Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak porezasz to założysz. Tyle, że w oryginale osłona ma wywinięcie przy tym wycięciu, które ją usztywnia w tym miejscu. 

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Wyświetleń 1,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kto szukał zestawu trzpieni i blaszek mocujących do klocków zacisku Brembo 4 tłoczkowego 320/345mm ?

mam pare zestawów w dobrej cenie

Opublikowano

Panowie podrzuci ktoś numer zestawu naprawczego do zacisku przód 320mm. Prowadnice lub tłok zapieczony na amen. 

Opublikowano
6 godzin temu, luki19862121 napisał:

Panowie podrzuci ktoś numer zestawu naprawczego do zacisku przód 320mm. Prowadnice lub tłok zapieczony na amen. 

Tutaj masz zestaw uszczelnień na jeden zacisk 

Autofren D4394

Opublikowano
W dniu 16.02.2019 o 11:36, luki19862121 napisał:

Panowie podrzuci ktoś numer zestawu naprawczego do zacisku przód 320mm. Prowadnice lub tłok zapieczony na amen. 

Jeszcze się nie spotkałem z zapieczonymi zaciskami 320/345mm

Jesteś pewien że to ten zacisk ?

Opublikowano

troszkę z innej mańki
testował ktoś do a4 b6/7 pod tarcze 345 zaciski od:

- s4 b6/7

- s4/5 b8

- q5


chodzi mi o różnicę "zwalniania"?
 

Opublikowano
47 minut temu, _małyTM_ napisał:

troszkę z innej mańki
testował ktoś do a4 b6/7 pod tarcze 345 zaciski od:

- s4 b6/7

- s4/5 b8

- q5


chodzi mi o różnicę "zwalniania"?
 

To samo

Opublikowano
Opublikowano

Nie tylko

Opublikowano

Panowie, 6ciotłok Z19 na tarczy 360 mm z d3. Jaki dystans pod tarcze? Ogarniał ktoś taki zestaw?

Opublikowano

Szybkie pytanie: Przymierzam się do Stage 1 czyli ok 180-200km Czy muszę wymieniać hamulce ? Powiem szczerze że trochę mi to nie leży gdyż zimówki 15tki mam do tego dwie nówki ;/

Wlepka poniżej

 

20190115_090355_HDR.jpg

Opublikowano
34 minuty temu, Marciol napisał:

Szybkie pytanie: Przymierzam się do Stage 1 czyli ok 180-200km Czy muszę wymieniać hamulce ? Powiem szczerze że trochę mi to nie leży gdyż zimówki 15tki mam do tego dwie nówki ;/

Wlepka poniżej

 

20190115_090355_HDR.jpg

tak, seria sie nie nadaje do jazdy. 320 na przod to minimum, zebys mial hamulce, a nie spowalniacze ;) 

Opublikowano
1 minutę temu, DivaynEays napisał:

tak, seria sie nie nadaje do jazdy. 320 na przod to minimum, zebys mial hamulce, a nie spowalniacze ;) 

A tył może zostać seria ? czy up?

Opublikowano

potwierdzi ktoś

do a4 podejdzie zacisk/tarcza tył z a6 c6  330mm?

albo co zrobić co by mieć taki rozmiar hebela z tyłu?

Opublikowano
7 godzin temu, _małyTM_ napisał:

potwierdzi ktoś

do a4 podejdzie zacisk/tarcza tył z a6 c6  330mm?

albo co zrobić co by mieć taki rozmiar hebela z tyłu?

nie podejdzie

Opublikowano
15 godzin temu, Marciol napisał:

A tył może zostać seria ? czy up?

moze zostac ;)

Opublikowano

Witam Panowie jestem szczęśliwym posiadaczem a4 b6 bex w związku z tym że jeżdżę dużo szybciej niż potencjalny kierowca stwierdzam że auto  wogole nie hamuje seria to o ile dobrze myślę to 280/245. Czas zmianę hebli i zwiększenie bezpieczeństwa. Wiele postów przeczytałem na temat swapa z racji tego że jeżdżę na 16 zima pozostaje mi 320/280. Moje pytanie do @Dev czy posiadasz taki komplet na sprzedaż ?

Opublikowano
5 godzin temu, Jaraw napisał:

Witam Panowie jestem szczęśliwym posiadaczem a4 b6 bex w związku z tym że jeżdżę dużo szybciej niż potencjalny kierowca stwierdzam że auto  wogole nie hamuje seria to o ile dobrze myślę to 280/245. Czas zmianę hebli i zwiększenie bezpieczeństwa. Wiele postów przeczytałem na temat swapa z racji tego że jeżdżę na 16 zima pozostaje mi 320/280. Moje pytanie do @Dev czy posiadasz taki komplet na sprzedaż ?

Jo

Opublikowano

Jak to cenowo się przedstawia ?

Opublikowano
15 godzin temu, Jaraw napisał:

Jak to cenowo się przedstawia ?

cały zestaw gotowy do montazu na auto

nowe tarcze klocki tarcze przewody sruby płyn osłony

zaciski i jarzma po full regeneracji

2400 w  góre za całosc

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.