Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Wizyta u diagnostyka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jutro planuje wizyte u diagostka mam zamiar skasowac przegalady i zobaczyc czy audikowi nic niejest jak myslicie ile za to moge zapłacic?

Opublikowano

u nas w wawie za podłączenie do kompa, skasowanie błędów..itd. kosztuje od 50 zł nawet do 250..

Opublikowano
  • Autor

Wiem Ze musze juz wziac conajmniej 300zł

Dzieki

Opublikowano
u nas w wawie za podłączenie do kompa, skasowanie błędów..itd. kosztuje od 50 zł nawet do 250..

A to jak płacisz 250 za podłącznie do kompa to później dają Ci jakąś laske do podłączenia :?: :lol:

Opublikowano
u nas w wawie za podłączenie do kompa, skasowanie błędów..itd. kosztuje od 50 zł nawet do 250..

A to jak płacisz 250 za podłącznie do kompa to później dają Ci jakąś laske do podłączenia :?: :lol:

tak..tirówka przyjeżdza i się zabiera do roboty..

:mrgreen:

OT..mi ostatnio Poź sprawdzał błędy i jest 0 :grin:

Opublikowano

250 zł to kosztuje kompletna diagnostyka u Mastersa - także 250 za samo podłaczenie do kompa i skasowanie błędów i inspekcji to troch drogawo :roll:

Opublikowano

no tak..takie są ceny w ASO w wawie..

Opublikowano
no tak..takie są ceny w ASO w wawie..

To wyjaśnia sprawe :mrgreen:

Opublikowano
u nas w wawie za podłączenie do kompa, skasowanie błędów..itd. kosztuje od 50 zł nawet do 250..

u mnie klubowicze maja gratis chyba ze postawia piwko na spocie to jest milo

Opublikowano

Platinum Ty lepiej hamuj bajere bo jak dostaniesz zaległe butelki to Cie żona z izby wytrzeźwień będzie odbierała :mrgreen:

Opublikowano
u mnie klubowicze maja gratis chyba ze postawia piwko na spocie to jest milo

a mi sie nie udalo bo kabelka nie bylo u ciebie :razz: ale piwko bedzie i tak

w normalnym warsztacie w wawie 50 zł chcieli za ta usluge

Opublikowano
  • Autor

Posiadam laptopa gdybym kupil kabel usb do auta zdobyl ten program VAG to jest taka mozliwosc zebym sam skasowal błedy czy czeba sie na tym znac

Opublikowano
Posiadam laptopa gdybym kupil kabel usb do auta zdobyl ten program VAG to jest taka mozliwosc zebym sam skasowal błedy czy czeba sie na tym znac

wiesz mozesz miec problem taki jak ja ze program nie bedzie ci czytal przez usb a taki co dziala przez usb nie bedzie kompatybilny z samochodem . jak nawet kupilem przejsciowke z usb na com to nie dziala - 30 zl moze jak bym kupil taka za 100 zl to moze by poszlo ale nie mam pewnosci. jak narazie to mam kompa w garazu i mam "prawie jak" w ASO

Platinum Ty lepiej hamuj bajere bo jak dostaniesz zaległe butelki to Cie żona z izby wytrzeźwień będzie odbierała

potrafie sie kontrolowac

Opublikowano
  • Autor

Mozesz podac jaki masz kabel i skad wziac ten program

Opublikowano
Posiadam laptopa gdybym kupil kabel usb do auta zdobyl ten program VAG to jest taka mozliwosc zebym sam skasowal błedy czy czeba sie na tym znac

Kolego. Tutaj nie chodzi o skasowanie błędów,ale znalezienie ich przyczyny o wykonanie pełnej doagnostyki, przez doświadczonego mechanika/diagnostę/hobbystę/zboczeńca dieslowego :mrgreen:

Do tego trzeba trochę wiedzy i sprzet ktory nomen-omen mozna kupic izorganizowac samemu. Przy odrobinie chęci mozesz kupic sobie interfejs, wykorzystać notebooka i korzystajac z naszej pomocy wykonac samodzielnie pomiary odpowiednich bloków diagnostycznych.

Wtedy mozemy Ci pomóc nawet na odległość ... resztę sobie doczytaj w archiwum forum lub pytaj ...

Opublikowano
Mozesz podac jaki masz kabel i skad wziac ten program

programy mozesz znalezc w necie albo usmiechnac sie do mnie mam ich troszke a kabel kupisz na allegro od vakein-a czy jakos tak

Opublikowano
Program VAG-COM do zakupienia w internecie.

po co kupowac jak wystarczy poszukac w necie i mozna sciagnac najnowsza wercje i to w ver pl a i tak do starszych modeli najlepszy jest 2.** powyzej juz niebardzo wszystko czyta

Opublikowano
  • Autor

Wlasnie wrucilem z diagnostyki skasowalem przeglady zadnych usterek niema ale termostat jest do mymiany mechanik mowi na 80% ze jest to skasował za przeglad 70zł mysle ze nie tak drogo

Opublikowano
Wlasnie wrucilem z diagnostyki skasowalem przeglady zadnych usterek niema ale termostat jest do mymiany mechanik mowi na 80% ze jest to skasował za przeglad 70zł mysle ze nie tak drogo

no aż tak drogo to nie...

Ale za to można już kabelek sobie kupić....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.