Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJL] Boost leci na pysk ? Pomocy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

to normalne ale bardziej przy wciskaniu mocniejszym, moze masz kata zapchanego i nie ma dobrego ujscia spalin? wszystko sie blokuje i gotuje

Kat to wyleciał zaraz po kupnie auta :wink4:

Opublikowano

Ragga ostro wstawiałeś że tak ci na czerwono się świeci ?? Jak nie masz kata tylko DP to spalin nic ci nie blokuje więc to nie od tego..Temperature oleju i płynu masz normalną? Może być mieszanka uboga też - miałeś zreszta błąd 00561 - sprawdź sonde co pokazuje - jakie korekty robi?

Opublikowano

Sprawdź pompę paliwa.

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ragga ostro wstawiałeś że tak ci na czerwono się świeci ??

100 - 120 km/h max .. zresztą ma 0,3 bara to ja jej mogę powstawiać :rolleyes:

Sprawdź pompę paliwa.

:decayed:

Okkk :decayed:

Opublikowano

Ale jak na LPG jeździ to co ma pompa paliwa do tego :mysli:

Opublikowano

U mnie tez było doładowanie 0,3-0,4bara gdy ayto wchodziło w tryb awaryjny. Było to związane z lpg. Źle wyregulowana instalacja powodowała błąd 0561 /najpierw bieg jałowy a później auto wchodziło wtryb awaryjny - wtedy jest takie niskie doładowanie/

Były błędy takie jak u Ciebie:

00561 - Mixture Adaptation

15-00 - Adaptation Limit (Add) Not Reached

00561 - Mixture Adaptation

12-00 - Adaptation Limit (Mul) Exceeded

Poprawne wyregulowanie sprawiło, iż błąd sie nie pojawił więcej a doładowanie wróciło do normy: 0,86bara.

Opublikowano

Poziek jaki ma ubaw :decayed:

Opublikowano

Ragg zrób loga z przepływki na 3 biegu od 1000 obr/min do odcinki

u mnie na ori turbinie i programie pompowało do 174 g/s, doladowanie 0.9bar-a

teraz jest zimno i ciśnienie bedzie nizsze, ale odczyty z przepływki będa prawidłowe

sprawdz N75, ostatnio wyciagałem z AEB, zablokował sie od mrozu

Opublikowano
  • Autor

U mnie tez było doładowanie 0,3-0,4bara gdy ayto wchodziło w tryb awaryjny. Było to związane z lpg. Źle wyregulowana instalacja powodowała błąd 0561 /najpierw bieg jałowy a później auto wchodziło wtryb awaryjny - wtedy jest takie niskie doładowanie/

Były błędy takie jak u Ciebie:

00561 - Mixture Adaptation

15-00 - Adaptation Limit (Add) Not Reached

00561 - Mixture Adaptation

12-00 - Adaptation Limit (Mul) Exceeded

Poprawne wyregulowanie sprawiło, iż błąd sie nie pojawił więcej a doładowanie wróciło do normy: 0,86bara.

Tak, tylko ja mam takie objawy bez różnicy czy cisnę na gazie czy LPG.

Poprawna regulacja i moje auto to wzajemne wykluczenie.. nawet miałem auto regulowane na wpiętej sondzie w wydech i po 3 dniach radochy znów się zjebalo :thumbdown:

devastation

Zerknij jak możesz

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=244453.0

Opublikowano

ale cuda, Poziek ma racje w temacie pompy,

cos nie halo z czasem wtrysku, wyprzedzenie zapłonu skacze przy stałych obrotach

za krótki ten log na przepływke, w ogóle wszystkie za krótkie

Opublikowano
  • Autor

cos nie halo z czasem wtrysku, wyprzedzenie zapłonu skacze przy stałych obrotach

Czyli co ?? :embarrassed:

No właśnie...przez długie czasy wtrysku Nosb i 2 innych ludzi nie mogło ustawić poprawnie lpg :kwasny:

za krótki ten log na przepływke, w ogóle wszystkie za krótkie

A to jakie mają być ? Podpowiedz jak poprawnie zlogować to może się ogarnie przy uprzejmości kolegi z forum :wink4:

Opublikowano

najlepiej na 3 biegu od 1000 obr/min do odcinki

pompa niedomaga i dlatego przeciaga sie czas wtrysku

zrób tez loga sondy na wolnych obrotach, na cieply i zminy silnik

razem z temperatura silnika

Opublikowano
  • Autor

okk :good:

Co do ciśnienia to ile dokładnie wynosi ono w AJL ? Mi nigdy nie przypompował więcej niż 0,8 bara :embarrassed:

Opublikowano

0.8-0.9

Opublikowano

ale cuda, Poziek ma racje w temacie pompy,

Jak ja grzebałem przy 1.8T to Ty jeszcze miałeś upierdzielone ręce po łokcie od syfu z polonezów i maluchów. Szefuniu :decayed:

Opublikowano

jak ja grzebalem przy audi to Ty jeszcze boso za orkiestra biegales i na muchy papty wolales

ale ok, nie ma co sie licytowac,

Ragg jak masz gdzie wepnij w listwe manometr i zobacz co z cisnieniem paliwa ale najpierw filtr wymien

Opublikowano

Ragga słuchaj devastatora :decayed:

Opublikowano
  • Autor

I jeden i drugi ma dobre rady, które się pokrywają. Zejdźcie z siebie...są walentynki :D

Opublikowano

I jeden i drugi ma dobre rady, które się pokrywają. Zejdźcie z siebie...są walentynki :D

No nie dziwne, davastator poczytał trochę forum i sypie podpowiedziami jak z rękawa :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.