Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A8 D3 na 20" :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ludzie chyba boją się duzych motorów:kwasny:

wolą małe z turbo:decayed:

Opublikowano
  • Autor
jak klienci? bo po a5 kumpla zero telefonów masakra jakas :facepalm:

dzwonia i pytaja czy oddam za 60 bo albo nie maja albo czekaja na kredyt albo jheszcze cos innego ;) hahaha czyli za tyle za ile zaczynaja sie najtansze USA 4.2 pb bez wyposazenie ;)

nie spieszy mi sie wiec z ceny nie bede za bardzo schodzil

ludzie chyba boją się duzych motorów:kwasny:

wolą małe z turbo:decayed:

bo nie wiedza co dobre :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

tam moj kumpel bedzie chyba dzwonil do Ciebie z Warszawy

---------- Post dopisany 21-06-2013 at 23:14 ---------- Poprzedni post napisany 10-06-2013 at 01:03 ----------

No ja juz wszystko wiem :)

Mam nadzieje ze kumpel bedzie zadowolony :)

Opublikowano
  • Autor

pawel1380

dzwonil dzwonil i kupil auto :)

wymagajacy klient ale mam nadzieje ze zadowolony bedzie

AUTO SPRZEDANE !

mozna zamknac temat

Opublikowano

No czasem tak jest ze sie dzwoni i dzwoni :)

Ale kupił! :thumbup1:

Teraz Ty mi załatw kupca na A5 przyjaciela co sprzedaję :decayed:

Opublikowano

Dużo wynegocjował?:decayed:

Opublikowano
  • Autor

tyle ile mogl :)

.........

81xl.jpg

---------- Post dopisany at 09:11 ---------- Poprzedni post napisany at 08:58 ----------

obecnie czekam na fakture, oplacenie akcyzy itd.. oraz wszystkie dokumenty wiec mysle ze do 5 lipca powinna juz byc u mnie zarejestrowana

Opublikowano
tyle ile mogl :)

.........

http://img842.imageshack.us/img842/3074/81xl.jpg

---------- Post dopisany at 09:11 ---------- Poprzedni post napisany at 08:58 ----------

obecnie czekam na fakture, oplacenie akcyzy itd.. oraz wszystkie dokumenty wiec mysle ze do 5 lipca powinna juz byc u mnie zarejestrowana

:slina:

Opublikowano

nieźle

Opublikowano

pier*olisz? trzeba sie bedzie spotkac ;]

Opublikowano

Szaleństwo:naughty:

Opublikowano
:kox:
Opublikowano

szkoda tylko ze nie czarna:decayed::kox:

1010271_10152992168740515_41467884_n.jpg

Opublikowano
tyle ile mogl :)

Konkretna odpowiedź :decayed:

Jak to vario powiedział w końcu męski wóz i dobrze :wink:

Coś mała się wydaje przy tych autach :grin: o glebie nie wspomnę :decayed:

Opublikowano

Jaki LS tam siedzi ?

Opublikowano
  • Autor

niestety nie LS7 ani tym bardziej nie LS9 :)

zwykle pospolite LS2 :)

zastanawialem sie nad z06 i LS7 ... ale stwierdzilem ze nie bede dokladac jak nawet nie wiem czy te auto mi sie spodoba na dluzsza mete wiec na poczatek LS2 tym bardziej ze znalazlem egzemplarz ktory nigdy nie mial uszkodzonej ramy / silnika / poduszek. Ma wszystko co bylo w Vette oprocz szklanej targi ( targa zwykla tam siedzi ). A cena za tak zadbana sztuke byla bardzo atrakcyjna i po dosc dlugich negocjacjach staneła na moim :). CARFAX oczywiscie tez sprawdzony :) sciagniety jako nowy do szwajcarii

ostatni serwis przy 47 tys km a teraz ma 50 tys km

pozatym bedzie to moje moze nie najmocniejsze auto ale napewno najszybsze

( s6 c6 byla troche mocniejsza :P )

404KM na 1430kg ... to calkiem duzo wiec 4.1s mysle ze spokojnie starczy na rozpoczecie przygody z amerykancami i pierwszym wlasnym RWD ;)]

bylem bardzo nagrzany na VIPER`a srt10 ale odpadl po przejechaniu sie :) a corvetta mnie jeszcze w tym utwierdzila....

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.