Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] A4 TDI by a4- freunde


a4-freunde

Rekomendowane odpowiedzi

to uzywka ... dostalem w gratisie do licznika

---------- Post dopisany at 22:10 ---------- Poprzedni post napisany at 22:08 ----------

no i nowy licznik na pokładzie bo w starym umarł fis i mimo reanimacji przez doktora krzysaudi licznik nie wstał za to dzis wleciał nowy :)

DSC_0713.jpg

DSC_0714.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malina pod maska:slina: ale te lampy z tylu to wez wyebaj:decayed: i daj poliftowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

depo są spoko jak się je folią potraktuje :kox:

c14226522c1ce408.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym chciał cos takiego uzyskac .... z tym ciemnym

Lampy tylne Audi A4 B5 Red Black LED Diodowe FK (4064442900) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

---------- Post dopisany 02-04-2014 at 21:37 ---------- Poprzedni post napisany 25-03-2014 at 22:51 ----------

---------- Post dopisany 05-04-2014 at 21:04 ---------- Poprzedni post napisany 02-04-2014 at 21:37 ----------

korzystajac z chwili wolnego okleiłem lampy folia :) jest za***iście jutro foty na aucie

DSC_0723.jpg

DSC_0718.jpg

DSC_0719.jpg

DSC_0720.jpg

DSC_0721.jpg

DSC_0722.jpg

---------- Post dopisany 06-04-2014 at 16:29 ---------- Poprzedni post napisany 05-04-2014 at 21:04 ----------

a tak wygladaja na aucie :) jest moc

DSC_0724.jpg

DSC_0725.jpg

DSC_0726.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee tam diody - tak jest ok .

A diody to na choinkę lub jarmark , ewentualnie pod remizę ....

Jak diody to ori , ale w tych rocznikach nie było diodek :)

Kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przez tyle czasu miałem białe czas na zmiane ..... i powiem wam ze dopiero teraz ta lampa robi dla mnie robote

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee tam diody - tak jest ok .

A diody to na choinkę lub jarmark , ewentualnie pod remizę ....

Jak diody to ori , ale w tych rocznikach nie było diodek :)

Kris

a widział chociaż diody dla sedana? lampa ma klosz taki jak fabryczny:whistling:

---------- Post dopisany at 08:17 ---------- Poprzedni post napisany at 08:15 ----------

Krzysiek dobrze ze ściemniłeś te lmapy bo jasne wyglądaja tak jak w fiacie sienna

540x405_fiat-siena-v-hl-gaz--634059.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy do sedana widzial :)

Dla mnie ulep . Pokaż mi ori lampę w sedanie led to zaklaskam . Ale pamiętaj - ori ...Bo led w A4 b5 to jak dejlajny chińskie . Albo ja tylko jestem tak zboczony . Ha ha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy do sedana widzial :)

Dla mnie ulep . Pokaż mi ori lampę w sedanie led to zaklaskam . Ale pamiętaj - ori ...Bo led w A4 b5 to jak dejlajny chińskie . Albo ja tylko jestem tak zboczony . Ha ha.

a te lampy co ma krzysiek to ori?, wychodzą ledy na wzór poliftów, albo kolega bidzio ograrnia to na ori lampie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie krzysiek ma depo , ale ja napisałem iż nie ma led ori i zostałem delikatnie zbiczowany iż jestem ciemniak i że są ledy pod sedana . :) A jak wieść gminna niesie u mnie na wsi nie ma ledów oryginalnech , a ze jestem zboczony na ori to powiedzialem iż led nie widzi mi się w aćtery bipinć :)

Ha .

Dobra spoko wiem o co biega - nawet swego czasu naprawiałem takie światełka bo zasilanie na ledy szło przez diodę 1n4007 i nie wytrzymała czasu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki sorry ale k**wa...... robicie jakies wywody na temat diodek .... a mnie to wisi ja mam takie lampy jakie mi sie podobaja .... i zasmiecacie mój watek....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki sorry ale k**wa...... robicie jakies wywody na temat diodek .... a mnie to wisi ja mam takie lampy jakie mi sie podobaja .... i zasmiecacie mój watek....

:grin:

---------- Post dopisany at 19:46 ---------- Poprzedni post napisany at 19:45 ----------

DSC_0726.jpg

Jest Fhuj fajnie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie krzysiek ma depo , ale ja napisałem iż nie ma led ori i zostałem delikatnie zbiczowany iż jestem ciemniak i że są ledy pod sedana . :) A jak wieść gminna niesie u mnie na wsi nie ma ledów oryginalnech , a ze jestem zboczony na ori to powiedzialem iż led nie widzi mi się w aćtery bipinć :)

Ha .

Dobra spoko wiem o co biega - nawet swego czasu naprawiałem takie światełka bo zasilanie na ledy szło przez diodę 1n4007 i nie wytrzymała czasu .

do sedana jest duży wybór ledów:whistling:

LAMPY TYLNE DIODOWE AUDI A4 B5 SEDAN RED WHITE LED (4125977999) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

1275421_466557566792229_1519627841_o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...