Skocz do zawartości
IGNOROWANY

WOT - World of Tanks


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie co to może być. Zarejestrowałem się itp a mi ciągle wyświetla że nie znaleziono strony odświeżam itp ale mimo tego dalej nie działa gra ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rawuli jak Ciemno i głucho? Źle szukasz xD

Arkadiush jakiej strony Ci nie wyświetla? Z wota? Może blokuje ja antywir xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co Panowie już byłem tak nie zadowolony z gry na BC25t że chciałem go sprzedać kompletnie mi na nim nie szło :kwasny: miałem takie perki

dowódca żarówka zwiad rozeznanie sytuacji

celowniczy strzał z biodra wyznaczony cel bezpieczne magazynowanie

kierowca gładka jazda hamowanie sprzęgłem jazda terenowa

zapadła decyzja zmiana perków i strzał w dziesiątkę :) teraz kocham tego skubańca :kox:

pierwszy perk dla wszystkich został bez zmian drugi wszyscy towarzysze broni trzeci kamo i jestem nie widoczny :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są czołgi gdzie to pomaga faktycznie, potwierdzam, ale jak czołg muł to będzie mułem żeby nie wiem co, nawet nitro w dupe by nie pomogło - patrz ciężkie angliki (bo akurat średnimi super mi się grało) - tak czy siak anglii się pozbyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z anglikow tylko cromke odblokowalem, za to ruskich ciezarow troche mialem ;-) ostatnio katuje lighy amerykanskie i francuskie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zapindalam teraz na T92 jest :kox:

Edytowane przez danielo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!

ja zrobiłem sobie małą przerwę z niemiaszkami, odblokowałem i kupiłem e100 ale jakoś mi nie podszedł...zacząłem grindować medy amerykańskie i póki co jestem mega zadowolony z shermana e8, dmg może nie jest imponujący ale na bezperkowej załodze rld działa 3s robi z niego małego spamera :decayed: a i wn8 można medami podciągnąć.

PZDR & ROLL OUT!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robi się robi, pytaj o pluton jak mnie na Wocie widzisz............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dołączyłem nie dawno do tej gry. Można jakoś dodać się do znajomych żeby grać wspólnie ? Albo dodać do plutonu np ? Gram dosyć często więc nie będę zalegal bez użytecznie w znajomych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KURNA DOSTAŁEM JAKIEŚ 3 NOWE CZOŁGI NIE WIEM ZA CO...........POPRAWIAM GRAFIKE NA MAXA I NIC NIE POMAGA DALEJ JAKIEŚ KANCIASTE.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

..

.

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załoga nie może zostać zraniona, a liczba załogantów będzie odpowiadać tej z oryginalnego czołgu. Istnieje możliwość przypisania innej załogi do pojazdów specjalnych. Po zakończeniu Zimowej bitwy załoganci automatycznie zostaną przeniesieni do koszar. Jeżeli w koszarach nie będzie dostępnych miejsc, zostaną one czasowo powiększone, aby przyjąć tę załogę. Dodatkowe miejsca w koszarach znikną, kiedy członkowie załogi zostaną przeniesieni do nowego pojazdu lub zdymisjonowani.
Wraz z wprowadzeniem wersji 9.6 załoga zostanie automatycznie przeszkolona:
załoga Mamuta na T110E5;
załoga Lisa polarnego na  LTTB;
załoga Białego niedźwiedzia na AMX 50 Foch (155).

Wiec po imprezie możesz sobie przeszkolić na dowolny czołg byle by sie narodowość i typo pojazdu się zgadzały ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra uzupelniłem liste graczy w 1szym posci :decayed: ale za kuja nie wiem jak stworzyc tabelke w tym nowym forum jak ktos wie to prosze o kontakt :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to mam pecha. Idę w stronę wt e100 wskoczyłem właśnie na 9 tier i czytam że w patchu 9.6 niszyciele dostaną nerfa :-/ na zasięg widzenia. Za dużo kombinuja w tej grze...

Edytowane przez Kshyhu87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...