Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie macie plany na walentynki?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

nie chce mi się brać mojej kobiety kolejny raz do kina na komedię romantyczną. Proszę o jakieś oryginalne "patenty" na walentynki, dzięki którym połowica będzie zachwycona.

Pozdrawiam.

Opublikowano

Zabieram swoją na kebaba

Opublikowano
  • Autor

Zabieram swoją na kebaba

:polew:.
Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

j**ani....utki......., aż moniotor oplułem

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

nie wiem jak tam u was ale ja w Poznaniu mam taką restaurację Dark restaurant gdzie jesz po ciemku jest żarcie 1 klasa i wrażenia jakich nigdzie indziej nie doznasz

http://www.darkrestaurant.pl/

poszukaj u siebie

Opublikowano

i wychodzisz ubabrany jak prosie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Weź ją na bilarda, kręgle itp. itd...

Opublikowano

i wychodzisz ubabrany jak prosie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

nie jest tak źle...

Opublikowano

Witam,

nie chce mi się brać mojej kobiety kolejny raz do kina na komedię romantyczną. Proszę o jakieś oryginalne "patenty" na walentynki, dzięki którym połowica będzie zachwycona.

Pozdrawiam.

Ożeń się, a święto pójdzie w zapomnienie :P

Opublikowano

Holera, też nie mam pomysłu. Bilard, ręgle itp itd to już przerabiałem. Może by tak paintball ? :) Najpierw nawsadzać kulek w plecy za wszystkie lata razem :] a potem przepraszać i mowić że niechcący :evil: :evil: :evil:

Opublikowano
  • Autor

Holera, też nie mam pomysłu. Bilard, ręgle itp itd to już przerabiałem. Może by tak paintball ? :) Najpierw nawsadzać kulek w plecy za wszystkie lata razem :] a potem przepraszać i mowić że niechcący :evil: :evil: :evil:

:polew:.
Opublikowano

Holera, też nie mam pomysłu. Bilard, ręgle itp itd to już przerabiałem. Może by tak paintball ? :) Najpierw nawsadzać kulek w plecy za wszystkie lata razem :] a potem przepraszać i mowić że niechcący :evil: :evil: :evil:

pomysłowe :> Przepraszanie i godzenie jest podobno najlepsze :decayed:

Opublikowano

Holera, też nie mam pomysłu. Bilard, ręgle itp itd to już przerabiałem. Może by tak paintball ? :) Najpierw nawsadzać kulek w plecy za wszystkie lata razem :] a potem przepraszać i mowić że niechcący :evil: :evil: :evil:

pomysłowe :> Przepraszanie i godzenie jest podobno najlepsze :decayed:

Nie no to był żart :decayed: Tak serio to ciekawie by było zebrać np. 3 pary i udać się na paintball. Zawsze coś innego, nie oklepanego. A o kolacji po takiej walce to już nie wspomne :naughty:

Opublikowano

Powiedz, że dowiedziałeś się tego roku, że to (h)amerykańskie święto i za te podwyżki cen na rope ich nie lubisz i nie obchodzisz tego oto święta :decayed:

Opublikowano

A czy żeby iść gdzieś z kobietą to potrzebne jest do tego jakieś święto gdzie wszystko dwa razy droższe jest ?

Lipka i tyle :thumbdown:

Tu powinien być inny, znacznie ciekawszy temat: " Pomysł na randkę" :gwizdanie:

Opublikowano

A czy żeby iść gdzieś z kobietą to potrzebne jest do tego jakieś święto gdzie wszystko dwa razy droższe jest ?

Lipka i tyle :thumbdown:

Tu powinien być inny, znacznie ciekawszy temat: " Pomysł na randkę" :gwizdanie:

O, i tu przyznaję rację :naughty: Ja mam ten plus, że ani ja, ani moja dziewczyna tego święta nie uważamy :decayed:

Opublikowano

Pakuje sie i jade na pare dni z chlopakami na meski wypad w gory poszalec na desce :polew:

Opublikowano

kupuje winko takie powyżej dychy, to tego jakaś składanka muzyka we dwoje do radyjka jakaś, świeczka stolik i hopaaa :tongue4: Bez zbędnego chodzenia :good:

Opublikowano
1328789653_by_95matii95_500.jpg
Opublikowano

Pakuje sie i jade na pare dni z chlopakami na meski wypad w gory poszalec na desce :polew:

Walewtyłki, czyli co kto lubi :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.