Skocz do zawartości
IGNOROWANY

WOT - World of Tanks


Rekomendowane odpowiedzi

hyhy ja jestem z epoki kiedy w quake'a sie napierdzielalo klawa i myszka a czasem i bez myszki hyhy dlatego w kazda gre gra mi sie najlepiej na myszce i klawiaturze ;) ja za to nie rozumiem jak mozna np w BFa grac na padzie ;)

W FPS-y jak najbardziej mozna cisnac na padzie , kwestia przyzwyczajenia :wink:

no na to wyglada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj mi T-34 pojechał za 2406 doświadczenia i prawie 42 tyś kredytów, ubitych 6 tanków, naruszonych 12 czy 13

w innej bitwie przy rozstawieniu 5-7 od dołu pojechałem ze zniszczeniami na ponad 1800 z tym że ubiłem 1 tank ;)

no i doczłapałem się 15 wygranych więc już na Tigera II kasa jest ale poczekam do jakiejś promocji na tanki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj mi T-34 pojechał za 2406 doświadczenia i prawie 42 tyś kredytów, ubitych 6 tanków, naruszonych 12 czy 13

w innej bitwie przy rozstawieniu 5-7 od dołu pojechałem ze zniszczeniami na ponad 1800 z tym że ubiłem 1 tank ;)

no i doczłapałem się 15 wygranych więc już na Tigera II kasa jest ale poczekam do jakiejś promocji na tanki.

ja juz hajs na IS-a mam tylko mi 7k doswiadczenia brakuje , a jutro GTA przyjdzie pocztą i lipa bedzie.... :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOZAK w c**j :decayed: towarzyszy masz na 2 perku a nie na 1szym ?? :kox:

kiedy mozna dac drugą umke załodze ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no 6 zmysł jest spoko :wink: juz IS mam :banan::banan: tylko golas taki bida edyshon :grin::grin: chyab trzeba uwolnic wolne doswiadczenie :decayed: i migusiem wymaksowac :kox::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo ... ale to na koncie premium - choć wynik i tak nie zły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo chce z międzyczasie iść tez w niszczycieli :decayed: isc w usa czy rosja ???:kox:

i te i te sa za***iste choc radzieckimi latwiej :wink:

---------- Post dopisany at 13:31 ---------- Poprzedni post napisany at 13:30 ----------

Pablo ... ale to na koncie premium - choć wynik i tak nie zły

no to co ze z premka ale zobacz ze porazka byla wynik masakra ile najwiecej doswiadczenia zdobyles ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o to że premka podbija doświadczenie i kasę ... ale 9 tanków jeszcze nigdy nie ubiłem :oklasky:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o to że premka podbija doświadczenie i kasę ... ale 9 tanków jeszcze nigdy nie ubiłem :oklasky:

ja juz nie pierwszy raz 9 ale malo braklo do rekordowych 10:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhh j**ana poczta , GTA nie doszło wiec plan na dzis dobic do IS-a :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chce dobic szybko do T30 wtedy zacznie sie zabawa :decayed:

No jest za***ista zabawa :decayed: każde trafienie za 800 już T110E4 w połowie wybadany :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję wyników, do zobaczenia na mapie. Czy ktoś wpadł już na pomysł żeby stworzyć jakąś listę zbiorczą Audimaniaków którzy grają w WoTa a chcieliby pograć w zespole.

Z tego co na szybko przejrzałem to trzeba ręcznie przeszukiwać forum żeby wyłapać poszczególne osoby, jak to ugryźć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...