Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Demontaż grilla

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Ale ta ramka jest z metalu.. Tzn miedź pokryta chromem :cool1:

Opublikowano

A to zwracam honor, myślałem że jest plastiku, swoją drogą jakiś podkład przed lakierem by się przydał.

Opublikowano

Ale ta ramka jest z metalu.. Tzn miedź pokryta chromem :cool1:

Co ? pierwsze słyszę . Ja demontowałem ze zwykłego A4 i S4 to tylko ABS pokryty warstwą chromu.

Opublikowano
  • Autor

Ramka składa się z dwóch części przecież. Wewnętrzna to plastik ABS a zewnętrzna to metalowa/miedziana nakładka pokryta chromem.

aeCNxl.jpg

Na razie tak to wygląda, jutro montuje :D

Opublikowano

Ale ta ramka jest z metalu.. Tzn miedź pokryta chromem :cool1:

Co ? pierwsze słyszę . Ja demontowałem ze zwykłego A4 i S4 to tylko ABS pokryty warstwą chromu.

dokładnie, połamałem kiedyś dolny grill i ramka jest z plastiku, .... :wink4:

Opublikowano
  • Autor
YLAdVl.jpg :)
Opublikowano

spoko wyszło, chociaż do srebrnego koloru wole chrom

Opublikowano

Mariusz Ty też masz czarny??Mi też bardziej podchodzi z chromem. Na jasnym aucie fajnie lampy w czarnym macie wyglądają. Pomyśl o tym. Choć zabawy jest co nie miara...

Opublikowano
  • Autor

Mariusz Ty też masz czarny??Mi też bardziej podchodzi z chromem. Na jasnym aucie fajnie lampy w czarnym macie wyglądają. Pomyśl o tym. Choć zabawy jest co nie miara...

Też będę to robił :)

Opublikowano

Zejdzie Ci ten czarny jeszcze przed wiosną. Teraz przy opadach jak dowalą drogi solą to ten dolny będzie miał odpryski bardzo szybko. Z tym modem trzeba było zaczekać do wiosny, przynajmniej przez lato byłby czarny :hi:

Opublikowano
  • Autor

Najwyżej ogarnę drugi raz :)

Opublikowano

Mariusz Ty też masz czarny??Mi też bardziej podchodzi z chromem. Na jasnym aucie fajnie lampy w czarnym macie wyglądają. Pomyśl o tym. Choć zabawy jest co nie miara...

Łukasz jeśli pytasz mnie to :yes2: :yes2: :yes2:

Opublikowano

Dołączę się do tematu. Mam w planach oklejenie / pomalowanie ramki chromowanej na czarny mat. To w końcu lepiej okleić czy pomalować ? Audi czarna :) To chyba będzie ładnie zgrywało ? :)

Opublikowano
  • Autor

Na czarnej też super będzie :)

Opublikowano

tak też planuję :) tylko folia czy farba ? Jeśli folia to jak to naklejać ? pod suszarką do włosów?

Opublikowano
  • Autor

Co do foli to nie mam pojęcia jak to zrobić, żeby było dobrze, bez załamań itd..

Opublikowano

no właśnie. podejrzewam że trzeba by to fest rozgrzać..

Opublikowano

Suszarka lub opalarka i trzeba się trochę pobawić, folia pod wpływem gorąca staje się elastyczna co pozwala ładnie okleić ramkę przy odrobinie zdolności manualnych.

Dla nie posiadających owych zdolności polecam pomalowanie grila :kox:

Folii nie można przegrzać! Podgrzewać ją z umiarem do czasu aż stanie się elastyczna.

Opublikowano

znając moje umiejętności manualne potrzebował bym 10m2 żeby ładnie okleić ten grill :)

Opublikowano
  • Autor

Trzeba tą folię gdzieś nacinać, czy wystarczy dobrze rozgrzać i trochę pomóc jej się ułożyć?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.