Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jaki byłby najlepszy kpl tarcze+klocki pod zaciski od S4 ?

Bo muszę zamówić coś..

zależy ile chcesz zainwestować myślę, że jakiś zimmermann będzie ok. jak coś to info na pw

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Wyświetleń 1,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

gladki OZ (chyba ze poczekasz na perforowany) + FDSP i bedzie git

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

jaki byłby najlepszy kpl tarcze+klocki pod zaciski od S4 ?

Bo muszę zamówić coś..

napisz do dzika znajdzie Ci coś w dobrej cenie :wink4:

Opublikowano

siema, potrzebuję pomocy:

a6 c5 2003 avf

wymieniłem z przodu heble na takie :

kopiaimag0217.jpg

http://img29.imageshack.us/img29/9484/kopiaimag0217.jpg

i teraz nie wiem bardzo jakiej tarczy szukać bo są 2 rodzaje zacisków pod 320 i 321 mm

dobrze mi się wydaje że ja mam te od 321mm ? od czego dokłądnie są te zaciski ? jakiej tarczy i klocków szukać ?

2 sprawa - szukam czegoś na tył i nie wiem zupełnie od czego podejdzie p&p ?

mam FWD czylie pewnie od quattro nic nie zamontuje czy mylę się ?

niestety w 1.9 avf dali tak słabe te tarcze że musowo muszę coś z tym zrobić.

Opublikowano

tarcze sa przeznaczone konkretnie do auta a nie zacisku

w tym przypadku jest ta sama tarcza do zacisku Lucas lub Ate

producenci podają dwie rózne srednice 320 i 321mm ale najwazniejsza jest wysokosc, w tym przypadku 46.5mm

zacisk w twoim aucie jest starego typu Lucas,

oznaczenie klocka w/g katalogu Ferodo FDB985

oznaczenie tarczy DDF1705

na tył mozesz zapodac jedynie 255/10mm, zmieniasz jarzma i tarcze

zaciski i klocki sa te same

Opublikowano

dzięki wielkie za odpowiedź - o to mi chodziło.

jedno jeszcze pytanie co do tarczy - http://e-autoparts.pl/tarcza-hamulcowa-p-460007.html - tu jest wysokość inna niż podałeś ale nie wiele - będzie ok ? co to jest za wysokość - powierzchni ciernej ?

na tył mozesz zapodac jedynie 255/10mm, zmieniasz jarzma i tarcze

w jakich wersjach silnikowych i rocznikach występowały 255/10 ?

i czy od a6 i a4 będą takie same ?

Opublikowano

chlopaki wlasnie chcialem wymienic tylne hamulce na 300 mm od S4 no i okazuje sie ze linka hamulcowa jest za krotka , mial ktos taki problem ?

Opublikowano

jakie miales pierwotnie tarcze ?[br]Dopisany: 06 Lipiec 2011, 15:47_________________________________________________

dzięki wielkie za odpowiedź - o to mi chodziło.

jedno jeszcze pytanie co do tarczy - http://e-autoparts.pl/tarcza-hamulcowa-p-460007.html - tu jest wysokość inna niż podałeś ale nie wiele - będzie ok ? co to jest za wysokość - powierzchni ciernej ?

na tył mozesz zapodac jedynie 255/10mm, zmieniasz jarzma i tarcze

w jakich wersjach silnikowych i rocznikach występowały 255/10 ?

i czy od a6 i a4 będą takie same ?

46.2mm to wysokosc tarczy a 0.3mm nie robi róznicy

255mm wystepowały w wersji z Q

Opublikowano

[...]

w jakich wersjach silnikowych i rocznikach występowały 255/10 ?

[...]

Wydaje mi się, że to są 255/12 - kod PR: 1KP :cool1:

Opublikowano

[...]

w jakich wersjach silnikowych i rocznikach występowały 255/10 ?

[...]

Wydaje mi się, że to są 255/12 - kod PR: 1KP :cool1:

Tarcza 245 i 255 maja grubosc 10mm

PR: 06N - mówimy tutaj o A6 nie A4

Opublikowano

chlopaki wlasnie chcialem wymienic tylne hamulce na 300 mm od S4 no i okazuje sie ze linka hamulcowa jest za krotka , mial ktos taki problem ?

dziwne :shocked: u mnie bylo wszystko P&P.

Opublikowano

prawdopodobnie komus wczesniej strzeliła linka i załozył od 245/255mm

a teraz jest problem

Opublikowano

jarzma do 255 jaki mają nr - 443615425A czy 443615425B ?

Opublikowano

jarzma do 255 jaki mają nr - 443615425A czy 443615425B ?

8E0 615 425

aaaaaaa i zapomniałem :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

na tył mozesz zapodac 269/22mm

ale znalesc to jak igłe w stogu siana....

Opublikowano

Dzisiaj otworzyłem paczuszkę od devastation :gwizdanie: ze zregenerowanymi tylnymi hamulcami od S4.

THX's devastation profi zrobiona robota :good: zaciski dostały wszystkie nowe gumki i smary :naughty:

W następnym tygodniu wymiana oleju i filtrów więc przy okazji się założy hamulce :naughty:

Opublikowano
:embarrassed: :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed:
Opublikowano

do mnie przyszły nowe klocuszki na prżód, jutro zamawiam oplot

ebc3.jpg

żeby nie było OT mystic zwróc uwage na dobre odpowietrzenie tylnych zacisków

Opublikowano

prawdopodobnie komus wczesniej strzeliła linka i załozył od 245/255mm

a teraz jest problem

przeciez ja mialem wczesniej 255mm i linka normalnie pasowala :)

Opublikowano

u mnie też jest problem z linką po założeniu tyłu z S4

szybkie pytanie, bo dotarły do mnie nowe tarcze i klocki pod 345mm. Jeszcze się nie przyglądałem, ale zapewne muszę mieć inne jarzmo niż mam teraz przy 320mm? Znaczy to pewne, ale już tak dla spokoju się zapytam :wink4:

Opublikowano

jarzmo jest wieksze

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.