Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

20130522175632.jpg

Mam od wczoraj i ciągle nie może mi zejść banan z gęby ;]

Tylko troszkę dziwnie reaguje radio na zmianę muzyki, ale idzie się przyzwyczaić.

Opublikowano

Witek nie obawiasz się o to, że w razie wypadku poducha nie wystrzeli?

Opublikowano

Ryzyk fizyk jak to mówią. Coś czuję że wystrzeli, ale nie będzie dopompowana z drugiej naboju.

Opublikowano

Panowie do taśmy poduszki wpina się od strony zegarów jednã wtyczkę, która z b6 nie pasuje do taśmy z b7. Czy tą wtyczkę b6 można zmodyfikować tak, aby podeszła do taśmy?? A jeśli nie ta jaki numer fabryczny ma ta kostka z b7??

Wysyłane z mojego GT-N8010 za pomocą Tapatalk 2

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Mam aktualnie 4ramienną kierownice z B6, a czy da się zamontować "na chwilę" kiere z poduchą od B7 bez wymiany modułu kontrolnego i taśmy, bo tego jeszcze nie dokupiłem, a strasznie chciałbym zobaczyć jak to będzie wyglądało i sprawdzić sobie. Jest taka możliwość ? Rozumiem, ze poducha i MF pewnie by nie działało, ale czy to da się wg zamontować bez tych części ?

Wybaczcie za głupie pytanie :decayed:

Opublikowano

Myślę, że możesz tyle, że będzie Ci świeciło pełno kontrolek. Samej poduszki nawet nie musisz podpinać skoro nie zamierzasz z tym jeździć.

Opublikowano

Wymieniam kierę multi czteroramienną z b7 na kierę multi trzyramienną b8.

Dobrze rozumien, że nie potrzebuję nawet kodowania tylko założyć i hula?

Opublikowano
Jestem z powrotem, a więc tak według rozpiski Artura zgadzają się u mnie piny odpowiedzialne za naboje, ale multi już nie. Z dużego konektora wychodzą dwa zmostkowane czarne kabelki jeden idzie do czarnej kostki multi do pinu nr 3, drugi jest podpięty pod pin nr 7 w żółtej kostce. U mnie jest tak:

1 = Pusty

2 = Pusty

3 = Zielony

4 = Biały

5 = Niebieski

6 = Pomarańczowy

7 = czarny - inaczej idzie z dużego konektora

8 = brązowy - inaczej idzie do małego konektora

9 = niebieski - inaczej idzie do kostki multi do pinu nr 1

10 = Czerwony idzie do kostki multi do pinu nr 2

11 = Pusty

12 = Pusty

Artur widzę że masz pojęcie to może coś rozkminisz.

Sciągasz różowe zabezpieczenie w żółtej wtyczce i musisz przełożyć piny wg schematu:

czarny 7 > 1

brązowy 8 > 2 (klakson)

czerwony 10 > 8

tak ja to widzę i tak właśnie u siebie przepinałem żeby zadziałała multifunkcja i klakson, z tym że w twojej wiązce jak widać są nieco inne kolory kabelków

W samej wtyczce musisz spiłować boczne wypusty tak żeby podłączyć ją pod taśmę - będzie się dostatecznie trzymać na górnym zatrzasku więc bez obaw, nie wypnie się

Przed weekendem robilem podmianke na MF z TT 8J0, modul Q, tasma A, okablowanie poduszki B i wg tego schametu podmianki kablekow zadzialalo!! dzieki :)

swoja droga znalazlem dzis na biurku fioletowe zabezpieczenie pinow kostki od poduchy :facepalm::facepalm: trzeba bedzie znowu poduche odkrecac...

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Zbieram się do przymiarki nowej kiery, ale nie mam jeszcze taśmy i modułu, czy da się to poskładać ?

Dokładnie chodzi mi o to czy da się złożyć taśmę z 4-ramiennej B6 z 3-ramienną MF z B7 ?

Jak myślicie ?

Opublikowano
Zbieram się do przymiarki nowej kiery, ale nie mam jeszcze taśmy i modułu, czy da się to poskładać ?

Dokładnie chodzi mi o to czy da się złożyć taśmę z 4-ramiennej B6 z 3-ramienną MF z B7 ?

Jak myślicie ?

założyc na przymiarke sie da, ale dzialac to to nie bedzie..

Opublikowano

Nie będzie się kręciło ?

Opublikowano

heh oj krecic sie bedzie ale nie podłączysz tego tak zeby dzialało..

Jak chcesz to mam taka tasme mf i kabelek poduchy do b7/b8

Opublikowano

Poduchy na razie nie muszę podpinać.

Chce tylko wiedzieć czy złoże to do kupy i czy będzie się dało z tym pojeździć dopóki nie skompletuję całości :grin:

Opublikowano

Witam

Mam pytanko, chce u siebie zmienić kiere i wstawić od TTs.

Obecnie w swojej B7 mam 3 ramienna z MF i lapatkami.

A i tempomat tez posiadam.

Zakupilem kiere o numerze 8J0 419 091H, poduchę 8J0 880 201 L 6PS, a tasma to 8J0 971 589 .F

Moje pytanie,

-rozumiem ze kable będę musial przelozyc?

-prawdopodobnie wtyczke spilowac z bokow.

- czy bez Vaga się obejdzie?

Dzieki za podpowiedzi

Opublikowano

nie musze przekladac kabli??

Uklad kabli we wtyczce

1-pusty

2-pusty

3-czarny

4-zielony

5-niebieski

6-bialy

7-brazowy

8-zolty

9-fioletowy

10-czerwon

11-pusty

12-pusty

Opublikowano

Niestety nie jest tak latwo

wtyke musialem przyciąć, bo nie wchodzila, ale i tak nie zadzialalo.

Trzeba kable przelozyc.

obecnie mam tasme 4F0 971 589 A

Wiecie może jaki jest nr pinu (jako części) które sa we wtyczce bo rozwaliłem jeden

Opublikowano

Panowie zakupiłem kierę i resztę gratów ale przyszedł moduł 4E0 953 503 podejdzie do b6? taśma jest 4E0-953-541.

Opublikowano

moduł 4E0 to jest a6 wiec nie podejdzie.. zakladasz kiere od b6 czy b7?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.