Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Moja Audi a4 B6 S Line, Atlas grey

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

IMG_0411.jpg

20120212_121141.jpg

IMG_0414.jpg

IMG_0415.jpg

IMG_0416.jpg

IMG_0417.jpg

- pełny pakiet zewnętrzny S Line

- 18" felgi RS6 (opony 225/40/18)

- Nawigacja rns-e

- automatyczne światła

- sportowe fotele alcantara-skóra

- trójramienna, skórzana kierownica

- tempomat

- obniżone zawieszenie s line

- funkcja automatycznych świateł coming home/leaving home

- led'owe podświetlanie tablicy rejestracyjnej

plany na przyszłość:

- głośniki BOSE

- owiewki na szyby

- grill s4

Opublikowano

piekna sztuka ! :slina: szkdoa ze anglik :kox::good:

Opublikowano

super :good: ciężko jest znaleźć s-line w Irlandii?

Opublikowano

piękny sedan, ale owiewki do audi to odpuść, fajne stołki, ogólnie gratki, jedynie co mi przeszkadza to jak pasażer kieruje :nabijasie:

Opublikowano
  • Autor

to prawda ciężko znaleźć taki egzemplarz tutaj, szczególnie z przebiegiem 112 tyś km :>

Opublikowano

Lanie się prezentuje ,aż miło popatrzeć :good:

Opublikowano

piękny sedan, ale owiewki do audi to odpuść, fajne stołki, ogólnie gratki, jedynie co mi przeszkadza to jak pasażer kieruje :nabijasie:

moze lubi walnac sobie browara do obiadu :kox: auto super! fotele bajka! :good:
Opublikowano

śliczny :good:

Opublikowano

Fajny ori s-line :good: Jak dla mnie tylko wymienić tylna dokładke na 2 kominy :good:

Opublikowano

Owiewki na szyby bym sobie odpuścił i wzamian zajął bym się tymi parującymi lampami :gwizdanie:

Duży plus za S-line :good:

Szkoda że nie avant :decayed:

Opublikowano

Owiewki na szyby bym sobie odpuścił i wzamian zajął bym się tymi parującymi lampami :gwizdanie:

Duży plus za S-line :good:

Szkoda że nie avant :decayed:

Grzes "dobrze ze nie avant" hehe :tongue4: autko super , kolor swietny :wink4:

Opublikowano

Ładna sztuka. :good: Owiewki na szyby to może nie, co? :cool1: Koło super! :evil:

Opublikowano

..ładnie sie prezenci :good: zapodaj bixy i zamiast tych owiewek to ścieme szybek zrób :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Owiewki na szyby bym sobie odpuścił i wzamian zajął bym się tymi parującymi lampami :gwizdanie:

Duży plus za S-line :good:

Szkoda że nie avant :decayed:

Co do lamp, zostaną pewnie zastąpione xenonami, zastanawia mnie tylko czy oprócz reflektorów i podłączeniu kompa potrzeba czegoś jeszcze?? :mysli:

Opublikowano

nawet nie trzeba podłączenia kompa :wink4:

Opublikowano

autko super gratki zakupu tylko zdejmij te kostki z tego lusterka!!!! :gwizdanie: szerokości :good:

Opublikowano

Fajna furka w super kolorze :good:

Opublikowano
  • Autor

autko super gratki zakupu tylko zdejmij te kostki z tego lusterka!!!! :gwizdanie: szerokości :good:

historyczne kosteczki towarzyszą mi od pierwszego samochodu, także mają wartość sentymentalną :>

polo > astra > mondeo > a4 b6 > bmw e90 > e90 m sport > i teraz w tym

mój talizman :decayed:

Opublikowano

kawal dobrego auta, mam nadzieje ze uda mi sie zobaczyc je w belfascie na zywo

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.