Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3 R8 S6 TT A4 B7 B8


malik

Rekomendowane odpowiedzi

Takie zapytanie na szybko : mam zamiar zamontowac kiere z rs5 przedlift do mojej b6 , czy wystarczy jak zakoduje sama kiere czy tez musze jeszcze cos kodowac w rns-e?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, takie pytanie. Jak mam radio Concert 2 z B7 i zamontuję MF z B6, to wszystko będzie działało? Mam moduł N z B6.

Nikt nie pomoże?

Edytowane przez nitroo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy znalazł by się ktoś z okolic Łodzi co by pomógł w kodowaniu kiery MF i tempomatu, bo nie posiadam vag a mam już kierę z A8 D3 brakuje tylko modułu i taśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie o montaż kierownicy podgrzewanej.

Audi A4 B7. Moduł Q. Taśma 8E0 953 541 E.

Czy wystarczy kupić kierownicę podgrzewaną i będzie ona działać?

Edytowane przez koleś1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie o montaż kierownicy podgrzewanej.

Audi A4 B7. Moduł Q. Taśma 8E0 953 541 E.

Czy wystarczy kupić kierownicę podgrzewaną i będzie ona działać?

a szukałes cos na FORUM :question: pierwszy lepszy temat

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/241706-podgrzewana-multifunkcyjna-kierownica-tasma-airbag-okablowanie-modul/?p=3469701#entry3469701

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


a szukałes cos na FORUM

Dziękuję i z góry przepraszam ale to forum ciągle stanowi dla mnie zagadkę. Jest zupełnie inne do pozostałych, na których jestem. Ciągle się uczę. Poza tym staram się czytać tematy ale przeważnie zasypiam około 8-mej strony :)

Na czole już mam ENTER od walenia w klawiaturę :grin:

Co do podgrzewania to odpuściłem temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze ja mam pytanie, wczoraj przelozylem kierownice od B7 do B6 :), ale kostka od napiecia poduszki nie pasuje, mowa o kostce ktora sie wpina w tasme. Czy trzeba dokupic kostke 4e0 972 133? to ta kostka? piny sie przeklada w to samo miejsce? czy w jakies inne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze ja mam pytanie, wczoraj przelozylem kierownice od B7 do B6 :), ale kostka od napiecia poduszki nie pasuje, mowa o kostce ktora sie wpina w tasme. Czy trzeba dokupic kostke 4e0 972 133? to ta kostka? piny sie przeklada w to samo miejsce? czy w jakies inne?

Dobrze sobie odpowiedziałeś na pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki jestem w trakcie zmiany kiery na tą z b7 multi, ale jeszcze przed demontazem starej tasmy zauwazyłem, że ta która mi przyszła jest inaczej ustawiona tj, chyba przekrecona, i nie wiem jak ustawić ją aby po zamontowaniu jej w moduł i wszystkiego do kupy, aby wszystko działało i nic nie zepsuło się :/ zdjęcie i zapytanie pod tym linkiem: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/108485-b6-division/?p=4187821

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz tasme ustawic w polowie. Nie pamietam ale chyba 4 obroty w lewo cztery w prawo. Delikatnie krec tasma do oporu i licz obroty w druga strone. Odkrec na polowe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... Slyszalem od cwiary, ze obrocic do oporu a potem zrobic tylko 2,5 obrotu tasma i bedzie ok. Tak zrobilem, pokrecilem kiera max w jedna i druga strone i kiera swieci rolki dzialaja wiec info dobre bylo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie, ja robilem to przed wczoraj, tasma ma 8 obrotow, musisz zrobic na 4 bo jak zrobisz 2,5 moze ci delikatnie zabraknac chhyba i wtedy przy nie farcie wymiana tasmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mozes to opisz jak to zrobiles. Ja mam inny temat: zalozylem kiere z rs5 , I nie moge przyciskiem mode zmieniac funkcji pomiedzy radiem , navi itd. Tak ma byc czy winne jest bledne kodowanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


nie moge przyciskiem mode zmieniac funkcji pomiedzy radiem , navi itd. Tak ma byc czy winne jest bledne kodowanie?

Pytałem o to kiedyś i dostałem odpowiedź:

"Przycisk mode zawsze służy tylko do otwarcia książki telefonicznej."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mozes to opisz jak to zrobiles. Ja mam inny temat: zalozylem kiere z rs5 , I nie moge przyciskiem mode zmieniac funkcji pomiedzy radiem , navi itd. Tak ma byc czy winne jest bledne kodowanie?

Bo ten przycisk nie służy do tego, tylko do otwierania książki z kontaktami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

przymierzam się do wymiany kierownicy w swojej A4, lecz przed zakupem chciałbym się upewnić, czy na pewno wszystko da się wymienić bez przeszkód.

Aktualnie posiadam kierownice 4 ramienną, bez multi:
467073581_wphpaax.jpg

Natomiast chciałbym wrzucić 3 ramienną z multi:
465072551_wphpaan.jpg

Czy taka operacja będzie możliwa, chodzi mi szczególnie o to czy będzie pasowała i czy da się zaprogramować multifunkcje :)

Pozdrawiam i przepraszam jeśli takie pytanie padło już wcześniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...