Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bo na jedno tłoczkowy wchodzi a na dwu już nie

Dlatego w tym wypadku lepiej włożyć zacisk jednotłoczkowy :wink4:

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Wyświetleń 1,6 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak jest z efektywnością hamowania tego jednotłoczkowego a jak dwutłoczkowego? jest różnica?

Opublikowano

zadna, juz Ci kiedys mowilem. Do jednotloczka mozna zapodac lepszy klocek

Opublikowano

Ma ktoś może namiary na jakiś pewny komplet przód/tył (najchętniej b7 3.0)?

Opublikowano

Ma ktoś może namiary na jakiś pewny komplet przód/tył (najchętniej b7 3.0)?

w dziale "sprzedam" masz pewny komplet na przód od kolegi z forum "devastation"

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=172379.0

Opublikowano

ja będe miał na 99% (jeśli Hammer się nie zdecyduje) tył do sprzedania pod 288 (z 3.0 tdi) Będe miał zaciski i tarcze ATE w stanie idealnym (po jednym klocku)

Opublikowano

Siemianku jak zamontujesz zestwik 300/22mm to wrzuc tutaj fotostory :wink4: :wink4: :wink4:

Opublikowano

napewno będzie. Jeszcze w poniedziałek jade po osłony tarcz, tylko zastanawiam się czy podejdą.

Wg. ETKI róznią się osłoby z ośki i z guattro (pod 288 są 2 wersje pod quattro i zwykłe).

A pod 300 nie ma osłon nie pod quattro bo było to montowane tylko w s4.

Zobaczymy, jakby co to sie je jakoś dostosuje.

Już wiem napewno że mam do sprzedania zaciski na tył 288 z tarczami Ate. Tarcze mają pół roku i kończy się na nich pierwszy klocek. Także jakby co to pisac :)

Opublikowano

juz to kupiłem poza allegro za 1050zł :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

jakis czas temu, ale gośc nie zdjął jeszcze aukcji

Opublikowano

bardzo k.... śmieszne :polew: :polew: :polew: :polew: Ja do niego pisałem o tył ale nie odpisał. A przód nie był mi potrzebny :decayed:

Opublikowano

no to co... kup teraz? ;)

Opublikowano

no to zrób "kup teraz" :wink4: :wink4: :wink4:

ciekawe co gośc zrobi, juz mu to mówiłem ale coś tam wymamrotał pod nosem

i na tym sie skończyło

Opublikowano

a jak ma 2 komplety :naughty:

Opublikowano

nie ma, pytałem co jeszcze ma ciekawego, ale nic co mogło mnie zainteresowac[br]Dopisany: 27 Listopad 2010, 18:41_________________________________________________ale ale, cos jednak ma, bo ten zestaw który ja kupowałem był wystawiony za 1399zł :mysli: :mysli: :mysli:

a tutaj cena jest inna, trzeba dzwonic, jak nie odbiera to jest za granicą

kto chce niech próbuje

Opublikowano

Kupujesz zaciski a nie tarcze, tarcze i tak pójdą nowe :wink4:

Opublikowano

bo typ udaje glupa i mysli ze ktos wrzuci ten szmelc do auta. Prawde mowiac ja tez montuje uzywane tarcze po przetoczeniu jezeli trzymaja wymiar i klient sobie zyczy

Opublikowano

Czy możemy poddać pod ogólną krytykę zaciski widoczne na zdjęciach.

e034dc6f54434f47m.jpg

Sprzedający upiera się ze mną że są to zaciski pod tarcze 320 mm. Kolega devastation któremu wierze twierdzi że są to tarcze 314 mm. Czy możecie zerknąć i wydać jakąś opinię ?

Opublikowano

ale jestes uparty... Zacisk na 320mm zupelnie inaczej wyglada.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.