Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, 

Czy hamulce z s4b6 Cabrio pasują p&p do exeo 1.8t? Jaka jest "rozsądna" cena za taki zestaw (tył + przód osłony jarzma zaciski)? I jakie są koszty regeneracji takich hamulców? 

Pozdrawiam i z góry dzięki za pomoc

Edytowane przez Bartus012
Brak znaku

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Wyświetleń 1,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
3 godziny temu, Bartus012 napisał:

Witam, 

Czy hamulce z s4b6 Cabrio pasują p&p do exeo 1.8t? Jaka jest "rozsądna" cena za taki zestaw (tył + przód osłony jarzma zaciski)? I jakie są koszty regeneracji takich hamulców? 

Pozdrawiam i z góry dzięki za pomoc

Zadzwon jutro to Ci powiem co i jak

Opublikowano
7 minut temu, Dev napisał:

Wejdzie

Podziękował

Opublikowano
W dniu 16.12.2018 o 12:25, Dev napisał:

IMG-20181216-WA0005.jpg

Lepszy taki jak sama blacha lub sam tłoczek zamiast klocka :D

Miałem kolegę mechanika, warsztat miał przy bardzo ruchliwej drodze nr. 50 i takie naprawy były u niego standardowo wykonywane jak klientowi zależało na czasie :P

Tylko że starał się chociaż wielkością ten klocek dopasować do blachy i uświadamiał kierownika że to jest prowizorka którą trzeba jak najszybciej wymienić :)

Poza tym to były trochę inne czasy i standardy, piękne lata osiemdziesiąte i dziewięćdziesiąte ubiegłego stulecia :decayed:

Edytowane przez piotrsob1

Opublikowano

Screenshot_20190109-214539_Chrome.jpg

Pytanie czy w taka felge na zimę wejdzie zestaw 345/300? ET 35

Edytowane przez Bartus012

Opublikowano
22 godziny temu, Bartus012 napisał:

Screenshot_20190109-214539_Chrome.jpg

Pytanie czy w taka felge na zimę wejdzie zestaw 345/300? ET 35

Jo

Opublikowano
Godzinę temu, Dev napisał:

Jo

Git. Jak zestaw dojdzie zadzwonię i dogadamy co i jak z regeneracją.

Opublikowano

Siemka, ktoś byłby w stanie przedstawić koszta przejścia w quattro na komplecik z S4?  Tj. linka, tarcze, klocki, zaciski, jarzma i osłony tarcz? 

Opublikowano

Ktoś zna? Ma opinie ? Się wypowie ?

 

0E8ADDD9-0F3E-449D-B1E0-45BD9326882E.png

Opublikowano

Pojezdzisz

Opublikowano
7 godzin temu, Dev napisał:

Pojezdzisz

Można brać ? 

Opublikowano

https://stoptech.pl/produkt/3813-zestaw-hamulcowy-big-brake-przod-83-893-4300-xx.html#/tarcze-nacinane/zacisk-niebieski

 

mam dokładnie taki zestaw do wsadzenia, jeździł w Scirocco R, pytanie czy jest szansa go wsadzić do mnie, szukałem na ich stronie, nie maja zestawów do B7. 

Wypowie się ktoś, co trzeba, żeby przykręcić ? Czy w ogóle nie ma szans ? 

Pytam bo muszę się zdecydować albo na to, albo na ZR/ZL18 albo na S4 B7 heble. 

Niech ktoś coś doradzi przy okazji, bo sam już nie wiem a muszę na dniach coś zadecydować i w którymś kierunki zbierać graty

Opublikowano
1 godzinę temu, HOLMATRO napisał:

https://stoptech.pl/produkt/3813-zestaw-hamulcowy-big-brake-przod-83-893-4300-xx.html#/tarcze-nacinane/zacisk-niebieski

 

mam dokładnie taki zestaw do wsadzenia, jeździł w Scirocco R, pytanie czy jest szansa go wsadzić do mnie, szukałem na ich stronie, nie maja zestawów do B7. 

Wypowie się ktoś, co trzeba, żeby przykręcić ? Czy w ogóle nie ma szans ? 

Pytam bo muszę się zdecydować albo na to, albo na ZR/ZL18 albo na S4 B7 heble. 

Niech ktoś coś doradzi przy okazji, bo sam już nie wiem a muszę na dniach coś zadecydować i w którymś kierunki zbierać graty

Pakuj z S4 B6/7

Zaciski z prosiaka sa bez sensu

Opublikowano

Witam mam okazję kupić heble tył z rs4 b7.

Jaki nr osłon będę potrzebował?

Cos trzeba przerabiać czy p&p? Jakie klocki i tarcze polecacie? 

 

Pozdrawiam 

Opublikowano

Stoptech to firma z USA,Amerykanie sobie chwalą.?

Opublikowano
2 godziny temu, bartekzks napisał:

Witam mam okazję kupić heble tył z rs4 b7.

Jaki nr osłon będę potrzebował?

Cos trzeba przerabiać czy p&p? Jakie klocki i tarcze polecacie? 

 

Pozdrawiam 

nic nie pasuje P&P

tarcze ori klocki jakie chcesz

Opublikowano
1 godzinę temu, Dev napisał:

nic nie pasuje P&P

tarcze ori klocki jakie chcesz

Cos więcej? Co do zmiany? 

Opublikowano
  • Autor
45 minut temu, bartekzks napisał:

Cos więcej? Co do zmiany? 

Dystans pod tarcze - tarcze tylko ori. Powiększyć otwory w zwrotnicy na M12 lub zrobić specjalne śruby. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.