Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam .... panowie proszę o pomoc ponieważ zamieniłem kierownice z 3ramiennej gołej na 3ramienna z multi ale coś chyba jest nie tak ponieważ nawet się nie podświetlają przyciski na niej.

Czy ktoś może mi napisać gdzie w VAG 409 aktywować kierownice ? lub czy może da sie to zrobić Polskim VAG 4.9

Opublikowano

1.Wszystko jest w watku i nawet w spojlerze na pierwszej stronie.

2. Sama kierownia to nie wszystko.

Opublikowano

ok rozumiem wasze zdenerwowanie ale niestety uruchamiam VAG COM 409 lecz niestety nie mogę odnaleźć w nim kanału 81 a program Polski VAG niestety niby coś robi ale efektu brak.

Opublikowano

ok rozumiem wasze zdenerwowanie ale niestety uruchamiam VAG COM 409 lecz niestety nie mogę odnaleźć w nim kanału 81 a program Polski VAG niestety niby coś robi ale efektu brak.

słaby kabel masz

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Mam A4 B6.

Dzisiaj otrzymałem kiere z B8 (rocznik 2011) 3 ramienną z multi, no i chciałem to założyć ale niestety zapomniałem, że nie posiadam łącznika 4pin :D

Czy taśmę też MUSZĘ kupić żeby wszystko podeszło jak należy?

Okablowanie poduchy mam, jest wtyczka do multifunkcji, jest wtyczka z poduchy, tylko oczywiście nie ta wtyczka do taśmy z kiery którą mam oryginalnie.

Opublikowano

Musisz mieć taśmę, która obsługuję MF. Po taśmę i łącznik zgłoś się do kolegi biggman.

Opublikowano

Wielkie dzięki dobry człowieku :hi:

Opublikowano

Krotki temat: kiera rs5 , wciskam PTT I Helga szprecha az milo, tyle ze ja nic nie rozumiem. Jak zmienic jej nawijke na jezyk Jamesa Bonda?

Opublikowano

Krotki temat: kiera rs5 , wciskam PTT I Helga szprecha az milo, tyle ze ja nic nie rozumiem. Jak zmienic jej nawijke na jezyk Jamesa Bonda?

Kodowanie blutka > ostatnie dwie cyfry to 22

Opublikowano

Slicznie dziekuje w weekend sobie zakoduje, pozdrawiam

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Koledzy przymierzam się do zmiany kiery ale moje radyjko to nie rns-e, a 2 din kenwood ddx5025, czy sterowanie przyciskami z kierownicy będzie działało?

Opublikowano

Koledzy przymierzam się do zmiany kiery ale moje radyjko to nie rns-e, a 2 din kenwood ddx5025, czy sterowanie przyciskami z kierownicy będzie działało?

nie bedzie .

Opublikowano

Koledzy przymierzam się do zmiany kiery ale moje radyjko to nie rns-e, a 2 din kenwood ddx5025, czy sterowanie przyciskami z kierownicy będzie działało?

nie bedzie .

Nawet sama głośność? Nie dałoby rady jakoś przeprogramować, jakkolwiek? :(

Opublikowano

Nie da rady !
poszukaj może znajdziesz konwerter sygnałów magistrali CAN pod Twoje radio.
Do niektórych modeli można cos takiego trafić

Opublikowano

Pytanie, mam kiere i poduszke z a4 b7 + oczywiscie lacznik z poduszki z b7. Kiera jest bez multi bo nie ma takiej potrzeby, czy podejdzie p&p, czy trzeba cos jeszcze?

Wysłane z mojego GT-N5100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Wymieniasz lacznik i tasme na zwykla B7 bo jest inna kostka od okablowania poduchy

Opublikowano

Przekonalem sie o tym odkrecajac poduche, dzieki :)

Wysłane z mojego GT-N5100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Mam w tej chwili kiere 3 ramienna z przyciskami od multitronika
przyciski swieca i kiedys działały bo miałem kiedyś 2,5 tdi a teraz mam 1.9 w manualu .
mam tez rns-d
mam tez tempomat.
niestety nie wiem jaka mam tasme

moje pytania
1. czy moge zamontować sobie kiere multifunkcyjna?
2. czy bedzie ona chodziła z rns - d ?

3. jeżeli nie będzie to czy jest możliwość zrobienia czegoś żeby chodziła chociaż głośność

Opublikowano

Po pierwsze uzupełnij profil

Po drugie nie napisałeś czy kiera jest z B6 czy B7 a to robi sporą różnice i bez sensu jest odpowiadać na pozostałe pytanie bez informacji jaka to kierownica

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.