Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Pompowtryskiwacze BQ VS AL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja mam turbo BRD, FMIC, 182KM i przy normalnej jeździe spokojnie zejdzie poniżej 6l/100km

Opublikowano

od 5-10 pali:wink:

Opublikowano
od 5-10 pali:wink:

U mnie takie same:P spalanie:P

Opublikowano

a jakie macie spalanie przy 180km/h bo ostatnio jak lecialem na wrocek to na chwilowym mi pokazywalo 13/14 L jechalem tak dobrych kilkanscie kilometrow a wskaznik paliwa malał w oczach

Opublikowano

a nie jechałeś pod wiatr? niewiem na 100% ale 180km/h + tempomat około 9L?:eusathink:

Opublikowano

Dodam ze nie mam jeszcze tempomatu i mam 5 biegowa skrzynie co tez moze byc weryfikujacy czynnik.

Opublikowano

jak lecialem 200 paczki to około 10 mi pokazywał

Opublikowano

zaraz kazdy bedzie wpisywal swoje srednie spalanie :polew:

Opublikowano

Wiesz kolego spalanie to dosc istotna kwestia, w przeciwnym razie nie jeden z nas przesiadl by sie z naszych poczciwych i wmiare osczednych dieselkow na np. 2.7 biturbo, czy tez 4.2 z esy :D ale fakt faktem odbieglismy od tematu :]

Opublikowano

Proste diesel po koxach nie bedzie palił 5 litrów:facepalm:

Opublikowano

Zobaczymy ile bedzie palic po wystrojeniu i juz :D

Opublikowano

moja w trasie odcinek tarnobrzeg-gdańsk średnie zawsze 5,6-6.2L dystans pokonywany w 6h w nocy,zawsze w tych granicach,teraz sprawdze na HCKu jak wyjdzie

Opublikowano

mam pytanie z innej beczki odnośnie wtrysków BQ ponieważ mogę kupić komplet w ostro atrakcyjnej cenie z rozbitka po przebiegu 125kkm, obecnie mam PD z końcówką BJ, i jeśli je zmienię to czy będzie potrzebna odrazu korekta softu ponieważ nosze się ze zmianą turbiny na BRD i dualSMIC ale to za jakiś czas i dopiero wtedy bujnąłbym się na korektę oraz czy BQ będą dużo wydajniejsze od moich BJ?

Opublikowano

a masz soft?czy seria?

Opublikowano

mam soft made by Rogal, wartości takie jak w podpisie

Opublikowano

najlepiej przed sama korekta zalozyc wtedy

Opublikowano

no akurat domyślam się że tak będzie najlepiej, ale jeśli te wezmę to swoję musiałbym oddać w rozliczeniu bo chodzi o $$$, a konkretnie chodzi mi czy np 2-3 miechy mógłbym pojeździć na BQ i będa pasować P&P zanim wrzucę suszarkę z BRD i dopiero korekta?

Kolejne pytanie czy gra jest warta świeczki, bo moje PD BJ przelot 254kkm ale korekcje są bdb, jakieś 5kkm wymienione uszczelnienia oraz myte ultradźwiękami także nie mam z nimi problemów, natomiast BQ są zachwalane na forum i czy w przypadku planowanych modów można będzie lepiej nimi podlać niż tymi które mam?

Opublikowano

ja n moich jezdziłem z 2 tyg zanim nastapiła korekta. BQ pod 200 powinny Ci wydac

Opublikowano

ja z tydzien jezdzilem za nim pojechalem,trzeba deliktaniej uzywac gazu

Opublikowano

no spoko także się chyba zdecyduję dużo nie jeżdżę także wytrzymam, jakby około 200 KM wydało, bo raczej na BJ nie mogę liczyć na takie wartości z tego co pamiętam jak Witek mówił.

Ps. Magic ładnie się prezentuje na tej feli tylko te dekle ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.