Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3 R8 S6 TT A4 B7 B8


malik

Rekomendowane odpowiedzi

No mam tasme nowa do multi funkci i w kostce od tasmy sa obsadzone wszystkie piny a w kostce od poduchy sa obsadzone tyljo 6 pinow w gornym zedzie. Czy to oznacza ze musze sam dorobic taka kostke i kupilem poduche bez multifunkcji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie dzisiaj dotarła do mnie kierownica 3 ramienna zabrałem się za montaż wszystko ładnie pięknie składam poduszkę a tu zonk,nie przypuszczałem że poduszka od 4 ramiennej nie będzie pasowała i tu pytanie do was czy jest możliwość np zmiany obudowy poduszki na 3 ramienną czy muszę wymieniać całą poduszkę ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wporzadku do tego doszedłem tylko pytanie czy można np wymienić samą obudowę ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie da rady :) chyba ze bedziesz sie bawił w rzezbe z zaslepka oraz strzelona poduszka 3 ramienna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie mam jedno pytanko bo nie orientuje się w sytuacji mam kompletnego pająka z manetką pod tempomat z modułem Q i taśmą pod multi funkcje i nie wiem czy będzie mi pasować do tego pająka i taśmy moja dotychczasowa kierownica z A4 B6 trzy ramienna bo na początek bym chciał uruchomić sam tempomat a multi funkce w puźniejszym terminie gdy zorganizuje resztę gratów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czesto zamierzasz korzystac z tego tempomatu, ze musi juz teraz wyladowac w Twoim aucie? Jezeli kazdego dnia jezdzisz kilka godzin autostradami to ok kombinuj i juz teraz wrzucaj go, ale jezeli to ma byc bardziej gadzet to poczekaj az zbierzesz wszystko do kupy i wtedy zrob to raz a porzadnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba jeździć kilka godzin autostradami, ja mam jeden odcinek 10km, z ograniczeniem do 100, nie wyobrażam sobie już jazdy bez tempomatu.

Codziennie pokonuję go z tempomatem.

Po 1sze... miśki mnie nie dopadną z radarem, a po drugie noga odpoczywa, tym bardziej że cały dzień deptania na budowie za mną

Warto zamontować i używać. A i byłbym zapomniał...spalanie mam na poziomie 6,5l, to też sie liczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... 10km do pokonania z predkoscia 100km/h to na ile minut ten tempomat odpalasz? ;) mi by nie chcialo sie, co innego przejechac cala PL cale DE i cala NL tj 1600km tu temp faktycznie miod malina :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wbrew pozorom jest to wystarczająca ilość czasu.

Tempomat zawsze mam włączony. Wystarczy kliknąć na przycisk ustalający prędkość.

Każdy jeździ tak jak mu wygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawa się ma tak że mam do zrobienia trasę 3000 kilometrów i na tą trasę by się ten gadżet przydał a nie dam rady uzbierać reszty gratów do tej pory wiadomo sprawy finansowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , jakie sa szanse ze kiera z rs5 bedzie normalnie hulac w a4 b6. Kolo ktory ja oferuje twierdzi ze poducha bangla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna podłaczyc ale nie ma 100% gwarancji na prawidłowe dzialanie podczas nie daj Boże kolizji (wypadku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiera z B7 3 ramienna w B6 juz przetestowana ? i w razie kolizji dziala w 100% prawidlowo? Bo z tym modem wstrzymywalem sue kiedyscze wzgledu na wielka niewiadoma :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , panowie jako że jestem jeszcze świeży to wolę zapytać przed zakupem , czy kiera z A8 D3 taka jak ta http://allegro.pl/kierownica-poduszka-airbag-audi-a8-d3-4e0-i4597842909.html będzie pasować do b6 z 2003r i czy będzie możliwe podłączenie sterowania do ori radia concert? Proszę o podpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...