Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jedna i druga posiada z tym, że jedna mniejszy druga większy (chyba nie ma różnicy?), więc można sądzić, że będzie dobrze :)


Jeszcze coś, w B6 jest poduszka jedno nabojowa tak? Czyli po przekładce w razie "W" zadziała mi tylko jeden nabój?

Opublikowano

Jeszcze coś, w B6 jest poduszka jedno nabojowa tak? Czyli po przekładce w razie "W" zadziała mi tylko jeden nabój?

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/181888-czy-poduszka-kierownicy-z-b7-zamontowana-do-b6-wystrzeli-prawidlowo-w-przypadku-kolizji/?p=2549998#entry2549998

Opublikowano

Wielkie dzięki za link do tego tematu, bardzo ciekawy. Widziałem, że był gorący, bardzo dobrze, że poparty faktami, prawdziwa wręcz wojna na posty, podziwiam kolegów ^^ Czyli wszystko działa, znaczy aktywuje jeden nabój nie dwa, ale poduszkę otwiera ;)

Wielkie dzięki raz jeszcze!

Edytowane przez Iwson

Opublikowano

Witam, chciałem wymienić kiere w mojej a4 b7 multifunkcjia 4ramienna na taka: http://olx.pl/i2/oferta/kierownica-audi-a3-a4-sline-multifunkcja-CID5-IDgflGD.html#:6482fbb027czy bedzie to pasować czy bedzie jakiś większy problem ? Pozdrawiam

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie, przeczytałem wszystkie 64 strony, ale nie zauważyłem, aby ktoś pytał o taką kombinację...

Czyli MF RS5 przedlift (przycisk mode) + moduł Q + taśma A, wszystko tak jak ma być i... RNS-D, auto jak w profilu.

Zatrybi lewa rolka? :huh:

Opublikowano

zamontowałem i ja,

ZAUWAŻYŁEM, że gdy zgasimy silnik to nie można rolką zgłaśniać/ściszać radia. MF nie działa

Kluczyk MUSI być w pozycji ON, Tak ma być?

Opublikowano

Tak

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie, przeczytałem wszystkie 64 strony, ale nie zauważyłem, aby ktoś pytał o taką kombinację...

Czyli MF RS5 przedlift (przycisk mode) + moduł Q + taśma A, wszystko tak jak ma być i... RNS-D, auto jak w profilu.

Zatrybi lewa rolka? :huh:

Odpowiadam sam sobie: działa tylko regulacja głośności, reszta przycisków nie działa.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie ktos wie tak na szybko, przy kierownicy z B8, co podzialac z ktorymi pinami zeby w B6 ruszyla multifunkcja i klakson? (jutro bede czytal caly watek, jezeli to bylo to sory).

Opublikowano

Klakson działa, nic nie trzeba robić.

MF to musisz zmienić wtykę na 4pin. Kolory i piny te same.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

No wlasnie nie dziala.. dzieki za info, przynajmniej wiem ze ma dzialac :P

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Panowie

czy multifunkcja z łopatkami podjedzie pod audi a4 b7 multitronic?

Chcę zamonotać kiere mulit z łopatami i sa także dostepne z a6, a5, a3 8p, q3, q5

mam na oku z q5 oraz srebrne przyciski

będzie działać p&p czy trzeba grzebać

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ktoś wie czy kiera od RS6 C6 ma taką samą wielkość co kiera od TT ??

Opublikowano

Panowie

czy multifunkcja z łopatkami podjedzie pod audi a4 b7 multitronic?

Chcę zamonotać kiere mulit z łopatami i sa także dostepne z a6, a5, a3 8p, q3, q5

mam na oku z q5 oraz srebrne przyciski

będzie działać p&p czy trzeba grzebać

a jaką masz poduszke ? bo w Q5 jest inna

Ktoś wie czy kiera od RS6 C6 ma taką samą wielkość co kiera od TT ??

podaj numer to sprawdze

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie

czy multifunkcja z łopatkami podjedzie pod audi a4 b7 multitronic?

Chcę zamonotać kiere mulit z łopatami i sa także dostepne z a6, a5, a3 8p, q3, q5

mam na oku z q5 oraz srebrne przyciski

będzie działać p&p czy trzeba grzebać

a jaką masz poduszke ? bo w Q5 jest inna

Ktoś wie czy kiera od RS6 C6 ma taką samą wielkość co kiera od TT ??

podaj numer to sprawdze

4F0 419 091 CB

Wiem, ze jest grubsza i bardziej wyprofilowana...

Jeszcze jedno pytanie :decayed: Przy zmianie kiery z b7 na tą z b8 polift trzeba coś przerabiać w kostce airbag ? Kostka jest ta sama i piny w niej ?

Opublikowano

4F0 419 091 CB to od RS6 :hi:

do wymiany jest tylko okablowanie od poduszki do Tasmy

A Ty chciałeś od TT tak ? :decayed: Ale chyba mają tą samą wielkość.

Te okablowanie można wrzucić od mojej starej kiery ?

Opublikowano

4F0 419 091 CB to od RS6 :hi:

do wymiany jest tylko okablowanie od poduszki do Tasmy

A Ty chciałeś od TT tak ? :decayed: Ale chyba mają tą samą wielkość.

Te okablowanie można wrzucić od mojej starej kiery ?

niektore wtyczki nie beda pasowac do AIR BAG

dodatkowo trzeba duza zółtawtyke troszke podrzezbic

Opublikowano

I wszystko jasne :decayed:

Dzięki Grzesiek :hi:

Opublikowano

A ja mam pytanie do użytkowników kierownicy multi B7/B8 i zestawu BT:

Czy zawsze po sparowaniu telefonu na FIS pokazują się Wam kontakty ? W sensie że po przekręceniu kluczyka, BT paruje się z telefonem i zamiast pokazywać nazwę stacji radiowej od razu pokazuje nazwę kontaktu. Trzeba wcisnąć MODE, by przełączyć się z powrotem na Radio.

Gdzieś to się da przekodować? Patrzyłem w Instruments, Radio i Steering wheel i nic ciekawego nie wyczytałem :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.