opublikowano

kojarzycie zaciski przód:

passat b6,b7, golf V  z motorem 3,2-3,6

to przypadkiem nie jest to samo co a6 c6, s4 b6/b7?

Opublikowano
40 minut temu, _małyTM_ napisał:

kojarzycie zaciski przód:

passat b6,b7, golf V  z motorem 3,2-3,6

to przypadkiem nie jest to samo co a6 c6, s4 b6/b7?

to samo ale z tyłu sa inne przewody i mocowania

Opublikowano
W dniu 26.01.2019 o 19:09, HOLMATRO napisał:

@rs dziadek jego pytaj, powie, zrobi, wyśle

fajnie, że całe info brał ode mnie na pw...

Opublikowano
52 minuty temu, bjoern napisał:

fajnie, że całe info brał ode mnie na pw...

Nie tylko od Ciebie?Pamiętam, że jak zaczynałem w tym temacie, to pomęczyłem też trochę innych osób z forum. Dlatego też bez problemu z chęcią zawsze pomogę innym i  wytłumaczę co i jak.

Opublikowano
1 godzinę temu, bjoern napisał:

fajnie, że całe info brał ode mnie na pw...

A skąd wiedziałeś jakie zaciski idą zamiast S4?:)

Opublikowano

Nie pamiętam już ;) ale zebranie całego info to nie było takie hop siup ;)

Opublikowano
12 minut temu, bjoern napisał:

Nie pamiętam już ;) ale zebranie całego info to nie było takie hop siup ;)

No to w czym problem ? Ktoś pomógł tobie, ty następnemu, każdy ze swojej wiedzy robi własny użytek. 

Opublikowano

Panowie, jednego nie przewidziałem przy planach zmiany hebli na te z S4, mianowicie rozmiar kół. Niby nic, ale na przeglądzie muszę mieć takie jakie wbite w dowód (Niemcy), dlatego heble z S4 odpadają, co można założyć gdzie 16 jeszcze na to najdą? Lub jeżeli jest ktoś w temacie, to czy można w dowód wbić 17"?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.