Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Seria AHH + wtryski ASV prośba o ocenę .

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

myślę ze więcej jak 5-10 im nie zdechło ;)

Opublikowano

380Nm na 0,205 i małym turbo? :facepalm:

tak przy okazji, opinia (nie moja) na temat warsztatu z którego są te kreski

Korzystałem tylko z hamowni i tylko tą usługę oceniam: Bardzo odradzam. Hamowni wcześniej używałem już w tym miejscu ale tamta była jeszcze pod pieczą inż. Goduli. Wcześniej w tym samym miejscu stojąca mierzyła jak należy. Obecna to jeden z tworów porównywalnych do hamowni V-techu. KM ~zgadzają się, a Nm należy mnożyć przez 0.8 - to samo co przy Wielickiej w V-tech.
Opublikowano

Wykres koks nie ma co :D

Zapraszam na spota do Czestochowy, chetnie sie sprawdze z takim 1.9, teoretycznie przy tej mocy i niutach to powinna byc tylko formalnosc :D

Opublikowano
  • Autor

chyba nie ma innego wyjścia jak Częstochowe odwiedzić skoro tam taka gościna ;)

Opublikowano

pewnie!!z kazdego spota filmy sa na yt:) jest milo,dobre jedzenie i kreseczki :)takaze nie namyslaj sie:)

Opublikowano
  • Autor

no to jesteśmy umówieni tylko pogoda musi sie poprawić bo teraz tragedia... ;/

Opublikowano
no to jesteśmy umówieni tylko pogoda musi sie poprawić bo teraz tragedia... ;/

jak oni tam co tydzień walą krechy :D

Opublikowano

Zapraszamy tylko daj znac chociaz dzien wczesniej zebym mojego trabanta odpalil i odkurzyl bo aktualnie stoi nie uzywany :D

Kowi, bez przesady, jak aura nie sprzyja to jest spokojnie ;)

Opublikowano

sysiek od miesiaca albo i dluzej sa kreski caly czas:) tylko ze rolka ,najwyzej z wyzszego biegu:)

Opublikowano

Jak tylko nie ma lodu to kreski sa zawsze.tak ze zapraszamy--> pielgrzymka, zarcie i kreski

z tym przemnożnikiem 0.8 to by sie Nm zgadzał

stawiam ze max 150 KM i 330 nm bedzie i tyle w temacie

Opublikowano

A ostatnio myslalem ile turbo w 1Z ma byc ustawione.bylo 1.08 ale tak patrze to mysle ze te 1.45 lekko mozna bylo ustawic

Na powaznie: chocbys niewiadomo jak zapiekl to turbo to nie bedzie ciagle 1.6 bara

A i daje sobie reke uciac ze 50km z pedalem do oporu i wirnik w intercoolerze.

Opublikowano

a moze powszedni własciciel włozył brd ;)

a wtrsyki ASV mają założone końcówki AHY ;)

fajnie że masz 1.6 bara, miałem 1.5 przy zapieczonych kierownicach, ale Twoje turbo ma chyba za małą przepustowość zeby było sens tyle ładować

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.