Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale takie piszczenie nie moze spowodować jakiś uszkodzeń czy cos?

i to sie nie dzieje zawsze raz jest a raz nie ma

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Wyświetleń 1,6 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nic sie nie stanie

piszczy klocek ocierajacy sie o tarcze poniewaz nie cofa sie tak jak powinien

Opublikowano

:hi:

Panowie zacisk dwu-tłoczkowy pod tarcze 321mm zmieści się w felgę 16" z et 43?

Opublikowano

nie

jest za duzy

Opublikowano

nic sie nie stanie

piszczy klocek ocierajacy sie o tarcze poniewaz nie cofa sie tak jak powinien

ale podczas nacisnietego pedala ? <wow>

zacis jedno tłoczkowy jest no i sie nie miesci zastosowałem delikatny dystans:)

a na nastepna zimę przyjdą alu:)

:hi:

Panowie zacisk dwu-tłoczkowy pod tarcze 321mm zmieści się w felgę 16" z et 43?

Opublikowano

nie

jest za duzy

ogólnie w każdą stronę czy mowa tylko o wysokim et? Bo może dystans bym założył jak by to pomogło.

Opublikowano

jezeli masz wcisniety hamulec wówczas wina jest po stronie materialu z jakiego jest zrobiony element cierny[br]Dopisany: 17 Listopad 2010, 16:48_________________________________________________nie wrzucisz dwutloczkowego zacisku na felge 16''

Opublikowano

na 17" też nie wrzucę? :shocked:

Opublikowano

na 17'' wrzucisz

żle napisałem, miało byc: ze ten zacisk idzie na minimum 17'' felge

Opublikowano

yhy. oki to w takim razie nawet nie będę przymierzał czy wejdzie, tylko poczekam na wiosnę z montażem bo nie mam zimówek w rozmiarze 17" :embarrassed: za to będę miał czas na zebranie wszystkich elementów potrzebnych do swapa. :good:

dzięki za pomoc.

pozdrawiam

Opublikowano

yhy. oki to w takim razie nawet nie będę przymierzał czy wejdzie, tylko poczekam na wiosnę z montażem bo nie mam zimówek w rozmiarze 17" :embarrassed: za to będę miał czas na zebranie wszystkich elementów potrzebnych do swapa. :good:

dzięki za pomoc.

pozdrawiam

kiedys juz rozmawialismy na ten temat.....

ja unikam tych zacisków jak diabeł swieconej wody

bo potrzeba do nich minimum 17''-ych felg, lubia sie zacierac tłoczki

i nierównomiernie scieraja sie tam klocki

w/g mnie nie jest to udana konstrukcja, lepiej jest montowac jednotłoczkwe zaciski

Opublikowano

yhy. oki to w takim razie nawet nie będę przymierzał czy wejdzie, tylko poczekam na wiosnę z montażem bo nie mam zimówek w rozmiarze 17" :embarrassed: za to będę miał czas na zebranie wszystkich elementów potrzebnych do swapa. :good:

dzięki za pomoc.

pozdrawiam

kiedys juz rozmawialismy na ten temat.....

ja unikam tych zacisków jak diabeł swieconej wody

bo potrzeba do nich minimum 17''-ych felg, lubia sie zacierac tłoczki

i nierównomiernie scieraja sie tam klocki

w/g mnie nie jest to udana konstrukcja, lepiej jest montowac jednotłoczkwe zaciski

no jak kondycja tłoczków jest do d*py to fakt klocki beda sie nie równo zużywać. No ja przed założeniem na pewno zrobię odświeżenie ich i nasmaruję smarem ATE tak jak rozmawialiśmy, a jak będzie wszystko ok śmigać to efekt hamowania powinien być zadowalający.

Opublikowano

no ja mam własnie jedno tłoczkowe a tez potrzebuje 17 cali

Opublikowano

no ja mam własnie jedno tłoczkowe a tez potrzebuje 17 cali

felga feldze nie równa... :no:

Opublikowano

aaaa na stalówke nie wejdzie nie ma najmniejszych szans,

a A6 C6 ten zacisk jedno tłoczkowy wejdzie na alu 16 :)

Opublikowano

yhy. oki to w takim razie nawet nie będę przymierzał czy wejdzie, tylko poczekam na wiosnę z montażem bo nie mam zimówek w rozmiarze 17" :embarrassed: za to będę miał czas na zebranie wszystkich elementów potrzebnych do swapa. :good:

dzięki za pomoc.

pozdrawiam

kiedys juz rozmawialismy na ten temat.....

ja unikam tych zacisków jak diabeł swieconej wody

bo potrzeba do nich minimum 17''-ych felg, lubia sie zacierac tłoczki

i nierównomiernie scieraja sie tam klocki

w/g mnie nie jest to udana konstrukcja, lepiej jest montowac jednotłoczkwe zaciski

dowiadywałeś się to co gadaliśmy z tą wysyłką? :)

Opublikowano

dwutloczkowy, czyli S4 B5 ?

Norbi w S4 mial 16" na zime na dystansie :)

Tylko, ze te zaciski w S4 B5 wchozda glebiej niz w A4 B6...

Mi 18" z ET45 nie wchodzila na niego, z dystansem 5mm ledwo ledwo.

Opublikowano

dwutloczkowy, czyli S4 B5 ?

Norbi w S4 mial 16" na zime na dystansie :)

Tylko, ze te zaciski w S4 B5 wchozda glebiej niz w A4 B6...

Mi 18" z ET45 nie wchodzila na niego, z dystansem 5mm ledwo ledwo.

to są zaciski z a6 allroad, ale wygladaja na takie jak z s4 b5. A nie wiesz jaki dystans miał przy jakim Et?

Opublikowano

przyznam sie ze nie widziałem nigdy felgi 16'' na tym zacisku :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

ale jezeli ktoś takie coś miał u siebie to musiało tak byc

Opublikowano

Norbi w S4 B5 '98 mial 16" na zime, takie zwykle ori alu audi B5/C5 5-ramienne.

Wiem, ze jezdzil na dystansach, ale jakie dokladne parametry felg byly i dystanse to nie mam pojecia.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 1

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.