Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3 R8 S6 TT A4 B7 B8


malik

Rekomendowane odpowiedzi

takie pytanko...

Jeżeli chodzi o zmianę w b6 4 ramienne kiery (bez multi) na 3 ramienna b6 ( bez mulit) muszę kupować "taśmę" czy wchodzi p&p.

oczekuje tylko potwierdzenia że będzie zmiana kiery p&p ; )

p&p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie pytanko...

Jeżeli chodzi o zmianę w b6 4 ramienne kiery (bez multi) na 3 ramienna b6 ( bez mulit) muszę kupować "taśmę" czy wchodzi p&p.

oczekuje tylko potwierdzenia że będzie zmiana kiery p&p ; )

dzisiaj wymieniałem kumplowi 4 ramienną na 3 ramienną, 5 minut roboty, wszystko podchodzi p&p :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy kiera od B8 podejdzie do B6. Mam czteroramienna zwykłą z multifunkcją, chciałbym zmienić na MF od B7 a jeżeli by dało radę to od B8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy kiera od B8 podejdzie do B6. Mam czteroramienna zwykłą z multifunkcją, chciałbym zmienić na MF od B7 a jeżeli by dało radę to od B8

podejdzie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączam sie pod temat.Mam taką samą w B6, (4-ramienna MF) rozumiem że ,,podejdzie " tzn bez problemu? czy jakieś schody po drodze??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moduł oczywiscie do wymiany z B7

Jak moduł do wymiany?? Przecież moduł mam pod MF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moduł oczywiscie do wymiany z B7

Jak moduł do wymiany?? Przecież moduł mam pod MF.

kurna czy wy czytacie w ogole ten temat od poczatku? musisz miec modul od B7... przeczytaj sobie na pierwszych stronach dlaczego..., i jeszcze tasme bedziesz musial zmienic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam moduł z literka F i on obsługuje tempomat, fis, i mf, więc myślałem że obsłuży też mf z kiery

od B7. Dobrze ze piszesz że trzeba wymienić moduł. Rozumiem że trzeba R lub Q Ale na 100 %

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W module od b6 jest inne mocowanie wiazki do poduchy z kieraty do b7... dlatego trzeba wymienic modul...

wyslane z niestandardowego s4 active

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam moduł z literka F i on obsługuje tempomat, fis, i mf,

bzdury wypisujesz , F nie obsłuzy ani tempo ani mf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam moduł z literka F i on obsługuje tempomat, fis, i mf,

bzdury wypisujesz , F nie obsłuzy ani tempo ani mf

Mój błąd, mam na końcu N. Już mi się wszystko miesza. Daje spokój z tą wymiana bo to za duże koszta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie na chwilę obecną posiadam poduszkę ( z A6C6) z wtyczką która pasuje do taśmy ( z A4B7) ale z tego co pamiętam to jest 6-pinowa, czy to możliwe??? I czy na pewno muszę mieć ten łącznik 4-pinowy 4E0-972-133???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chopy zmienilem kiere doslownie przed chwila i wszystko jest git tylko strasznie ciasno mi chodzi obciera o oslone kiera z b8 czy za mocno dokrecona? nie chce mi sie teraz rozbierac jutro to zrobie jak dokrecaliscie mocno czy tak o ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chopy zmienilem kiere doslownie przed chwila i wszystko jest git tylko strasznie ciasno mi chodzi obciera o oslone kiera z b8 czy za mocno dokrecona? nie chce mi sie teraz rozbierac jutro to zrobie jak dokrecaliscie mocno czy tak o ?

ja dokręcałem mocno ale z wyczuciem... może obudowa Ci nie tak zaskoczyła... :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wydaje mi sie ze wszystko ok hmmm dziwne tez dokrecalem z wyczuciem

to nie dokrecenie tylko zle załozyłes moduł , zdejmnij fajere i obudowe , poluzuj ten torx od dołu którym dokrecasz moduł i docisnij wsio w strone licznika , potem poskładaj i bedzie cacy:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...