Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3 R8 S6 TT A4 B7 B8


malik

Rekomendowane odpowiedzi

a4 b6 . a nowej kiery jeszcze nie mam . chce dopiero kupic jak trzeba bedzie kupie taka jaka trzeba .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pomóżcie!! Chciałem przełożyć 3ramienna z B7 do swojej B6, zgromadziłem już wszystkie graty ale brakuje mi jednej śruby w kierownicy do mocowania airbaga foto (http://zapodaj.net/93efd22449eec.jpg.html , http://zapodaj.net/d7617dba80d90.jpg.html ) Kontaktowałem się z ASO w Rzeszowie i twierdzą, że śruba jest nieosiągalna -- POMÓŻCIE !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę, że w ASO też śruby nie dostaniesz. Dzwoń do innego ASO.


Albo poszukaj w ETCE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez tak mialem brakowalo mi sruby do mocowania manetki od tempomatu i w ASO mi powiedzieli ze maja az 2 szt hehe i zebym sobie zarezerwowal. Koszt 1zl 60gr :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam obecnie kierownice a4 b7 sline 3 ramienną z multi, wszystko działa, myślałem nad np taką kierownica (foto poniżej) podejdzie bez problemów ?trzeba coś przerabiać ?? przyciski będą działały normalnie ?

audi_rs4_7_0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, małe pytanko, czy kierownica + poduszka z A6 (zwykła, czteroramienna, multifunkcyjna) pasuje P&P do a4 b6? Na oko wygląda dokładnie tak samo, obecnie mam zwykłą czteroramienną bez przycisków, numer modułu to 8E0953549N, auto z tempomatem.

Z góry dzięki wielki za odpowiedź

Pozdrawiam

Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chopy mam pytanko (pewnie odpowiedź jest na pierwszej stronie ale ja jej nie widzę). Mam b7 z kierą zwykłą a dziś zamontowałem MF tylko niestety nie zdążyłem do ASO po wiązke poduchy,Moduł z końcówką Q wiec pewnie będzie hulać...Ale do rzeczy...Nie mogę znaleźć końcówki numeru taśmy. Niby numer się zgadza ale literki na końcu nie widzę(być może ślepy jestem lub co).Moje pytanie kaj znajdę draństwo? p.s. Tempomat na wyposażeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4E0953541A 12 pinowa do multi. Nie wiem czy dobrze zeozumialem o co ci chodzi bo troche zamieszales. :-)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o to to mnie chodziło. W skrócie chciałem wiedzieć jaka taśma pod MF... Dzięki.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

prosze o pomoc w zamontowaniu kiery od tt s-line z roku 2012 do mojej audi a4 b7

brakuje mi juz pomysow co dalej robic...kiera jest zamontowana zakodowana ale multifunkcja nie dziala z jakiegos powodu dodam ze sprawdzalismy na ori kierownicy z mf od a4 b7 i wszystko dziala a w tej od tt nic

przepinalismy piny jak w temacie ponizej

http://www.audizine.com/forum/showthread.php/631721-TTS-Flat-Bottom-Steering-Wheel-and-Airbag-No-Longer-Available

tez nie pomaga czy mozliwe ze jest cos nie tak z multi funkcja mam na mysli ze cos jest z przyciskami albo z kablami?

moze juz ktos taka kiere montowal w b7?prosze o pomoc bo juz mam dosc

bede bardzo wdzieczny za wszelkie rady i sugestie

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos jest nie tak pewnie z okablowaniem w kierze, nie widze innej opcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu znalazlem ja prosto przerobic wiazke od b7

http://www.a5oc.com/forums/audi-a5-s5-tech/26101-tt-airbag-rs6-wheel.html

czyli wynikalo by z tego ze czy na jednej czy na drugiej co kolwiek powinno dzialac a u mnie nawet podswietlenie guzikow w kierownicy nie swieci

teraz pytanie czy ktos wie jak sie za to zabrac?czy moze trzeba szukac nowej elektroniki do kiery?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawdopodobnie juz wiemy co jest nie tak z kiera 2 kable wtszły z pinów chodzi o te 3 kable (fioletowy brązowy i czerwony) które ida od tej czrnej kostki do przełaczników na kierownicy

107s.jpg

chodzi o ta czarna złaczke i kable wchodzace w piny po prawej

wiemy ze brazowy jest w srodku nie wiemy gdzie fioletowy i czerwony a nie chcemy czegos spalic wiec jesli ktos moze ma wyjeta kierownice albo wie gdzie ktory idzie bede bardzo wdzieczny za info

pozdrawiam


niestety cos jest nie tak z elekrtyka w kierownicy po przylutowaniu zadnej reakcji...jesli ktos sie na tym zna i podjol by sie naprawy prosze o kontakt na pw

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy kierownica o numerze 8R0419091F będzie pasowała do poduszki kierownicy trójramiennej z B7 i B8??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...