Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wypadanie włosów:)


Wandej

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Sam zaczynam się powoli borykać z tym problemem i jestem ciekaw czy ktoś zna lub może stosował jakiś sposób na to(oprócz przeszczepu). Czytalem troche o finasterydzie który redukuje poziom DHT w organizmie. Używał tego ktoś?? Piszcie swoje doświadczenia jeśli takie macie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zakola sie powiekszaja to zawsze mozna mowic ze zona ma za szorstkie uda;)

Podobno ten caly DX2 daje jakies efekty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam z szamponu Dermena i muszę przyznać że wypadanie zmniejszyło się o jakieś 90%. A gdy ma się krótsze włosy to mniej wypadają, radzę często chodzić do fryzjera bo częste ścinanie podobno wzmacnia je.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minus to cena.

Poza tym nie przywraca włosów, ale bardzo mocno zahamuje proces łysienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zerknij na produkty Vichy Homme, mają prreparaty na wzmocnienie cebulek, ew. ogól się na glacę :)

Tak tylko Vichy to tylko kosmetyki:wink4: Tutaj potrzena jest chemia właśnie taka jak finasteryd. O tym fajnie jakby ktoś napisał opinie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przypominałem sobie, że są jeszcze preparaty po "chemii", jedna z wiodących firm to Henna chyba, do kupienia w aptekach, mają balsamy i odżywki, może to zadziała, cena raczej dla Kowalskiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo jak zrobiłem to ja - pogodzić się z tym, że "pięknym i młodym" to było się kiedyś a teraz to już zostało samo "i" :D .... opitoliłem się kilka lat temu na zero i tak noszę, wygoda rewelacja hehe, a i młode laseczki jakoś tak same lgną ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zalezy z jakiego powodu łysiejesz, jeśłi jest to genetyczne to zpaomnij o jakich kolwiek dermenach DXach i innych cudach nie widach, bo i tak Ci to nie pomoże, te preparaty blokuja wypadanie włosów lecz nie przywracają porostu nowych, niestety, ale gdy tylko zaprzestaniesz tego stosować, wszystko wróci do normy w szybszym tępie niz sie tego spodziewasz

Ogól sie na łyso i zapomnij o tym, szkoda sie męczyć wywalać kase na głupoty które pomagaja tylko w reklamach u tych którzy nie będą mieli z tym nigdy problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zalezy z jakiego powodu łysiejesz, jeśłi jest to genetyczne to zpaomnij o jakich kolwiek dermenach DXach i innych cudach nie widach, bo i tak Ci to nie pomoże, te preparaty blokuja wypadanie włosów lecz nie przywracają porostu nowych, niestety, ale gdy tylko zaprzestaniesz tego stosować, wszystko wróci do normy w szybszym tępie niz sie tego spodziewasz

Ogól sie na łyso i zapomnij o tym, szkoda sie męczyć wywalać kase na głupoty które pomagaja tylko w reklamach u tych którzy nie będą mieli z tym nigdy problemu

i to jest święta racja reklama dźwignią handlu a jak wiadomo nie zawsze mówi prawdę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyklejaj te które wypadły! Innej drogi zahamowania starzenia się nie ma.Czas się z tym pogodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...