Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A8 D3 na 20" :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

tak s6 c6 bedzie pewnie niedlugo na sprzedaz dlatego nie bede jej tu nawet prezentowac ;)

moge tylko powiedziec

09.2007

czarny sedan

bezwypadkowy

oczywiscie 5.2 435KM

;)

Opublikowano

sprzedaj D3 i zostaw S6 :naughty:

Opublikowano
  • Autor

nie nie :) a8 d3 to a8 d3 i nie ma lepszego auta jak dla mnie

no moze poza a8 d4 ;P

Opublikowano

od A8 D4 wolałbym A7 choć to zupełnie inne auta :decayed:

Opublikowano

też wolałbym a8 :D

Opublikowano

To zrób tak ustaw dwie obok siebie, pstryknij pare fotek obu i wstaw tu jako fotki A8, a ta S6 jako tzw "tło" :decayed:

Opublikowano
  • Autor
od A8 D4 wolałbym A7 choć to zupełnie inne auta :decayed:

ja bym wolal a8 ze wzgledu na to ze a7 nie podoba mi sie zbytnio ( juz bardziej mi sie podoba nowy cls )

pozatym a7 ma deske taka sama a6 c7 .... ktora do mnie jakos szczegolnie nie przemawia ... zwlaszcza w porownaniu z deska z a8 d4

Opublikowano

no kwestia gustu - wiadomo. dla mnie to A8 D4 jest skopane, D3 było o niebo ładniejsze.. :kox:

Opublikowano

Pokaż te S6 to moje marzenie :wink:

Opublikowano
no kwestia gustu - wiadomo. dla mnie to A8 D4 jest skopane, D3 było o niebo ładniejsze.. :kox:

No nie Jedrek wolne żarty?

Opublikowano

Mariusz, napisałem - kwestia gustu. mi się A8 nie podoba, ale nie pogardziłbym :kox: A3 Sportback też mi się nie podobało od d*py strony, a jeździłem takim 2 lata :decayed: sorry Paweł za OT

Opublikowano
  • Autor

mi sie najpierw d4 strasznie nie podobalo... nadal uwazam ze mogli je jakos ladniej narysowac ;) aczkolwiek z czasem zaczyna mi sie podobac coraz bardziej .... ale deska rozdzielcza po prostu gniecie znowu wszystkie inne auta ... tak samo jak deska d3 w swoich czasach .... zreszta i teraz mi sie bardzo podoba :)

ja po prostu lubie lezace tunele srodkowe .... takie jak w a8 d3 i d4 ... panamerze / cayenne II

znowu deska a6 c7 i a7 jakos nie bardzo mi lezy... dla mnie jest taka za pusta i za skąpa.... oraz za bardzo pionowa :)

Opublikowano

najlepsza rubryka "wyposazenie" jak oni to wszystko pomiescili. Kapitalne autko.

Opublikowano
najlepsza rubryka "wyposazenie" jak oni to wszystko pomiescili. Kapitalne autko.

u mnie w temacie nie ma tylu pozycji w wyposażeniu, planach i modach razem wziętych co tutaj jest w samym wyposażeniu :grin:

Opublikowano

Jeszcze raz to napiszę ... jest piękna, przepiękna, a fotele i kanapa wypas :kox::jerk:

Opublikowano
  • Autor

dzieki za opinie, ciesze ze sie podoba

niedlugo powinny zagoscic kola

przejsciowo ori 19" z opona 255/35R19

az do czasu gdy znajde docelowe ...

jednak nie te co na poczatku myslalem tylko te

594c04d793842cc6.jpg

Opublikowano

Piękny samochód, zazdraszczam :grin:

Opublikowano

i wlasnie te felgi sie fajnie prezentuja , kolega ma na takiej samej pelne polerowane z niewielkimi otworkami nie typowe szkoda ze fotki nie zrobilem bardzo fajnie to wygalda, teraz bedziesz mogl na weseliskach jezdzic :)

Opublikowano

piękna :thumbup1::thumbup1::thumbup1:

PS. chciałbym się taką przejechać, poczuć ten komfort, ciszę... bo w b5 tdi to wiadomo jak jest:decayed::wink:

Opublikowano

Nowak dobry wybor z kolem. Uwielbiam te stare 20stki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.