Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3 R8 S6 TT A4 B7 B8


malik

Rekomendowane odpowiedzi

Adressword : 16

Numer VAG :8E0953549Q

Nazwa :Elektronika_kierownicy

Opis ster. :Lenksulenmodul 0601

Komunikacja :KW1281, Baud: 9600, Target 30 Aword 16

Wersja SW :

Kodowanie :0004042

Znalezione bledy

Sterownik obs³ugi g³osowej -J507-

Koniec odczytu sterownika

Trzeba bylo tak od razu :) zmien kodowanie tak jak Bartek pisal .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pędzę w trymiga zmienić potem napisze co i jak

pozdro![br]Dopisany: 24 Wrzesień 2011, 10:25_________________________________________________

Niestety po przekodowaniu dalej to samo tzn. kod. 0003042 dziala tak samo jak kod.0004042

w sumie az tak mocno mi to nie przeszkadza ale wq...ia

dodalem fotke

DSC00562.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim podpisie masz nr telefonu - może zadzwoń jak podłączysz fejs (bo tutaj możemy się bawić pół dnia ;)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart-S

Juz wszystko opanowane tak jak mi podales to bylo kodowanie radia

zmienilem z 0001527 na 0001567 i wszystko hula.Teraz po wcisnieciu przycisku

wybierania glosowego pokazuje sie napis "SPEAK" a wczesniej "NO FUNKTION"

a potem dopiero "SPEAK"

Jeszcze raz wielkie dzieki i pieknego dnia zycze. :hi:[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2011, 12:30_________________________________________________Bart-S

jeszcze jedno pytynko jak juz jestem w transie.

Czy ja wyzuce uchwyt tel. Culmann musze co przekodowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart-S

Juz wszystko opanowane tak jak mi podales to bylo kodowanie radia

zmienilem z 0001527 na 0001567 i wszystko hula.Teraz po wcisnieciu przycisku

wybierania glosowego pokazuje sie napis "SPEAK" a wczesniej "NO FUNKTION"

a potem dopiero "SPEAK"

Jeszcze raz wielkie dzieki i pieknego dnia zycze. :hi:

:good:

Bart-S

jeszcze jedno pytynko jak juz jestem w transie.

Czy ja wyzuce uchwyt tel. Culmann musze co przekodowac?

Nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy podpowiedzcie w temacie. jestem po ins. kiery mf z b7. wszystko pieknie poadoptowane ale w kierownicy działa mi tylko rolka głośności ?? instalacja bez telefonu i bt. o co biega. czy bład jest w kodowaniu modułu ??

Masz Rns-e?? czy concerta?? Jak concert z b6 to dziala tylko podglaszenie, musisz zmienic na radyjko po 2005 roku i wtedy bedzie gitara :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam navi plus tą z dwoma pokrętłami. na vagu błąd - brak komunikacji z radiem. Lukaszxxx czas na zmiane na rns-a

Pewnie ze tak :good: polecam odrazu adapter + dvd + kamerke w klape :naughty: :naughty: nie bedziesz musial rozbierac kilka razy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukaszxxx cały dzien sie zastanawiam nad zasada dzialania sterowania z kierownicy mf b7. przeciez smigaja b6 z kierownica mf (sterowanie w poduszce) i obsługuja bez problemu navi czy concerta. sterowanie w kierownicy z b7 jest po can-ie jak dobrze kombinuje w nawi tez jest podłączenie can. bardzo mnie to nurtuje dlaczego sterownik nie widzi radia ???? moze jest ktos madrzejszy kto mi to wyjasni :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukaszxxx cały dzien sie zastanawiam nad zasada dzialania sterowania z kierownicy mf b7. przeciez smigaja b6 z kierownica mf (sterowanie w poduszce) i obsługuja bez problemu navi czy concerta. sterowanie w kierownicy z b7 jest po can-ie jak dobrze kombinuje w nawi tez jest podłączenie can. bardzo mnie to nurtuje dlaczego sterownik nie widzi radia ???? moze jest ktos madrzejszy kto mi to wyjasni

Kurcze nie wiem, ale tak jakos jest..

Panowie a mam pytanie czy poducha od RS4 pasuje w kiere od tt?? Jaka posuszke mozna tam wsadzic tzn od jakich modeli audi??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukaszxxx cały dzien sie zastanawiam nad zasada dzialania sterowania z kierownicy mf b7. przeciez smigaja b6 z kierownica mf (sterowanie w poduszce) i obsługuja bez problemu navi czy concerta. sterowanie w kierownicy z b7 jest po can-ie jak dobrze kombinuje w nawi tez jest podłączenie can. bardzo mnie to nurtuje dlaczego sterownik nie widzi radia ???? moze jest ktos madrzejszy kto mi to wyjasni :gwizdanie:

Navi masz fabrycznie montowaną, czy dokładaną? DX są sterowane za pośrednictwem cangatewaya, jeśli masz dokładaną nawigację, to mozesz nie mieć puszki CG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat: kred 03 Październik 2011, 17:10

Lukaszxxx cały dzien sie zastanawiam nad zasada dzialania sterowania z kierownicy mf b7. przeciez smigaja b6 z kierownica mf (sterowanie w poduszce) i obsługuja bez problemu navi czy concerta. sterowanie w kierownicy z b7 jest po can-ie jak dobrze kombinuje w nawi tez jest podłączenie can. bardzo mnie to nurtuje dlaczego sterownik nie widzi radia ???? moze jest ktos madrzejszy kto mi to wyjasni

Navi masz fabrycznie montowaną, czy dokładaną? DX są sterowane za pośrednictwem cangatewaya, jeśli masz dokładaną nawigację, to mozesz nie mieć puszki CG.

W 2003 nie bylo montowane fabrycznie Rns-e

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...