Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI V8 4.2(RS) FOTKI FOTKI


Cygann

Rekomendowane odpowiedzi

Chociaż juz pisałem w tym temacie dawno temu to dodam jeszcze raz

V8 to dla mnie chyba najfajniejsze Audi :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Niestety bałem się kosztów utrzymania i kupiłem A8 - tańsze w obsłudze i większa szansa kupić coś co nie jest złomem

V8 w dobrym (tylko dobrym) stanie ze świeczką szukać, i tylko u prawdziwych pasjonatów - a wtedy kosztuje podobnie do starego A8

Wszelkie "okazje" i "igły" i "perełki" od handlarzy, za 10000 PLN z gazem to omijać szeeeeeerokim łukiem

Gratuluje auta i życzę jak najbardziej bezawaryjnej eksploatacji (to najważniejsze w tym aucie), a palic to niech pali nawet 18-20 średnio oby się nie sypało (wtedy ja też bym takie miał)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsz wizyta na forum, jeden z pierwszych czytanych postów i proszę: miłośnik V8 - bratnia dusza. Wiem o czym piszesz. Moja ma co prawda 3,6l, ale wrażenia które opisujesz są podobne. I zauważ że nasze audiczki częściej przyciągają wzrok przechodnia niż niejeden nowy model.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsz wizyta na forum, jeden z pierwszych czytanych postów i proszę: miłośnik V8 - bratnia dusza. Wiem o czym piszesz. Moja ma co prawda 3,6l, ale wrażenia które opisujesz są podobne. I zauważ że nasze audiczki częściej przyciągają wzrok przechodnia niż niejeden nowy model.

Pozdrawiam.

Nie gadaj tyle tylko zapodawaj fotki tego cacka:-) :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

v8 rodzynek na drogach, jak mad maxie:) tylko trzeba dbać o to cudo ciekawe jak na hamowni ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki za taki furacz

Dużo bym dał by posłuchać tego silnika (może jakiś ścieżkę dźwiękową nagrasz) a jeszcze więcej by objechać jakieś bmw wystarczy mi jako pasażer - wtedy mogę dokładniej widzieć minę objechanych kolesi :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez kitu, słuchać tego silniczka to sama przyjemność musi być ;) świetny zakup ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe. U mnie sąsiad ma niemalże identyczną. Codziennie pod blokiem mam muzyczkę z jego vałeczki :) Ten głęboki dzwięk zwala z nóg. Wprawdzie jest nieco inny niż ten z filmik, jakby niższy ale to może przez głośniki ;) Musze go kiedyś na przejażdżkę namówić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...