Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
3 godziny temu, gelo5 napisał:

A czy do stalowek zwykłych 16" 6,5j et 42 też można dystans dołożyć i będzie ok? 

lepiej frezowac zacisk albo dać z allroada

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Wyświetleń 1,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
16 godzin temu, Dev napisał:

lepiej frezowac zacisk albo dać z allroada

A jakie są fele  z tego allroada? 

Opublikowano
1 minutę temu, gelo5 napisał:

A jakie są fele  z tego allroada? 

Chodzi o zaciski, a nie felgi.

Opublikowano

Panowie jestem na etapie kompletowania  zestawu 345mm do b7 i mam pytanie  o tarcze Zimmermanna czy warto brać te wiercone czy gładkie jakaś znacząca różnica jezdze powiecmy 60% miasto 40% trasa

Opublikowano

Gładkie

Opublikowano

Dev masz na zbyciu osłony tył pod 288 quattro ?

Opublikowano
6 godzin temu, Szymon Włodarczak napisał:

Panowie jestem na etapie kompletowania  zestawu 345mm do b7 i mam pytanie  o tarcze Zimmermanna czy warto brać te wiercone czy gładkie jakaś znacząca różnica jezdze powiecmy 60% miasto 40% trasa

przy tym rozmiarze nie masz co cudować ze Sportami

Opublikowano
53 minuty temu, Miras95 napisał:

Dev masz na zbyciu osłony tył pod 288 quattro ?

tylko nowe

Opublikowano

Witam

Panowie felgi aluminiowe 16  ET46 lub ET42 podejda pod heble 320?Zgory dziekuje i pozdrawiam:hi:

felgi 16 audi.jpg

Edytowane przez franciszek

Opublikowano
46 minut temu, vertinos napisał:

Witam, chciałbym zapytać czy na zestaw 320-288 wejdzie felga 16 ori coś takiego: https://imged.pl/felga-felgi-aluminiowe-16-audi-a4-b7-14534745.html i stalówki 16?

Pozdrawiam

pod stalówki trzeba frezowac przednie zaciski

Opublikowano
3 minuty temu, Dev napisał:

pod stalówki trzeba frezowac przednie zaciski

A tył wejdzie tak? Albo ewentualnie dystans przód(tylko ile )?

Edytowane przez vertinos

Opublikowano
10 minut temu, vertinos napisał:

A tył wejdzie tak? Albo ewentualnie dystans przód(tylko ile )?

po co sie meczyc z dystansami ?

obrabiasz zacisk i z głowy

tył wchodzi

Edytowane przez Dev

Opublikowano

Panowie przymierzam się do przesiadki w swoim wozie na 345 przód + 330 tył, prosiłbym o PW tych z was, którzy się tym zajmują, czyli @H4mm3R, @Wandej @Dev ( brak możliwości wysłania wiadomości) itp itp, i kto tam jeszcze ma na stanie, albo ma wiedzę 

Edytowane przez HOLMATRO

Opublikowano
45 minut temu, HOLMATRO napisał:

Panowie przymierzam się do przesiadki w swoim wozie na 345 przód + 330 tył, prosiłbym o PW tych z was, którzy się tym zajmują, czyli @H4mm3R, @Wandej @Dev ( brak możliwości wysłania wiadomości) itp itp, i kto tam jeszcze ma na stanie, albo ma wiedzę 

mam przód 345mm

Opublikowano
22 minuty temu, Dev napisał:

mam przód 345mm

Nie musi być na już, może nawet po nowym roku, a raczej idę w opcje całego zestawu od jednej osoby. 

Opublikowano
2 godziny temu, HOLMATRO napisał:

Nie musi być na już, może nawet po nowym roku, a raczej idę w opcje całego zestawu od jednej osoby. 

Znajdzie sie

Opublikowano
44 minuty temu, Dev napisał:

Znajdzie sie

Napisz na pw przód 345 komplet tył 330 tak samo ile sobie życzysz jakie tarcze itp,najlepiej tarcze zimermanny sporty by mi pasowały do tego setu :) chyba ze masz jarzma na przód pod 345 to już idealnie by było hehe 

Opublikowano

Nie mam samych jarzm 

Zadzwon jutro, nr ponizej

Opublikowano
  • Autor
6 godzin temu, HOLMATRO napisał:

Panowie przymierzam się do przesiadki w swoim wozie na 345 przód + 330 tył, prosiłbym o PW tych z was, którzy się tym zajmują, czyli @H4mm3R, @Wandej @Dev ( brak możliwości wysłania wiadomości) itp itp, i kto tam jeszcze ma na stanie, albo ma wiedzę 

Takich małych to ja nie mam :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.