Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3 R8 S6 TT A4 B7 B8


malik

Rekomendowane odpowiedzi

wróc kiera i jasiek jest z c6 ale to i tak moduł musi być 8E0953549Q lub R tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy czy do podmianki zwykłej kiery na multifunkcję w b7 trzeba coś dokupić? Moduł mam założony Q bo dokładałem tempomat, a i jeszcze jedno czy obsłuży mi ta kierowniczka dokładanego Concerta (w oryginale mam tylko głośniki z przodu bez suba i wzmacniacza, także fabrycznie ww. concerta na 100% nie było).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czym sie roznia miedzy soba tasmy 4E0-953-541 A i z koncowka 4E0-953-541 B? ktora ma wyjscie na podgrzewana kierownice?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przymierzam się do zmiany kierownicy, ale nie musi to być kierownica 3 ramienna. Mam u siebie 4 ramienną z multifunkcją, a chciałbym dołożyć łopatki. Znalazłem taką kierownicę, która jest podobno od a5 - kwestia czy moja poducha do niej podejdzie - czy nie ma jakiś niuansików jak z kierownicami od a3. Czy kable i wtyczki podejdą plug&play czy trzeba coś zmieniać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Panowie :wink:

Przejrzałem cały wątek, bo za niedługo i mnie czeka zmiana kierownicy, ale mam jeszcze jedno pytanie do Was, zastanawiam się czy nie bede musiał przerabiać czegoś w samej wiązce, do tej pory miałem concert'a II ale jego miejsce zajął już rns-e i kierownica też zwykła była bez mf, zastanawiam się jak to później będzie z komunikacją między kierownicą a rns-em, czy ori wiązka którą mam w tej chwili ogarnie to wszystko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Panowie :wink:

Przejrzałem cały wątek, bo za niedługo i mnie czeka zmiana kierownicy, ale mam jeszcze jedno pytanie do Was, zastanawiam się czy nie bede musiał przerabiać czegoś w samej wiązce, do tej pory miałem concert'a II ale jego miejsce zajął już rns-e i kierownica też zwykła była bez mf, zastanawiam się jak to później będzie z komunikacją między kierownicą a rns-em, czy ori wiązka którą mam w tej chwili ogarnie to wszystko?

zmieniasz na kiere mf z b6 czy b7/b8?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Panowie :wink:

Przejrzałem cały wątek, bo za niedługo i mnie czeka zmiana kierownicy, ale mam jeszcze jedno pytanie do Was, zastanawiam się czy nie bede musiał przerabiać czegoś w samej wiązce, do tej pory miałem concert'a II ale jego miejsce zajął już rns-e i kierownica też zwykła była bez mf, zastanawiam się jak to później będzie z komunikacją między kierownicą a rns-em, czy ori wiązka którą mam w tej chwili ogarnie to wszystko?

zmieniasz na kiere mf z b6 czy b7/b8?

moduł mam z b7 a kiere z A6 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ta sama kiera co w a4 4f0 :)

wiem, wiem... tylko teraz nie miałem mf i nie wiem jak wygląda sprawa z ori wiązką jaką mam w tej chwili, czy po podlączeniu kiery będzie łączność z rns-em? :wink: wole zapytać niż rozbebeszyć wszystko a póżniej szukać kabli po aso :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dokladalem multi do chorusa i wszystko dziala, podejrzewam ze u ciebie bedzie to samo. ale niech sie experci wypowiedza....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem,,, a mianowicie ktos odciol kable od tiptronica w kierownicy czy moze mi ktos podpowiedziec gdzie ma byc jaki kolor.

Przegladalem zdjcia kierownic ale wtyczka do tasmy jest zawsze zamknieta wiec nie jestem w stanie zobaczyc jaki kolor idzie na ktory pin.

Strzelam ze ma byc masa i plus oraz pewnie CANy ale gdzie jaki ma byc

Komus chyba byly potrzebne piny albo cos wymienil

Moze ktos udzieli pomocy

20131113_193132.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie musze przekladac kabli??

Uklad kabli we wtyczce

1-pusty

2-pusty

3-czarny

4-zielony

5-niebieski

6-bialy

7-brazowy

8-zolty

9-fioletowy

10-czerwon

11-pusty

12-pusty

podobny u mnie problem ta sama wtyczka do a4b8 nic nie dziala niestety

ktore piny trzeba przelozyc bo jakos nie moge tego ogarnac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy do B7 może być moduł z literką L na końcu (8E0 953 549 L)? Posiadam taki moduł, wszystko zamontowane, ale nie mogę zakodować (kodowanie przyjmuje ale cały czas wywala błąd).

W grupie 16ej - koło kierownicy mam 2 błędy:

01044- sterownik zakodowany nieprawidłowo

01426 - Jednostka obsługi w kole kierownicy (E221)

49-00 Brak komunikacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy do B7 może być moduł z literką L na końcu? Posiadam taki monduł, wszystko zamontowane, ale nie mogę zakodować modułu.

W grupie 16ej - koło kierownicy mam 2 błędy:

01044- sterownik zakodowany nieprawidłowo

01426 - Jednostka obsługi w kole kierownicy (E221)

49-00 Brak komunikacji

To jest Modul do B6 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybką odpowiedź.

Czyli potrzebuję z literką R lub Q na końcu i wszystko powinno bangląć? (kierownica 3-ramienna)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie musze przekladac kabli??

Uklad kabli we wtyczce

1-pusty

2-pusty

3-czarny

4-zielony

5-niebieski

6-bialy

7-brazowy

8-zolty

9-fioletowy

10-czerwon

11-pusty

12-pusty

podobny u mnie problem ta sama wtyczka do a4b8 nic nie dziala niestety

ktore piny trzeba przelozyc bo jakos nie moge tego ogarnac

Dla potomnych zamieniac piny i wszystko gra

7-1

8-2

10-7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...