Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3 R8 S6 TT A4 B7 B8


malik

Rekomendowane odpowiedzi

w takim razie jak rozwiązano problemy starej multiiery oraz RNS-E? przecież w B6 na końcowce RNS już był ponoć dostępny? co oznaczałoby, że musiał z multi współpracować

O jakich problemach piszesz ?

Przeciez były w B6 RNS E i kiera MULTI :wink: 2004 rok

No kurcze już nie wiem jak to prosto wytłumaczyć. W B6 mamy MF która współpracuje z Concert, Symphony czy RNS-D. W B7 jest multi z rolkami i tam działają nowsze concert,symphony cyz RNS-E. Wiemy, że nowe concerty ze starą MF nie działają w pełni prawidłowo i odwrotnie.

JEdynym elementem działającym zarówno z jedymi MF jak i drugimi jest RNS-E. W takim razie to właśnie ta nawigacja jest jakaś szczególna i dogaduje się z wszystkimi kierami? czy w samochodach siedzi coś co pozwala na komunikację?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli bylo to sorki:) pewnie bylo ale jestem leniwy ;) czy przy zmianie kiery z b6 zwyklej bez mf na rowniez zwykla od b7 potrzeba wymieniac tasme, kabelki itp? I osobne pytanie czy poducha z 4 ramiennej b7 pasuje do 3 ramiennej b7?

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim razie jak rozwiązano problemy starej multiiery oraz RNS-E? przecież w B6 na końcowce RNS już był ponoć dostępny? co oznaczałoby, że musiał z multi współpracować

O jakich problemach piszesz ?

Przeciez były w B6 RNS E i kiera MULTI :wink: 2004 rok

No kurcze już nie wiem jak to prosto wytłumaczyć. W B6 mamy MF która współpracuje z Concert, Symphony czy RNS-D. W B7 jest multi z rolkami i tam działają nowsze concert,symphony cyz RNS-E. Wiemy, że nowe concerty ze starą MF nie działają w pełni prawidłowo i odwrotnie.

JEdynym elementem działającym zarówno z jedymi MF jak i drugimi jest RNS-E. W takim razie to właśnie ta nawigacja jest jakaś szczególna i dogaduje się z wszystkimi kierami? czy w samochodach siedzi coś co pozwala na komunikację?

Wiem ,że są problemy z Conertem a kierą z B7 do B6 (a dokładnie z rolką ) napisz do Domin79 to na pewno będzie wiedział bo to przerabial.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam takie pytanie: Czy kiera z 2012 roku o nr. części: 8K0 419 091 CP

będzie działać z RNS-E i w A4 B6?

Kliknij na fotkę aby powiększyć!

image.jpg

<br /><br />

W chwili obecnej mam kiere trójramienną z A4 B7 i wszystko działa: z RNS-E i DSG działa z Moją skrzynią bez zastrzeżeń.

---------- Post dopisany at 20:39 ---------- Poprzedni post napisany at 20:37 ----------

Mam taką kiere:

88537b5e3821c75egen.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam takie pytanie czy modól pod kierownice z literka s na końcu obsługuje multifunkcje:co:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Literka Q i tasma ci potrzebna bedzie 12 PIN :hi:

Jak cos to mam na sprzedaz :wink: info na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jak ma oryginalna multifunkcje i rns-e to czy wystarczy zamienic kierownice od b7 i bedzie chasac czy trzeba cos zmieniac modoł czy tasme??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i dziekowac!!

A jak wyglada sprawa z vag bo nie moge znalesc co trzeba naklikac.

Audi A4 (8E) Steering Wheel - Ross-Tech Wiki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ze jak juz mam multifunkcje to zbyt wiele na wagu nie robie? Jak wyglada sprawa z pduszka po tym modzie dziala jak trzba ktos to juz sprawdzal?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dołączę sie do tematu bo niemogę znaleźć jednoznacznej odpowiedzi,

mam b6 i zwykłą czteroramienną kierownicę skórzaną ,pełny FIS z manetka oraz tempomat,

czy będzie działać u mnie multifunkcja jeżeli założę poduszkę z multifunkcją z innej czteroramiennej kierownicy, np taka z tej aukcji ???

Audi A3 A4 części poduszka Multifunkcyjna (2622411344) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...