Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Woda po lewej stronie auta


studentzse

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie, mam problem gdyz od zawsze mialem delikatnie wilgotno po stronie kierowcy od paru tygodni mam poprostu 2 cm wody z tylu po tej samej stronie , z lewej strony auta jest sucho. Dodam ze dziury kolo podszybia sa wyczyszczone oraz nie jest to od klimy. Prosze o porady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wekend u mnie to samo zauważyłem-bardzo mokro za siedziskiem kierowcy,no i kombinuje czy to czasem niecieknie z przewodu płynu do spryskiwacza na tylnią szybe(avant) szczególnie że od jakiegoś czasu mi niepryska na tył :eusathink: ale co ciekawe to też nieczuć zapachu płynu z spryskiwaczy w aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy...a sprawdzcie tą gumkę, gdzie wchodzi do środka linka od podnoszenia maski (ja np. mialem ją pękniętą...chyba ze starości:eusathink:wymieniłemi mam spokuój) lub spod puszki ecu...też ktoś kiedyś o tym pisał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo jak wyzej pisałem...gumka od linki z maski (ze starości mogła pęknąć) ja by najmniej tak miałem:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio rozebrałem puszkę ecu okazało się ze od jednej strony uszczelka była sparciała i praktycznie cala w błocie aż do środka, uszczelniłem ja teraz czekam na deszcze:) a co do tych rynienek co pisał użytkownik -akwarium....to o jakie chodzi? dzięki wszystkim za udział w wątku jeśli sprawa się zakończy poinformuje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio rozebrałem puszkę ecu okazało się ze od jednej strony uszczelka była sparciała i praktycznie cala w błocie aż do środka, uszczelniłem ja teraz czekam na deszcze:) a co do tych rynienek co pisał użytkownik -akwarium....to o jakie chodzi? dzięki wszystkim za udział w wątku jeśli sprawa się zakończy poinformuje:)
chyba chodziło o te...jedna pod akumulatorem jest a druga pod mechanizmem wycieraczek:eusathink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten sam problem , wyciągnąłem lekko ten komputer który jest po lewej stronie i tam uszczelka była spróchniała . Uszczelniłem sylikonem i jest git. Ani grama wody nawet przy obfitych deszczach. A miałem dość sporo właśnie z tyłu za kierowcą .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie dokładnie jest ta uszczelka i jak się do niej dostać ? Czy trzeba zdjąć całą plastikową obudowę ECU ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie dokładnie jest ta uszczelka i jak się do niej dostać ? Czy trzeba zdjąć całą plastikową obudowę ECU ?

Po wyjęciu całej obudowy ECU na pewno zobaczysz ją ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podczas sobotniej ulewy zauważyłem wilgoć w schowku na okulary, tym na wysokości lewego kolana kierowcy, ponadto jak mocno skręcałem kierownicą jakieś krople spadały mi na stopy z kolumny. Wie ktoś co to może powodować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

standardowo...obejrzyj tą uszczelkę lub tą od linki maski, może Ci po czymś spłynęła akurat,że ta woda tam się pojawiła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak staniesz przodem do przedniej maski to masz ją z prawej strony na podszybiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...