Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BRD] A4 quattro 170 PS By FMX


FMX

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie ! :hi: :> tak ogladam Te Wszystkie Piekne A4 i postanowilem Sam sie pochwalic :)

To Jest Moj Pierwszy Samochod i Jest To A4 quattro 170 ps S-line z Roku 2006 Model 2007 .

Autko Przywiezione z Wloch i sprawdzone Nie Bite i Nie Cofane Aktulny Przebieg To 176 Tys .

Ksiazka Servisowa Prowadzona do konca .Samochod Zakupiony w Grudniu 2010 r z Przebiegiem 154

Wyposazenie <moze to nie beda Profesionalne nazwy ale jak bede umial to nazwe>

-quattro

-Silnik 2.0 BRD 170 PS

- Pakiet S-line zewnetrzny

-Nawigacja RNS-E z Bluetooth

-Elektrycznie Skladane Lusterka

-Tempomat

-Wielofunkcyjna Kierownica

-Klimatyzacja 2_strefowak

-zmieniarka w schowku

-Jasna Tapicerka z Srebnym Aluminiowym Wykonczeniem

- Chrom

-relingi srebne czy tam chromowe

-Felgi 17 235x45 Lato

-Felgi 17 234x45 Zima

i pewnie jeszcze duzo innych rzeczy ktorych nie potrafie nazwac :):wallbash:

Plany:

-czerwone Zaciski Do Tarcz - done

-przyciemniane szyby - done

-koncowki wydechu - done

-moze polakomie sie na jakis program <moze>

I narazie konczy sie na tym :D bo juz zainwestowalem troche kasy w:

-komplet nowych wtryskiwaczy

-rozrzad

-poduszki pod silnikiem

-Tarcze + Klocki

i postanowilem na chwile przystopowac :notworthy:

<obecnie nie posiadam zdjec z Koncowkami wydechu i pomalowanymi zaciskami ale jak bede mial mozliwosc to wgram>

A oto Moje A4 : :rolleyes:

http://s18.postimage.org/qlisc2s9h/29359762.jpg

scaled_php_server_839_filename_17876183.jpg

scaled_php_server_267_filename_31348174.jpg

scaled_php_server_813_filename_51879812.jpg

scaled_php_server_607_filename_55617891.jpg

scaled_php_server_15_filename_92168851.jpg

scaled_php_server_571_filename_53757283.jpg

11l4tpd.jpg

scaled_php_server_190_filename_88750858n.jpg

scaled_php_server_138_filename_31954970.jpg

scaled_php_server_46_filename_85947096.jpg

scaled_php_server_163_filename_47800555.jpg

scaled_php_server_706_filename_19537885.jpg

iy1ws6.jpg

scaled_php_server_96_filename_dsc03631r.jpg

Mialem Troche Czasu Wiec zrobilem zdjecia Koncowek i Czerwonych zaciskow :notworthy:

scaled_php_server_545_filename_20120218006.jpg

scaled_php_server_29_filename_20120218007.jpg

No I Po Dlugim Namysle Wyladowalem W Warszawie , w firmie MR-Motors :) z seryjnego 170hp udalo sie wyrzezac 207hp :D troche brakuje 2 pierwszych biegow :) ale od 3 widac wielka roznice :)

Troche Juz Przeszedłem z Tym Autem ale po tym wszystkkim mam nadzieje ze juz bedzie wszystko ok :) ,

pozdrawiam Serdecznie FMX :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę pakiet światło i 4 el.szybki a nie każdy to ma ,ja w pierwszej kolejności wymieniłem stołki na sportowe bo to całkiem inna jazda a tak to ok. i bezawaryjności :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że czerwone zaciski powinieneś sobie odpuścić :no:

Tak fura super, kolor taki sam jak u mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki zakupu :oklaski: całkiem fajna furmana :decayed:

Fajnie, że Avant :wink4: Bezawaryjnej jazdy :good: :good: :good:

No z tymi czerwonymi zaciskami to chyba nie koniecznie :disgust: ale tak na prawdę to autko ma się podobać tobie a nie komuś więc zrób jak uważasz :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Furka ładna, daj spokój z czerwonymi zaciskami. Jak chcesz je odświezyć to tylko czarny.

