Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3 R8 S6 TT A4 B7 B8


malik

Rekomendowane odpowiedzi

no pisalem ci, a4,a5,a6 na bank pasuja do siebie, numerow niestety nie znam..

Czyli z a5 bankowo pasuje :naughty: jak kupie i nie bedzie pasowała to wystawie Ci fakture za zlą podpowiedz :whistling::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe spoko:) wlasnie wystawilem w dziale 'sprzedam kiere z a5 która wycągnolem ze swojego autka a poduche mam na 100% z b7. wiedz badz spokojny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema kupiłem ścięta kierownice do swojej b7 i po założeniu nowej kiery nie działa mi wszyciski do sterowania radia jak i tlakson.

czekam na jakieś informacje ].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe spoko:) wlasnie wystawilem w dziale 'sprzedam kiere z a5 która wycągnolem ze swojego autka a poduche mam na 100% z b7. wiedz badz spokojny

W dziale sprzedam masz opis B8 a nie A5 :co:

A jak masz z A5 jednak to sprawdzilbys numer przy okazji :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie sorki ,ale dziś zauważyłem, bo trasę robiłem.Miałem zwykłą kierę i założyłem s-line mf (oczywiście taśma i okablowanie nowe).Modułu nie zmieniałem, bo miałem tempomat.Kiera po zakodowaniu działa, tylko dziś zrobiłem małą trasę i nagle okazało się ,że mi tempomat nie działa.Podejrzewam, że coś z kumplem nie zakodowaliśmy.Mam już vcds więc mogę to zrobić sam.Podpowiedzcie jak dobrze zakodować.W b7 tempo działa zaje.... .Rozkminiałem kodowanie z pierwszej strony, ale nie chcę czegoś popitolić.Wcześniej temo działał.Jeszcze jedno, bo nie wiem czy dobrze zrozumiałem.Po naciśnięciu MODE a później rolki powinno mi rnse zmieniać radio,cd,mp3 ......... bo tak nie działa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez mode ma ci zmieniac stacje ,

kodowanie sterownika kiery,

kodowanie rns i tyle

tempomat nie dziala ?? zakoduj w sterowniki kierownicy

badz padl czujnik sprzegła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecane fotki. :wink4:

Poduszka 8J0 880 201 J 6PS z taśmą 8J0 971 589 B

http://s13.postimage.org/ihoqll64j/P3203547.jpg http://s23.postimage.org/5btqrffif/P3203548.jpg

I druga poduszka 8J0 880 201 N 6PS z taśmą 8J0 971 589 H

http://s21.postimage.org/lsainfi2b/P3203546.jpg http://s9.postimage.org/3slcx6wvf/P3203544.jpg

Obie poduszki będą OK? Skąd ta różnica w kostkach (kolorach)? Czy ma to znaczenie?

Dzięki za odp. :hi:

Wiązki poduszki kierownicy TT 8J0 880 201 B i H różnią się wtyczkami do taśmy (mechanizm zapinania). Moje pytanko czy obie wtyczki podejdą do taśmy B7?

B:

P3203548.jpg

H:

P3203544.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak chce zamontować kierownice z b7 czy to RS4 B7 czy od TT to będzie mi potrzebny taki moduł :

MODUŁ POD KIEROWNICE 8E0953549F AUDI A4 B6 2004r. (4191367013) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

i taką taśmę:

AUDI A4 B7 TAŚMA ZWIJAK PODUSZKI AIRBAG 4E0953541A (4262540429) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

pomijając łącznik 4pinowy i okablowanie poduszki :wink: dobrze myślę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jesli mam multi w A4 B6 i chce zmienić na multi A4 B7 to czy wystarczy sama kiera z poduchą czy potrzebuję dodatkowych gadżetów i co z kodowaniem? Chciałbym również dolozyć RNS-E i mieć sterowanie w kierze, teraz mam symphony 2, sterowanie w kierze radiem i telefonem, dzięki z góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moduł kierownicy musisz zmienić na Q lub R oraz taśmę na multi B7. Kodowanie oczywiście też do zmiany. Wszystko masz w 1 wątku. Nie zapomnij o łączniku 4pin do taśmy, wtyczka jest troszkę inna więc warto zakupić, w ASO płaciłem ostatnio około 18zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a jakbym chciał wsadzić kierownicę z A6, to jaki moduł byłby potrzebny do obsługi multifunkcji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a jakbym chciał wsadzić kierownicę z A6, to jaki moduł byłby potrzebny do obsługi multifunkcji?

Ten sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a jakbym chciał wsadzić kierownicę z A6, to jaki moduł byłby potrzebny do obsługi multifunkcji?

Ten sam.

Czyli R lub Q?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a jakbym chciał wsadzić kierownicę z A6, to jaki moduł byłby potrzebny do obsługi multifunkcji?

Ten sam.

Czyli R lub Q?

Tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...