Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

AUDI V8 4.2(RS) FOTKI FOTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:afro::quattro: MOZE stara ale DRESZCZE Idą po Ciele Kidy pomruk 8 garneczków Mruczy na swiatłach...

Kiedy nie masz oznaczen i Ktoś za Lub Obok ciebie sie NIEZNA to uwaza ze stare (CYGARO) czyli Dawna Audi 100...i tu Niespodzianka..ZIELONE i znikasz mimo seryjnych Tłumników nie da sie wygłuszyć V8 przy 6000tyś/obr RYK jest nieziemski a nogi Drrrrżą jak po pierszym Razie :lol:

wiezcie Mi Koledzy...jak na 1994rok to robi wrazenie (mina kolesi z BMW lub innych sportowych fórek) jest najpiękniejsza w tym Wszystkim...

POZDROWIENIA DLA POSIADACZY AUDI!!!!!!!!!!!!!!!!

~cygann~Audi_V8_quattro_7.jpg

Audi_V8_quattro_8.jpg

v8boc.jpg

serducho4.jpg

v8_4.jpg

Opublikowano

marzę o V8, tyle że w Chevrolecie lub Dodgu :razz:

Opublikowano
  • Autor

UWAZAM ZE DO V8 AUDI CHEVROLET I DODGE Mają Daleko....

od kiedy w Koncernach mieszają Hinole czy Japońce.....

POZDROWIENIA!!!!! :evil:

Opublikowano

300 kucykow musi wyrywac do przodu , nie wątpie ... fajne autko , masz jakies fotki tych 8 garneczkow ???? :mrgreen: a tak przy okazji jak tam spalanie przy takiej jezdzie od swiatel do swiatel?

Opublikowano
  • Autor

SPALANIE......... :mrgreen:

jak masz NERWA to pali.... prawie WSZYSTKO!!!! :twisted: :mrgreen: :twisted:

a tak powaznie To da sie ze spali ok 8,5 l

a i potrafi więcej...

Opublikowano

no tak 8,5 .... da się. Ja w moim "dizlu" myślę że też bym dał radę 8,5 (ale bym musiał bardzo się starać....)

A tak na seri: Ile pali średnio trasa/miasto 50/50, ale tak szczerze, bo też mnie takie mocne furki interesują.....

Opublikowano

V8 - klasa i moc, piękne auto

Opublikowano

piekna moc - w "starszym" aucie to fajnie jedzie

Opublikowano

spoko furka..taki cichociemny..a jak stanie na światłach to..*&^#*&*&^@&**&@

Opublikowano

cudny silnik, nagraj nam jakoś dzwięk tych 8 cylindrów :mrgreen:

Opublikowano

Cudne autko , tylko troche drogie w utrzymaniu ale myśle że będzie wiecznie piękny

Opublikowano

autko mocne...i wciąż dośc atrakcyjne dla oka :wink:

Opublikowano

super fura , zawsze chcialem V8 podoba mi sie bardzo ksztalt no i oczywiscie sliniczek!!!! za***ista zazdrosc ;):)

Opublikowano
  • Autor

DZIęKI CHŁOPAKI....!

fajnie ze V-osemka sie jeszcze Podoba!!!

A odnośnie Spalania To Jak Pisałem : POTRAFI SPALIć WSZYSTKO!!! :twisted:

i potrafi spalić 8 z groszami (SZCZERZE)

dla niedowiarków niejest to az tak stary silnik żeby CHLAŁ wiadrami, a audi w tej budzie nie jest taka cięzka czyli przy spokojnej Bujance potrafi wciągnąć Tyle...

KLUBOWICZ: SKULCZ-KOŁOBRZEG moze Wam potwierdzić Spalanko Bo sam miał jakiś czas V8 o takiej pojemności...... i razem ćwiczyliśmy soalania... :mrgreen:

POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH!!!!!!!!

DZIęKI WIELKIE ZA OPISY!!!!!!

~cygann~

Opublikowano

Witam. autko bajera.kiedys o takim marzylem no ale... Mialem cygaro ale nie V8 tylko skromne 1.8.pozdro :smile:

Opublikowano
  • Autor

CYGARO ma coś w sobie .... KWADRACIK ale z Duszą...!

POZDRAWIAM I DZIęKI!!!!!!! :smile:

Opublikowano

fajny oldtimer z takim serduszkiem :wink: tylko fotek brak :sad:

  • 11 miesięcy temu...
Opublikowano

sama klasyka :D piekne auto i silnik tez zacny

Opublikowano

BBK- to nie taki sam silnik jak w S4 B6 i A8 D2 ?

Autko oczywiście piękne ładne fele i imponujace kapcie z tyłu :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.