Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
tez mysle kupic wlasnie q7 za jakis czas! jak sie sprawuje??

na razie za***iście ;)

Opublikowano
co do pneumatyki w tym roku wiele osób przez mrozy miało problemy z uszczelnieniami górnych mocowań, serwisy bardzo naciągały klientów na zmianę całych kolumn, prawda jest taka, że są zestawy naprawcze ORI za ok 600 zł na kolumnę + wymiana ok 500 zł więc koszt pary ok 1600 zamiast 10 tys. netto bez wymiany, moja matka miała taki problem w MB z air matic'kiem, mrozy stały i problemy też

na szczescie audi to nie mb ;-)

---------- Post added at 14:02 ---------- Previous post was at 14:01 ----------

Ledy DRL od modelu V12 upolowane na ebay.de :decayed:

tez je chyba wrzuce bo te z polifta zbyt mocno VW tracaja :-(

kierunek jest super, ale te ledy w koszu to juz c**jowka :-/

Opublikowano
  • Autor

[/color]

Ledy DRL od modelu V12 upolowane na ebay.de :decayed:

tez je chyba wrzuce bo te z polifta zbyt mocno VW tracaja :-(

kierunek jest super, ale te ledy w koszu to juz c**jowka :-/

Montaż podobno banalny. Kierunek z dołu przenosisz w miejsce poprzedniej żarówki DRL (trzeba tylko napiłować jeden wypust w żaróweczce) razem z okablowanie. Kable biegnące dotychczas do DRL przeprowadza się na dół i podłącza do nowego paska LED. Dodatkowo trzeba zakodować jedną opcję w module komfortu żeby nowe LEDy przygasały w momencie włączania xenonów.

Opublikowano
  • Autor

2012-03-20_09-35-34_761.jpg

Gała RS6 zrobiona :decayed:

Opublikowano

Ladnie.

Co masz za letnie kapcie?

Opublikowano
  • Autor
Ladnie.

Co masz za letnie kapcie?

Pirelli P Zero Rosso

Opublikowano
:kox::kox::kox:
Opublikowano
Gała RS6 zrobiona :decayed:

wywal ten pierscien, bo w RSie i V12 go nie ma ;-)

Opublikowano
Gała RS6 zrobiona :decayed:

wywal ten pierscien, bo w RSie i V12 go nie ma ;-)

Uwielbiam go :kox: wali tekstem aż grubo :wink: i dobrze :decayed: tylko Rosemeyer to jest GPS dla malika od drugiej połowy

:decayed:

Opublikowano

Uwielbiam go :kox:

Mlody takie wyznanie z rana - jestem wzruszony :jerk:

Opublikowano
tez mysle kupic wlasnie q7 za jakis czas! jak sie sprawuje??

sorry za OT ale ten gosc to sobie chyba jakies jaja robi gdzie jakies ladniejsze autko to on by sobie kupowal a to a tamto a po co tak pisac masakra :facepalm:wez sie chlopie za siebie

Kolego gratki autka jest megaaa :kox:

Opublikowano
  • Autor
tez mysle kupic wlasnie q7 za jakis czas! jak sie sprawuje??

sorry za OT ale ten gosc to sobie chyba jakies jaja robi gdzie jakies ladniejsze autko to on by sobie kupowal a to a tamto a po co tak pisac masakra :facepalm:

No ale kto bogatemu zabroni? :wink:

Opublikowano

hehehe no wlasnie gdzies tam widzialem jak typ pisal ze on to sobie bedzie w salonie kupowal pakiet s4 do b6 bo jest niedrogi ogólnie typ jest dobry hehehe:facepalm:

Opublikowano
hehehe no wlasnie gdzies tam widzialem jak typ pisal ze on to sobie bedzie w salonie kupowal pakiet s4 do b6 bo jest niedrogi ogólnie typ jest dobry hehehe:facepalm:

Czepiasz się :naughty:

Ja mam w pracy lepszego wankera a mianowicie to co byś nie powiedział to wszystko ma lepsze. Jak działke kupiłem 1200m2 to on kupił własnie 2000 tys metrów, dom zacząłem budować 210m2 to on 300m2 itp itd. a koles ma długów więcej niz włosów na głowie i zapożyczony u każdego z pracy :facepalm: ale idzie w zaparte, że ma siana jak ruski wojska :decayed:

Sorry za OT malik.

Już pisałem, że furka dupe urywa :jerk:

Opublikowano
hehehe no wlasnie gdzies tam widzialem jak typ pisal ze on to sobie bedzie w salonie kupowal pakiet s4 do b6 bo jest niedrogi ogólnie typ jest dobry hehehe:facepalm:

Czepiasz się :naughty:

Ja mam w pracy lepszego wankera a mianowicie to co byś nie powiedział to wszystko ma lepsze. Jak działke kupiłem 1200m2 to on kupił własnie 2000 tys metrów, dom zacząłem budować 210m2 to on 300m2 itp itd. a koles ma długów więcej niz włosów na głowie i zapożyczony u każdego z pracy :facepalm: ale idzie w zaparte, że ma siana jak ruski wojska :decayed:

Sorry za OT malik.

Już pisałem, że furka dupe urywa :jerk:

uwielbiam takich typów :facepalm: malik diody beda kosmos jak wejda w zderzak :jerk:

Opublikowano
  • Autor

LEDy Q7 V12 w końcu dotarły. Trzy godzinki rezania i gotowe :decayed:

2012-03-22_23-05-32_5.jpg

Wkleję fotki dzienne jutro.

Opublikowano
:jerk: One mają kierunki w sobie?
Opublikowano

tak...przynajmniej oryginał tak ma więc myślę że tutaj też tak jest

Opublikowano
  • Autor

Nie, w V12 kierunki są przełożone tam gdzie przed liftem były DRL czyli w kloszu lampy od wewnętrznej. I tak właśnie zrobiłem.

To o czym piszecie to kierunki LED, które zostały dodane w wersji poliftowej i były zamontowane w zderzaku. Dokładnie tam gdzie w V12 jest pasek LED DRL.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.