Co do programu, tez miałem watpliwości czy robić u siebie. Powiem ci że byłp błędem zastanawianie się. Po programie to zupełnie inne auto, żwawsze, rewelacyjnie wyprzedza w trasie. Nie ma co się zastanawiać. w PL to wiadomo Rogal albo według mnie Masters. Dla pewności przed programem możesz przeczyścić wtryski (jesli nie były wymieniane na Continentala)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękny kolorek i śliczniutki z zewnątrz - najbardziej to mi w nim brak xenona przeszkadza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz za pozno :) zaciski juz pomalowane na czerwono :) jak dla mnie nie wyglada tak zle :D chyba ze az tak mam zly gust ;p bedzie chwila to wrzuce fotki :) , a co do wtryskow :D to mam noweczki :) bo padl mi jeden zaraz po zakupie auta i wymienilem wszystkie 4 na nowe :) wiec moze przy urlopie pomysle nad tym programem :) . Tylko nie wplywa to negatywnie na auto ? nie zuzywa sie szybciej? . A co do xenonow :D to : mam noweczki 2 lampy :) od miesiaca ;p , pewnego dnia zajechalem za kraweznik :) i cofajac wyrwalem zderzak i pourywalo zaczaski i w lampie tez :D a ze mam AC to PZU przyznalo mi 2 nowe lampy i zderzak :) myslalem nad xenonami ale juz nie chcialem kombinowac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno po zrobieniu programu podzespoły zużywają się szybciej sprzęgło dwumas itp, ale to zależy głównie od stylu jazdy. Jak ktoś ostro jeździ to i bez programu można zajeździć auto :)

Myślę, że nie będziesz żałował, że zrobiłeś program :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dlugo taki zabieg trwa ? bo pewnie do warszawy pasowalo by jechac z tym zrobic bo czytalem cos to tam dobrze robia tlyko nie pamietam nazwy Firmy zajmujacej sie tym ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz się co martwić programem. Dobry program nic autu nie zrobi - unikac rzecz jasna boxów itp gotowców, tylko dedykowane programy robione na twoim aucie na hamownii. Przed softem i tak każdy normlany tuner sprawdzi auto i zobaczy co i jak wychodzi i czy można zrobić soft czy nie.

Więcej krzywdy możesz zrobić Ty jako kierowca. Nie masz się co bać. Też się długo wachałem nad softem mimo tego że namawiali mnie obecni na forum, wkońcu zrobiłem i żałowałem jednego - że tak długo z tym zwlekałem.

Przy zdrowym BRD będziesz miał ok 195-200KM i 400-420Nm a tą różnicę czuć bardzo, szczególnie podczas wyprzedzania itp. Nie jest to samochód do upalania ze świateł - choć i tutaj urwiesz troche. Poniżej 8sek do 100km/h da się zejść. Różnice w elastyczności podczas wyprzedzania są baaaardzo odczuwalne.

Co do eksploatacji - to jesli masz np max moment obrotowy 413 Nm przy 2200 obr. (opre ten przykład na podstawie mojego auta) to trzeba unikac sytuacji np. jedziesz na 4biegu i masz 1800 obr i wciskasz pedał w podłogę. wówczas silnik idzie ostro do góry i czujesz jak ci odjeżda od 2000obr, ale lepiej w takiej sytuacji zredukować bieg i pojechać na 3 biegu z 2600. Czyli unikać sytuacji że walimy z max momentu obrotowego.

Kwestia eksploatacji z głową. Oczywiście jak nawet się tak zdarzy że pojedziesz z 1800 w góre to nic się nie stanie, kwestia żeby nie jeździć tak non stop - a wówczas o sprzęgło nie masz się co martwić. Moje ma 75k km i działa wzorowo, żadnych uslizgów.

[br]Dopisany: 09 Luty 2012, 16:17_________________________________________________

a dlugo taki zabieg trwa ? bo pewnie do warszawy pasowalo by jechac z tym zrobic bo czytalem cos to tam dobrze robia tlyko nie pamietam nazwy Firmy zajmujacej sie tym ,

przy założeniu że wszystko masz zdrowe i wtryski czyste to licz sobie od 1,5h do 3h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autko super podoba mi sie i070.gif ale zmień jeszcze te stołki pozdrawiam i080.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego jakie masz spalanie bo zastanawiałem się czy q pali dużo więcej? i jak frajda z jazdy quattro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego jakie masz spalanie bo zastanawiałem się czy q pali dużo więcej? i jak frajda z jazdy quattro?
bierz Q nie pytaj o spalanie- ile będzie? max 1-1.5L a wrażenia z jazdy niebo a ziemia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego jakie masz spalanie bo zastanawiałem się czy q pali dużo więcej? i jak frajda z jazdy quattro?

spalanie jeszcze nie tragiczne w trasie mialem 6.8 na odcinku 2.5 tys km , a po miejscu to z moja noga czasem w 10l sie nie zmiesci :) ale napewno spokojnie mozna zejsc

---------- Post dopisany at 12:54 ---------- Poprzedni post napisany at 12:52 ----------

a w ogole to ktos sie orientuje jak z ta zmiana stolkow? bo jak zmieniac to pewnie trzeba by bylo wywalic wszystko zeby wsadzic stolki s-line , bo one sa czarne i nie pasowaly by do jasnej tapicerki ;/

---------- Post dopisany at 12:54 ---------- Poprzedni post napisany at 12:54 ----------

a w ogole to ktos sie orientuje jak z ta zmiana stolkow? bo jak zmieniac to pewnie trzeba by bylo wywalic wszystko zeby wsadzic stolki s-line , bo one sa czarne i nie pasowaly by do jasnej tapicerki ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...