Skocz do zawartości
IGNOROWANY

WOT - World of Tanks


Rekomendowane odpowiedzi

No to pora luknac w tą grę. ;-)

Yyy to sobie jednak dziś nie lukne bo 5GB przed praca nie zdążę łykać. ;-)

Sony Xperia Tapatalk 4 Pro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie moduły montować do niszczycieli bo mam su152 ??:wink:

Pakuj dosyłacz,system naprowadzania i wentylację :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zaszalałem dziś 20 mln poszło, ale w garażu zawitały: t 110e5, e 50, kw 4, 110, amx 50 100, arl v 39 i at8( na stocku straszna kup..a) Teraz tylko grind, grind i jeszcze raz grind.:decayed: Jak by ktoś chciał poplutonić to zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zaszalałem dziś 20 mln poszło, ale w garażu zawitały: t 110e5, e 50, kw 4, 110, amx 50 100, arl v 39 i at8( na stocku straszna kup..a) Teraz tylko grind, grind i jeszcze raz grind.:decayed: Jak by ktoś chciał poplutonić to zapraszam.

jebaniutki jaki bogacz :kox::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zaszalałem dziś 20 mln poszło, ale w garażu zawitały: t 110e5, e 50, kw 4, 110, amx 50 100, arl v 39 i at8( na stocku straszna kup..a) Teraz tylko grind, grind i jeszcze raz grind.:decayed: Jak by ktoś chciał poplutonić to zapraszam.

A ja zapraszam do klanu jak jeszcze nie jesteś :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbierałem kase prze z 3 miechy(teraz te różne misje więc można nazbierać). Teraz mam 5 X :wink:. Niby w klanie jestem ale tylko for fan. Mój komp nie nadaje sie na gre w klanie na CW choc kiedyś dużo grałem(wchodze do bitwy 30 sec po starcie i mam 15-30 fpsów) Jestem kiepskim graczem głównie przez sprzęt więc podziękuje za zaproszenie narazie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja teraz zbieram na ISU152 :decayed::decayed::decayed::decayed: a teraz pomykam SU152:wink: dzięki Pablo za podpowiedz z działkiem 122 mm z dosyłaczem przeładowuje sie 5 sec :naughty::naughty::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie jakoś Isu nie idzie robie największy DMG a i tak lamusy przejeb.... T 69 bardzo przyjemny czołg na goldzie 4 pigułu po 250 robią robote:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja czasem montuje troll guna na su152 + pestki za golda :wink::wink: i ostatnio IS na hita :naughty::naughty::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działo troll gun to inaczej Haubica , a w przypadku SU jak i ISU to 152mm ML-20 .I tylko i wyłącznie polecam grać na SU-152 z pestkami HE .Raz rozwalasz moduły przeciwnikowi jak i załogę dwa Fun jest .Wady to przeładowanie , ale uszkodzenia jakie wyrządza są :kox: .KV-1 i KV-1S na hita wyparowują bo to działo na HE potrafi za 800+ sprzedać pigułę . Tymi TD'kami gra się w drugiej linii ,wyspotowany SU jak i ISU to martwy klocek.no i Zarobić można .Co do ISU-152 to tylko z działem BL-10 , wali za 700+ zwyczajnymi Apekami , przeładowanie jakie ma to aktualnie 15 sekund .Jak pigułę sprzedasz to przeciwnik zastanowi się dwa razy czy wychylać się .Ogólnie sieje postrach ISU-152 na swoich tierach , aczkolwiek Dychy mu nie straszne :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działo troll gun to inaczej Haubica , a w przypadku SU jak i ISU to 152mm ML-20 .I tylko i wyłącznie polecam grać na SU-152 z pestkami HE .Raz rozwalasz moduły przeciwnikowi jak i załogę dwa Fun jest .Wady to przeładowanie , ale uszkodzenia jakie wyrządza są :kox: .KV-1 i KV-1S na hita wyparowują bo to działo na HE potrafi za 800+ sprzedać pigułę . Tymi TD'kami gra się w drugiej linii ,wyspotowany SU jak i ISU to martwy klocek.no i Zarobić można .Co do ISU-152 to tylko z działem BL-10 , wali za 700+ zwyczajnymi Apekami , przeładowanie jakie ma to aktualnie 15 sekund .Jak pigułę sprzedasz to przeciwnik zastanowi się dwa razy czy wychylać się .Ogólnie sieje postrach ISU-152 na swoich tierach , aczkolwiek Dychy mu nie straszne :naughty:

Bo isu 152 z BL10 to taka X na 8mym poziomie,a gra się za***iście ja osobiście doposażyłem moją niunię w dosyłacz system naprowadzania i lornetę,oczywiście bez zestawu naprawczego gaśnicy i apteczki bitwy nie zaczynam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...