Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wypadanie włosów:)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak w temacie. Sam zaczynam się powoli borykać z tym problemem i jestem ciekaw czy ktoś zna lub może stosował jakiś sposób na to(oprócz przeszczepu). Czytalem troche o finasterydzie który redukuje poziom DHT w organizmie. Używał tego ktoś?? Piszcie swoje doświadczenia jeśli takie macie :wink4:

Opublikowano

jak kolega Wandej jest żonaty to już znamy powód wypadania ;-))he he . a tak serio to może warto odwiedzic dermatologa może wypisze jekieś leki lub hormony.poz

Opublikowano

Jak zakola sie powiekszaja to zawsze mozna mowic ze zona ma za szorstkie uda;)

Podobno ten caly DX2 daje jakies efekty

Opublikowano

Ja korzystam z szamponu Dermena i muszę przyznać że wypadanie zmniejszyło się o jakieś 90%. A gdy ma się krótsze włosy to mniej wypadają, radzę często chodzić do fryzjera bo częste ścinanie podobno wzmacnia je.

Opublikowano

zerknij na produkty Vichy Homme, mają prreparaty na wzmocnienie cebulek, ew. ogól się na glacę :)

Opublikowano

Minus to cena.

Poza tym nie przywraca włosów, ale bardzo mocno zahamuje proces łysienia.

Opublikowano
  • Autor
zerknij na produkty Vichy Homme, mają prreparaty na wzmocnienie cebulek, ew. ogól się na glacę :)

Tak tylko Vichy to tylko kosmetyki:wink4: Tutaj potrzena jest chemia właśnie taka jak finasteryd. O tym fajnie jakby ktoś napisał opinie :wink4:

Opublikowano

przypominałem sobie, że są jeszcze preparaty po "chemii", jedna z wiodących firm to Henna chyba, do kupienia w aptekach, mają balsamy i odżywki, może to zadziała, cena raczej dla Kowalskiego

Opublikowano

albo jak zrobiłem to ja - pogodzić się z tym, że "pięknym i młodym" to było się kiedyś a teraz to już zostało samo "i" :D .... opitoliłem się kilka lat temu na zero i tak noszę, wygoda rewelacja hehe, a i młode laseczki jakoś tak same lgną ;).

Opublikowano

a ja tam się nie przejmuję golę cabanka prawie na zero i gitarka kompleksów z tego powodu nie mam więcej miejsca do pieszczenia

Opublikowano

Też zaplanowałem, że jak zacznę łysieć to na glacę. ;d

Wujek DX2 używa i chwali go sobie.

Opublikowano

Wszystko zalezy z jakiego powodu łysiejesz, jeśłi jest to genetyczne to zpaomnij o jakich kolwiek dermenach DXach i innych cudach nie widach, bo i tak Ci to nie pomoże, te preparaty blokuja wypadanie włosów lecz nie przywracają porostu nowych, niestety, ale gdy tylko zaprzestaniesz tego stosować, wszystko wróci do normy w szybszym tępie niz sie tego spodziewasz

Ogól sie na łyso i zapomnij o tym, szkoda sie męczyć wywalać kase na głupoty które pomagaja tylko w reklamach u tych którzy nie będą mieli z tym nigdy problemu

Opublikowano
Wszystko zalezy z jakiego powodu łysiejesz, jeśłi jest to genetyczne to zpaomnij o jakich kolwiek dermenach DXach i innych cudach nie widach, bo i tak Ci to nie pomoże, te preparaty blokuja wypadanie włosów lecz nie przywracają porostu nowych, niestety, ale gdy tylko zaprzestaniesz tego stosować, wszystko wróci do normy w szybszym tępie niz sie tego spodziewasz

Ogól sie na łyso i zapomnij o tym, szkoda sie męczyć wywalać kase na głupoty które pomagaja tylko w reklamach u tych którzy nie będą mieli z tym nigdy problemu

i to jest święta racja reklama dźwignią handlu a jak wiadomo nie zawsze mówi prawdę

Opublikowano

Przyklejaj te które wypadły! Innej drogi zahamowania starzenia się nie ma.Czas się z tym pogodzić.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.