Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WOT - World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
hyhy ja jestem z epoki kiedy w quake'a sie napierdzielalo klawa i myszka a czasem i bez myszki hyhy dlatego w kazda gre gra mi sie najlepiej na myszce i klawiaturze ;) ja za to nie rozumiem jak mozna np w BFa grac na padzie ;)

W FPS-y jak najbardziej mozna cisnac na padzie , kwestia przyzwyczajenia :wink:

no na to wyglada :)

Opublikowano

wczoraj mi T-34 pojechał za 2406 doświadczenia i prawie 42 tyś kredytów, ubitych 6 tanków, naruszonych 12 czy 13

w innej bitwie przy rozstawieniu 5-7 od dołu pojechałem ze zniszczeniami na ponad 1800 z tym że ubiłem 1 tank ;)

no i doczłapałem się 15 wygranych więc już na Tigera II kasa jest ale poczekam do jakiejś promocji na tanki.

Opublikowano
wczoraj mi T-34 pojechał za 2406 doświadczenia i prawie 42 tyś kredytów, ubitych 6 tanków, naruszonych 12 czy 13

w innej bitwie przy rozstawieniu 5-7 od dołu pojechałem ze zniszczeniami na ponad 1800 z tym że ubiłem 1 tank ;)

no i doczłapałem się 15 wygranych więc już na Tigera II kasa jest ale poczekam do jakiejś promocji na tanki.

ja juz hajs na IS-a mam tylko mi 7k doswiadczenia brakuje , a jutro GTA przyjdzie pocztą i lipa bedzie.... :kwasny:

Opublikowano

Panowie co wy na to :decayed:

4039017a9e90fdc2m.jpg

cfaece5a5c61231cm.jpg

Opublikowano
  • Autor

KOZAK w c**j :decayed: towarzyszy masz na 2 perku a nie na 1szym ?? :kox:

Opublikowano

na tym akurat tak sobie robie bo zalezalo mi na lampce

Opublikowano
KOZAK w c**j :decayed: towarzyszy masz na 2 perku a nie na 1szym ?? :kox:

kiedy mozna dac drugą umke załodze ???

Opublikowano

jak zrobisz pierwsza :wink:

Opublikowano
  • Autor

no 6 zmysł jest spoko :wink: juz IS mam :banan::banan: tylko golas taki bida edyshon :grin::grin: chyab trzeba uwolnic wolne doswiadczenie :decayed: i migusiem wymaksowac :kox::naughty:

Opublikowano

Ja tam smigam E75 na full nick wodi87 jak by co zapraszam xD

Opublikowano
  • Autor

Pablo chce z międzyczasie iść tez w niszczycieli :decayed: isc w usa czy rosja ???:kox:

Opublikowano
Pablo chce z międzyczasie iść tez w niszczycieli :decayed: isc w usa czy rosja ???:kox:

i te i te sa za***iste choc radzieckimi latwiej :wink:

---------- Post dopisany at 13:31 ---------- Poprzedni post napisany at 13:30 ----------

Pablo ... ale to na koncie premium - choć wynik i tak nie zły

no to co ze z premka ale zobacz ze porazka byla wynik masakra ile najwiecej doswiadczenia zdobyles ??

Opublikowano

chodzi o to że premka podbija doświadczenie i kasę ... ale 9 tanków jeszcze nigdy nie ubiłem :oklasky:

Opublikowano
chodzi o to że premka podbija doświadczenie i kasę ... ale 9 tanków jeszcze nigdy nie ubiłem :oklasky:

ja juz nie pierwszy raz 9 ale malo braklo do rekordowych 10:decayed:

Opublikowano

ehhh j**ana poczta , GTA nie doszło wiec plan na dzis dobic do IS-a :decayed:

Opublikowano

ja chce dobic szybko do T30 wtedy zacznie sie zabawa :decayed:

Opublikowano
ja chce dobic szybko do T30 wtedy zacznie sie zabawa :decayed:

No jest za***ista zabawa :decayed: każde trafienie za 800 już T110E4 w połowie wybadany :naughty:

Opublikowano

Panowie luknijcie na to hehehe 2 fajne bitwy dzis mialem

f5ba91c4181457aam.jpg

f099a122f4d38689m.jpg

:banan::banan::banan::banan::banan:t28 prototyp wymiata

Opublikowano

Gratuluję wyników, do zobaczenia na mapie. Czy ktoś wpadł już na pomysł żeby stworzyć jakąś listę zbiorczą Audimaniaków którzy grają w WoTa a chcieliby pograć w zespole.

Z tego co na szybko przejrzałem to trzeba ręcznie przeszukiwać forum żeby wyłapać poszczególne osoby, jak to ugryźć?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.